Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (10 üye ve 2 ziyaretçi)
garip,
aynelyakin,
ebrar_53+,
banu145145,
eecee,
kardelen5233+,
ugurboncugum,
sedefler,
DerinSu,
bernaece
selam kızlarr
hoşgeldin tatlış nasılsın ?
kusura bakma şimdi gördüm...tekrar hoşbulduk bu arada...görüşrüz yine...birazdan çıkacagım.inş Rabbim dileyen herkese bebiş verir....
önemli değil canım çok normal kalabalıkta oluyo yani
amin inşallah tabiki tekrardan bekleriz iyi geceler
ebro yesin seni
banum ya bana 300lük çok geliyo ya doktorun emin değilmi gerçi sorulmazda ben 100lük kullanıyorum canım ozaman bana yetmiyomuki
miden ağrıyo ve acı yiyosun aferim sana kuzum
yok canım 20 dakikaya kadar gelir yani gerçi 10 dakikaya düştü :))

Naber garipcim nasılsın.
kızlar ben kacıyorum kendınıze ıyı bakın yenı gelen arkadaslar hoşgelmıssınız
Ne geldin ne gidiyorsun kız.

Toplam 18 kullanıcı konuyu okuyor. (12 üye ve 6 ziyaretçi)

banu145145+,kardelen5233+,naz034,garip,ugurboncugum,ebrar_53+,uebesli+,derdanur,makyaj_malzemesi,cicilii,eecee,sedefler,
Kardeloş bir fazlayla bende aldımmm:::)))))))))))

Naber garipcim nasılsın.

banu145145+,kardelen5233+,naz034,garip,ugurboncugum,ebrar_53+,uebesli+,derdanur,makyaj_malzemesi,cicilii,eecee,sedefler,
Kardeloş bir fazlayla bende aldımmm:::)))))))))))

hepimiz için hayırlısı olur inş bian önce hamiş oluruz.ben ıkı aydır tedavı göruodum 1. ayda yumurtam buyumemıstı gecen ayda fazla buyu dedıgım gıbı 24 mm olmus ama catlamadı bu ayda böle boş boş gecıo bakalım ıns önümüzdeki ay olur sanırım catlama iğnesi verir doktr.catlamıo cunku kocaman oluo duruo orda

amin inş her isteyene rabbim bebeğini kucağına almayı nasip eder.bende geçen ay bitmez sanmıştım olmayacağını bile bile beklemek zor oldu ama ne yapalım bu ay ilaç kullandım yine olmadı kısmet artık bekliyeceğiz mecbur

gecede kalkiyorsun dimi kardelencim?gece birseyler yemiyor isen halsizligin belki ondandir.
[

QUOTE=banu145145;20802369]Naber garipcim nasılsın.

Kardeloş bir fazlayla bende aldımmm:::)))))))))))[/QUOTE]

iyiyim sukur banucum,sen nasilsin?bebislede koklasmissiniz ohhh masallah?ismi ne yiyeninin?

kuzu öpüyorum seni iyi geceler iyi olmana çok sevindim buarada
Toplam 17 kullanıcı konuyu okuyor. (14 üye ve 3 ziyaretçi)

kardelen5233,garip+,karabocuq,ugurboncugum+,makyaj_malzemesi,banu145145+,naz034,derdanur+,cicilii,ebrar_53+,uebesli+,eecee+,sedefler,DerinSu+,
vaffffffffffffffffffffffffff
az önce 19 du yaa kaçırdım inanki :))
ben çıkıyorum kızlar hepinize iyi geceler
derdam iyi geceler canım çok öptüm seni ve esmayı
saol canım ya walla dedıgın gıbı benımde cok zoruma gıttı hatta doktor o ılacı yazarken nerdeyse aglıcaktım ıns bebeıslerımızı bıran önce alırız kucaklarımıza
evet malesef öyle oluyor ama hayırlısı herşey bizi bebeğe bir adım yaklaştırıyor dilerim çok beklemeden gelirler
hosbulduk ebrarim,iyiyim sukur canim.sen nasilsin?evet masallahi var bu aksam topigin.aman nazar degmesin 41 kere
saol kuzum bende iyiyim şükür aynı işte bugün evdeydim bakıyım dedim erkenden
iyi geceler hepinize
sanada iyi geceler canım görüşmek üzere

banuş bende 19 gördüm az önce sonra biri çıktı sanırsam yaa :))

hayırlısı bakalım rabbım dogru zamanı bılıodur hepimiz için zamanı gelmeden olmuyo işte sabırla bekleyelım ınanalım ıns olacak

kizlarhepiniz iyisiniz insallah:44:bu saatte hic bu kadar kalabalik olmamisti burasi,[/QUOTE]
İyi akşamlar garipçimmm

ıyıdır banum sen nasılsın cnm benım görüşmeyelı :)

amın cnm hepımızınkını ınsallah ...
sen bu enerjıyle sabaha kadar kalırsın artık topıkte:))
İyiyim ya daha iyiyim.
Ne biliyim valla 3 doktora gittim 3 de 300 lük içmen şart dedi tek yan etkisi mide ağrısıymış napıyım dayamnamadım bu gün canım hep ilginç güzel şeyler istedi valla mide ağrısıuyla yedim acılı eşimde istedim yidim pişmanım ama yidim gene olsa gene yirim amaninnnn

Ebroş geri sayım başladı valla heralde son 5 dakikaya düştün öptüm canım seni iyi geceler.

allah iyilik versin canim,bende evdeydim yanliz oturuyordum.bos oturmayayim zamanimi degerlendireyim dedim,solugu topikte aldim

bu arada egalcim hamileymis,tebrik ediyorum canim.allah kucaginada almak nasip eylesin

anladım canım tabiki doktorlar bizden iyi bilir şifa olsun inşallah
heee demek öyle tahmin ettiğim şeymi acep

iyiyim ablacım sağol

kızlar bişey sorucam
ben 2 defa aşılama yaptırdım önce ilaçlarla yumurtaları büyüttüler belli bir büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi yapıp yakşaık 36 saat sonra aşılama yaptılar ama aşılama yapmadan önce yumurta çatlamışmı diye kontrol etmedi doktor. Kafama takılan ya çatlamadıysa nerden biliyorlar. Belki çatlama problemi var ben de nerden bilebilir uff ya gelsin artık bebeğim

hayırlısı bakalım rabbım dogru zamanı bılıodur hepimiz için zamanı gelmeden olmuyo işte sabırla bekleyelım ınanalım ıns olacak

normalde sabırlı oluyorum aslında bir şekilde bekliyorum ama o sonuç açıklanacağı gün geceden uyku haram oluyor.doktora gittiğimde elim ayağım titriyor resmen ee birde sonuç olumsuz olunca insan çok üzülüyor.ben 1 yılı geçkin zamandır bebek istiyorum.8 aydırda tedavi oluyorum.

neye ben kaçtım görüşmek üzere kızlar uykum geldidee hepinizi öpüyorum

nasıl bir tadavi uyguluyorsun aşılama yada tüp bebek mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…