Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar gecmişe baktım ama inanın alıntı yapmaya canım istemedi bugün çok kötü gecti eşimin teyzesi vafat etti çok üzüldüm bide çok severdim onu aslında allah onu kurtardı ama ne bileyim dayanacak gibi değildi işte şeker hastasıydı ve ayaği kesilmişti bana sabah söylemediler ve kimin vefat ettiğini öğrenememiştim ama komşu bana laptak söyleyince çok kötü oldum karnım çok ağrıdı korktum sanırım kayınnamda duymuş bana söylediklerini hemen aramış neden söylediniz biz alıştıra alıştıra söyleyecektik bişi olur diye diyemiyorduk filaan demiş ama bütün gün zorum vardı su içe içe bi kaldım yani anlayacağınız çok zor bi gün gecirdim bu ara hep üst üste kayıplarımız allah sabır versin artık diyecek bişide kalmadı

canımm allah sabır versin rabbm rahmet eylesin inşallah bu insanlar neden boşboğazlık ederler ki üzülme diyemeyecem ama dikkat et canım rabbimin emri yapılabilecek bişey yok dua etmekten baska

canımm allah sabır versin rabbm rahmet eylesin inşallah bu insanlar neden boşboğazlık ederler ki üzülme diyemeyecem ama dikkat et canım rabbimin emri yapılabilecek bişey yok dua etmekten baska

amin canım sağol tabiki hepimizin yeri orası ama bi anda olunca çok üzüldüm hiç aklıma gelmiyordu galiba ondan bu kadar çok üzülüyorum ama daha 1 hafta mı 2 hafta öncemi gelmişti buraya görmüştüm offfffffffffffff

çokk zor valla canım ama tek değilsin artık dikkat etmelisinn

kızlar ben çıkıyorum dünden beri ishalim ya ne yapacağım bilmiyorum bi fikri olan varmı?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? uykumda geldi hepinize ii geceler hepinizi öptüm kib aeo öp bay:79:

Canım başın sağolsun kayıplar olunca üst ste gelir zaten hep allah sabır versin sende cok düşğnme canım üzme kendini

Çok güzel anlatmısıın canım valla cok güzeldi böyle tek tek yazmak için 30msaat uğraşmıyon lak lkak konuşuyonya en güzeli oydu en kısa zaamanda arayı açmadan tekrarlayalım bu sefer gelemeyen arkadaşlarda gelir inşallahh :)

Canımm inşallah hep görüşcez sen zaten dibimdesin en kısa zamanda kahveye bekliyorumm :)

Kızlar bende fotoları atcam şimdi. Benim yumurtalar biraz yavaş ilerliyo ama ilerliyomuş bakalım pazartesi yine doktora son kontrole gidcem inşallah iyce büyümüş ve catlamış olur :)

Ben bugn kuzene ordanda hastaneye ameliyat olmuş bir arladaşımı ziyarete gittim anca geldim çok kalamıycam yarın girerim inşallah

Sevcan Anatolia irsen Ece Berrin ve şu na aklıma gelmeyenler hepinizi öperimm

iyi geceler canım a.eo bol bol su iç canımm

sağol canım öle gelince hep üst üste geliyor düşünmemek için elimden geleni yapıyorum canım sende inş pazatesi güzel haber alırsın bende seni öptüm güzelim
iyi geceler canım a.eo bol bol su iç canımm

ii geceler canım içiyorum bakalım inş düzelirim olmazsa doğum dr umu ararım

Kızlar fotolar cok büyükyükleyemedim yarın msn den ebrara yolluycam o halledecek inşallah

iyi geceler kıslaaar.
Birsencim eşimden izin almaya çalışırım zannetmiyorum eve izin vermez ama şansımı denerim.Güzel olurdu ama heee.Emreye geçmiş olsun
Sevcancım iyiye gidiyo bulantılar maşallah gitgide azalıyo bak belki hiç kalmaz yakında.
Kızlar fotolara baktım çok güzel çıkmışsınız bigün hepimizde toplaşsak ne güzel olurdu

Bugün bi hamile haberi daha aldım ben bu arada.Topikten değil merak etmeyin benim bi arkadaşım.4.çocuğu maşallah.İşin ilginci bu arkadaş 2-3 ayda bir adet olur bekarlığından beri ama her sene doğuruyo maşallah :26:

Kızlar alıntılar gitti son cümleyi yazdım bilgisayar kapandı şokkkk oldum.
2 saatte geldim sıcakta mahvetti ama değdi sanki kırk yıllık dostlardık derincim evdeyim kaçırılmadım kız:::))))eve geldim ayşeyi dışarı çıkardım çok ağlıyodu arkadaşlarım diye sonrada eşimin abisine gittik yeni geldik ayakalrım şişti midem çokk fena sizden sonra hiç bişey yemedim şimdi biraz zeytin yiyim dedim inşallah dokunmaz Ebrara resimlerimiz güzel çıkmış ben herzamanki gibi tombik çıkmışım yoksa o kadaar değilim dermişim sizde yermişiniz:::)))))))Birsen kız zaten aklımızdaydın arıyacaktık Kardelen 49 çok yorulmuşsun kolay gelsin inşallah canım hepimiz mutlu haberi alıcaz.Ece başınız sağolsun Kardeloş güle güle git canım çok özletme kendini Sevcan daha iyimişsin anatolia keşke olsaydın seni tanımayıda çok isterdim garipçim aklımızdaydın canım uebesli sevindim yumoşlarına inşallah pazartesiye çatlar kızlar bu saatte aklımda kaln bu kadar hepinizi kocaman öptüm ayaklarım resmen bolon olmuş gidiyim yatıyım muckkssss iyi geceler.

bu seferlik kaçırdım kıslar inş birdahaki sefere

dün büyük buluşma gerçekleşmiş ne güzel ....resimlerde harikaaa...o anın ne kadar keyifli geçtiğini belgelemiş...
HEYYY ANKARALI HATUNLARRRRR...
e bizde bi araya gelsek olmaz mı ....ne dersiniz ???

slm kk nın güzellll hatunlarıı bayramda memleketteydim yeni geldim inş herkes iyidir bende kızımda bogazımız kötü olduk evimize geri geldik ilaç verdi dr inş kızım hemen iyleşir
oh hatunlar buluşma yapmış resimler nerde bende görmek istiyorum :)

cnm başınız sağolsun rabım sabırlar wersın...cok da uzme kendını yazgı.bebişini düşün ...

cnm bol bol su iç ve katı gıdalar ye bıraz

ben de senı şekerrrr

ınsallah cnm aman bıtsın de beslıyım yawruları

cnm ıstırahat et dıkkat wet kendıne bol bol dınlen emıı

cnm cok gecmıs olssun kızına da sana da dıkkat edın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…