Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım ümitsizlik yok inşallah enkısa zamanda tekrardan hamiş listesine girersin
evet bende eviniyorum böyle boş boş olmuyo devam edicez inşallah
özlemiştik bu listeyi yaa eline sağlık ebrarım.Az kalmışız hamiş adayları olarak inşallah öbür listeye geçeriz yakın zamanda
sorma kuzum ya bende özlemiştim nekadar az kaldık değilmi inşallah dahada azalıcaz bizde diğer listelere terfi edicez canım
selam kızlar dua listesini görünce girip yazim dedim.abla bende okurum.haber verim dedim.öptüm hepinizi.
selinam saol kuzum katıldığın için .benliste hazırlıycam bildiririm sana
canım benim 7 ay oldu bide canım ne okuyoruz hangi duaları onlarıda söylersen sevinirim okuyalım valla canım uğrastığın için allah razı olsun rabbim hepimizin yüzünü güldürsyün inşallah
berrincim tamam yazıcam süreni
biz AYETEL KÜRSİ okuyoruz canım 313 tane .bunu aramızda bölüştürüyoruz
arkadaşlara katılıyorum inşallah hamilesindir müjdeni bekliyoruz
banuş bende ilk 3deyim kuzu :)))ilk sıraları kimseye kaptırmıyoruz :)))
inşallah başlıyalım kuzum
ablacım bana kactane okumam gerektiğini özelden yazarsın olurmu burdan kaçırrım filan :2:
bu aralar cok giremiyorum girsemde hemen cıkıyorum:44:

tamam tatlım haber ederim katıldığın için saolasın
peloşum korkma kuzum AYETEL KÜRSİYİ oku üfle bişeycik olmaz aşmaya çalış başarırsın inşallah

kızlar buarada alıntılarınız karışıyo birkaç mesaj alıntı almadan cevap yaznki düzelsin canlarım yoksa anlaşılmıyo

Berrıncım sagol cnm,öperım annişimi:)
banum tamam anlarz cnm cıkarsan.ay ne guzel babanı agrlıcan demek hadı gözunaydın.
Gamzecm daha yenı evlı sayılırsn cnm uzme kendını.skıntı yapma.rabbm cok bekletmesın.ben 6yıllık evlıyım.
Gülşah nereye gttn cnm?
Bizin kardeloşumuz napar acaba ya.yoklugu belli kuzunun umarım moralın iyidir tatlım.
Ebuşum hoşgeldin cnm.

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL
EBRAR................10 YIL
DERİN ..............6 YIL
KARDELEN49..........6 YIL
KARDELOŞ.............3,5 YIL
ALEYNA...............3,5 YIL
GARİP................2 YIL
BONCUK...............2 YIL
PELİN................1,5 YIL
SELİNA ..............1,5 YIL
BERRİN...............7 AY
ELİF.................????

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA
RANA
SEVCAN
EGAL
CİCİLİ
TOSTİ
SEMRA
ECE
KAYRA

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN
SAMYELİ
GÖKCERANA
DERDANUR

tamam eboşum hoşgeldin nasılsın...haklısın canım da ayetel kursuyu okuyorum ama işte hep kendimi korkutuyorum...dedigim gibi kucuklukten beri böyleyim ama aşmaya calışcam inş...

tamam canımm sağolasın her zman okurum canımm sölemen yeterli

hoşbuldum canım sol naaptın
demek misafirler yine gelmedi :))sıkma canını tipik kaygana olayı işte :)))

öpp valla canımm slm söle bizden çokca

tamam eboşum hoşgeldin nasılsın...haklısın canım da ayetel kursuyu okuyorum ama işte hep kendimi korkutuyorum...dedigim gibi kucuklukten beri böyleyim ama aşmaya calışcam inş...
kuzum anlıyorum seni elinde değil tabi
inşallah geçer canım
tamam canımm sağolasın her zman okurum canımm sölemen yeterli

berrincim tamam tatlım liste yapınca bildiricem

Sorma ebrarım bende ilk ücteyım.bız muhteşem üçlüyüz sanırsam:)
ay dizide kadın simit yedı nasıl canım istedı yaaa!bugunlerde kimi bsy yerken görsem cnm istıyo,bilmesem hamıleyım dıcem.bı o kadarda iştahszlgm var.yanı cok garıp kızlar.karnım acıkıyo bsyler yıyorum ama hic iştahsız.sankı midem su dolu bi balon yedıklerım sınmıyo kuscagm gelıyo cogu zaman anlatamyormda bı garıp.

burdayım pelinin bahsettiği konuya bakıyordum onları okuyordum ne çok varmş bnm durumda olup daha sonra pozitif değer alan.şimdi kendimi kaptrıyorum ama inşallah rabbm bana da nasip eder.isteyen herkesede yaşatır anneliği sabredicem inşallah adetimde gelmezde 1 hafta daha durucam sonra hastaneye gidicem

kuzum anlıyorum seni elinde değil tabi
inşallah geçer canım

berrincim tamam tatlım liste yapınca bildiricem

inş canım...ama şimdilik korkmuyorum zaten sizler varsınız yanımda...iyiki tanımışım sizleri yoksa yanlızlıgımı kiminle paylaşırdım...

he he evet cano sende ilk 3desinde kardelenimde paylaşıyo ilk üçü ama :))
ah canım koişine de getirsin bari buara benimde canım simit çekiyo hee hayırdır inşallah
sağol canım allah razı olsunn bu arada uzun zamna sonra denk geldim sana sükür kavusturana:)
evet tatlım bugün evdeydim bolca girdim fırsat bulunca oluyoda bazen hiç vaktim olmuyo
şükür canım şükür :)))
hadi hayırlısı olsun canım
inş canım...ama şimdilik korkmuyorum zaten sizler varsınız yanımda...iyiki tanımışım sizleri yoksa yanlızlıgımı kiminle paylaşırdım...

peloşum sende iyki varsın bitanem iyki tanışmışızya bazen düşününce tuhaf oluyorum bebek sayesinde nerden nereye buluşup dertleşiyoruz

KIZLAR şaşırdım yaa bugün misafirimiz yok nasıl oldu hayret
misafirler uyuya kaldı heralde canım gerci saat erken ama

okudunmu canım...inş sende ordakiler gibi olursun...rabbim hayırlısıyla nasip etsin... güzel haberlerini bekliyoruz ...amin inş...

Gülsah hayırlısı cnm.öyle seyler duyuyoruz kı yok artık dıyorum.tabı fazla kaptrmamakta gerek,ümitsızde olmamak gerek.ikisinin arası yanı ıyıdir:)inş adetn gelmezde hamişsindır.

Berrın yasadk bsyler cnm geldı gectı ama aynı seyler olacak endışesı yaşıyorm iste.Allah kimseyı sıkıntıda bırakmasn.

canım bende hep evdeyimm boş vakitt çokkk biras verebilirimm :)

misafirler uyuya kaldı heralde canım gerci saat erken ama

okudunmu canım...inş sende ordakiler gibi olursun...rabbim hayırlısıyla nasip etsin... güzel haberlerini bekliyoruz ...amin inş...

valla peloş çok şaşkınım yaa epey zamandır ilk kez misafirsiz görüyorum topici :)))

aminnn canımm inşallah bi daha yakınından bile geçmesinn endişelenme canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…