Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ay derinim sorma ya bende aynı senin gibiyim...yani hap kullanmasam şupelencem ama olmazki...hayırlısı olsun hakkımızda....

sagol eboşum...valla bende cok düşünüyorum...sizler kadar benle bu kadar icten konuşan arkadaşım yok...internettende böyle arkadaşlıklar cıkıyo demekki canım

Napcaz ebrarım bu saatte sokak simiti nerde bulcekler.öyle bsykı cano,ev yemeklerını icım ıstemıyo,abur cuburları istıyo hep.oysakı uzun zmndır abur cuburlardan ıstemezdm.oda hepsını degıl.dunde bsyler siparis ettım adamıma şmdı gene istemeye çekinıyorum :)gelince dersem nıye aramadın dıye kızcek.o zaman ya arıyım yada sonsuza kadan susim ben

canım bende hep evdeyimm boş vakitt çokkk biras verebilirimm :)

berrincim kıymetini bil diycem ama sende bu durumdan şikayetcisindir
biz insanlar böyleyiz yaa kimse bulunduğu durumu beğenmez bende yoğunluktan şikayetciyim
bazen yoruluyorum yaa .mümkünse azcık vakit alabilirim

canım valla sayenizde ben de kendimi çokk iyi hissediyorum rabbim hepinizden razı olsun

canımsın yaa internette olsa okadar içtenki paylaşımlarımız bide okadar aynıki yaşadıklarımız ondan bukadar güçlü bağımız
allahım ayırmasın inşallah kem gözlerden korusun diyelim

kuzum yaa kıyamam sana bencede ya iste yada sonsuza kadar sus kopardın beni delüüüüüüü
cano hormon ilacı alıyosun onunla alakalı olabilirmi ben hep öyle olurumda

berrincim kıymetini bil diycem ama sende bu durumdan şikayetcisindir
biz insanlar böyleyiz yaa kimse bulunduğu durumu beğenmez bende yoğunluktan şikayetciyim
bazen yoruluyorum yaa .mümkünse azcık vakit alabilirim

canım evlenmeden önce kuzenler filan iş güç derken yoğun bi dempoydu. şimdi evdeyim burda hiç arkadasım yok bazen bunalıyorum allahtan kayınvalidemler yakın onunla hep beraberiz ama arkadas çok farklı oluyo.valla verebilirim canım :)

ebrar canım sendede mi hipotiroid vardı yanlış hatırlamıyosam haftaya 1 ay olacak kontrolüm var sen ilaç kullanıyomusun

yoğun tempodan monoton bir hayata geçince sıkılıyosundur ister istemez .sağlık olsun canım inşallah anlaşabileceğin insanlarla arkadaş olursunda yanlızlığın azalır .
2 kilo alıyım bari :)))

canım valla sayenizde ben de kendimi çokk iyi hissediyorum rabbim hepinizden razı olsun
sagol canım ya rabbim senden de razı olsun

evet canım haklısın... amin eboşum dedigin gibi rabbim nazarlardan korusun bizleri

Pelınım valla sende de var degsklıkler bende bı acaıpım.bız hamıs olunca nolcez acaba:)he ayakların ısındımı kıs.
Ebuş aynen susıym ben en iyisı.nerde bulcak şmdı yazık.pastaneden alcak onuda istemıcem en iyisi boşver:)ay gelmedıde ya pazar bugun göya.bu işine daha iyi dedi sevdı ama cok duruyo ya.o kapatp acıyo,yıktılar sorumlulugu,kendı magazasnı bekler gibi kalıyo geçe kadar.kendının olsa koymaz insana

ebrar canım sendede mi hipotiroid vardı yanlış hatırlamıyosam haftaya 1 ay olacak kontrolüm var sen ilaç kullanıyomusun

tamaam takıldım bileeee :)yasasınnn bizim kıslarrrrr :)ayyy inşallah hep böle gülelim

evet canım tiroitlerim yavaş çalışıyo ilaç kullanıyorum canım .bence baya düşmüştür seninde

ay canım yaa inşallah inşallah

yoğun tempodan monoton bir hayata geçince sıkılıyosundur ister istemez .sağlık olsun canım inşallah anlaşabileceğin insanlarla arkadaş olursunda yanlızlığın azalır .
2 kilo alıyım bari :)))

aynen öle oldu vallaa canımmm eee anlaşabileceğim insanlarla arkadas oldum bile sizz varsınız ya canımmm :)

evet canım tiroitlerim yavaş çalışıyo ilaç kullanıyorum canım .bence baya düşmüştür seninde

ay canım yaa inşallah inşallah

inşallah düşmüştr canım yaa çünkü çok fark hissediyorum ilaçtan önce sürekli halsizdim uykuya çok düşkündüm şimdi çokk iyiyim şükürr inşallah seninkide düzelir canım ya

sagol canım ya rabbim senden de razı olsun

evet canım haklısın... amin eboşum dedigin gibi rabbim nazarlardan korusun bizleri
amin kuzum amin
doğru canım bende pek pastane simidini sevmiyorum :))
olsun cano sağlık olsunda napıcaksın işsizlik daha zor bide yol uzak olduğundan gecikiyodur
ben çok sevdiğim bu topiği..arrtık burdayım aranıza kabul edin beni

nedemek istersen aramızda herkese yer var

aynen öle oldu vallaa canımmm eee anlaşabileceğim insanlarla arkadas oldum bile sizz varsınız ya canımmm :)

inşallah düşmüştr canım yaa çünkü çok fark hissediyorum ilaçtan önce sürekli halsizdim uykuya çok düşkündüm şimdi çokk iyiyim şükürr inşallah seninkide düzelir canım ya

canım yakınlarında demek istedim tabiki biz hep burdayızda :))
evet haklısın bende farketmiştim inşallah canım hepimize şifa versin RABBİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…