Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ececim bu haftalarda hissetmen çok zor bugun doktor bana bile dedi hareketli ama sen daha hissetmezsin diye,seninki muhtemelen ya gazdır ya da damar atmasıdır,bi ihtimal belki de hissediyorsundur tabi bilemem...

Bu arada dua diyince yazmayı unuttuğumu farkettim eboşum ben okudum cnm Allah kabul etsin ayrıca duaya tekrar başlanmasına sevindiğimi de tekrar belirteyim
Rabbim inşaallah tez zamanda hepinizi hamiş listesine inmenizi nasip ederrrrrrrrrrr aminnnnnnn

canım gecmiş olsun neyin var inan gecmişi okuyamadım ben kac gündür yoktum kanamanmı oldu dikkat et lütfen bu arada paşamı geliyor maşallah hayırlısıyla al kucağına inş

güle güle sevcanım dinlen sen canım bende yigenlerimi ve seni öpüyorum
bız de sızı optuk teyzoşlarımız

Gülşah gıtmişş düştünmü yoksa cnm.
Gökcem iyiyim cnm ya evdeyım oturuyorum.ne yemek yapacagmı dusunuyorm yine...fikir veren olsa keşkem.
cnm ben anneme bıber dolma yaptım sıgara boregı yanına aparetıf salatalar ve corba.yarın ıcın bunu dusunebılırsın cnm

cnm ah ah mantarı ne cok sewerdım tavugu da ama yıyemıyorum kokularına tahammulum yok...kıslar ben bır de kasaba tavuk göğsunu jülyen kestırıyordum az 3 damla sıvıyağla kavuruyorum teflonda.ıcıne pısmeye yakın kızarınca pulbıber nane kbıber fılan hercesıt baharattan katıyorum.yanına göbek salata pılaw we fırında kremalı patates yapıyordum cok sewıyorduk bu menuyu malum artık bu aralar yapamıyorum.ıstersenız ıcıne bıber domates mantar da atılır ıstege gore... yarınkı menuyu wermıstım bu da persembe gunu ıcın... :))))

Peloş sagol canım.benim adam mantar sevmıyo sade tavuk yapsam bende bol soganlı,yahni gibi oluyo.ne bilim tavukta hic içim istemiyo.of napcam.patates cok yaptm bugünlerde.taze faslye yenı yedık.off.
ah ahh yahnıyı agzıma surmedım ben hiç cano :S

selam cnm ıyısın ınşallah.benı unutmadıgın ıcın tesekkurler...ben de senı optum cnmmm

cnm senle ıkımız çürüğe çıktık wallahı he...annemdeyım cnm gıtmeyı dusunuyorduk haftasonu ama yıne o gun cıkarttım plan degıstı.sen daha ıyı mısın grıbe cewırecekmıs ondan uzun surmus senın mıde fılan da sanırım cnm

selam cnm ben de bazen ıcımde donuyorlar gıbı hıssedıyorum ama dr psıkolojık oldugunu soyledı daha başlamaz dedı.

hepinize selam kızlar nasılsınız?? hepınız ıyısınız ınşallah...

bilmiyorum canım ya belki ben öle sandım belkide hassetmek istediğimden olmuştur

hım benimde ondan oldu sanırım of of

kızlar ben kactım eşim işe gidecek onu yolcu edeyim herkese ii gecelr öptüm hepinizi bay

ay cnm sen yazınca gordum gormemısım kanaman olmus cok gecmıs olsun sukur korkulacak bırseyın yokmus.cnm tosun gelıyormus hayrlısı olsun ya cok sewındım saglıkla gelsın yegenımız ınşallah...

canım gecmiş olsun neyin var inan gecmişi okuyamadım ben kac gündür yoktum kanamanmı oldu dikkat et lütfen bu arada paşamı geliyor maşallah hayırlısıyla al kucağına inş

Evet canım kanama olmuştu şükür birşey yokmuş,tşk ederim,evet cnm nasipse inşaallah sağlıcakla paşa gelicek...Sizde yakında öğrenirsiniz :)

ay cnm sen yazınca gordum gormemısım kanaman olmus cok gecmıs olsun sukur korkulacak bırseyın yokmus.cnm tosun gelıyormus hayrlısı olsun ya cok sewındım saglıkla gelsın yegenımız ınşallah...
Sevcanımm cnm çok sağol aminn cümlemizin inşaallah,sen nasılsın iyisin inşaallah...
kızlar ben kactım eşim işe gidecek onu yolcu edeyim herkese ii gecelr öptüm hepinizi bay

İyi geceler cnm

Yakında azalır inşaallah cnm,bu arada avatarına bayıldım çok tatlı bebişler...
ınşallah cnm gecen haftakısı gıbı degıl şükür ki...teşekkurler teyzesı :))) senınkı we rana gıbı ıstedım ama ıkızlere bu oluyormus...
cnm ben yatıyorum sen de cok kalma yorma kendını opuyorum ıyı gecler

Anatolişşş cnm iyi olmana cok sevındım.demek paşa gelıyor hayırlı ugurlu olsun ınş canım ya.MAASALLAH.

Iyı aksamlar kızlar.tutısı gorunce yazmadan gecemedı tlfndan gırıyorum bazen yazmadan cıkıyorum rahat olmuyo dıye.tutıs korkulacak bıse yokmus cok sevındım dınlen tabı yorma kendını ılla drun demesını mı bekledınn.bu arada pasamız saglıkla mutlulukla gelsın ınsallah basımızın uzerınde yerı varr.tekrar tebrık ederımm pasa annesıı...

Selinam telden zor dimi cnm.bende öyle,bazen gırdıgmde yazarken sinir gelıyo kapatıverıyorum.
Ececim daha iyi olmana cok sevindim cnm.bu arada bebişin oynamasını istedigin icindir o hareketlenmeler psıkolojıktr doktorn dedıgı gıbı.yakında duyacaksn cnm sabret:)
of ya ebuşum gelmedı.cok da uykum var.bı dus alıp yatarım.kafamda agrıyo ıyı gelıyor dus.ben şmdılık kactm.duruma göre ugrarım.

geçmiş olsun anatolıam dikkat et bari yorma kendini.Demek cinsiyette belli oldu maşallah

Son düzenleme:
Kızlar Fenerbahçenin maçını gördünüzmü bu arada ne güzel bi görüntüydü yaa hepppp kadın ve çocuklar.Erkekler maç nasıl izlenirmiş görsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…