Dilatör ile Vajinismus

Yildiz02

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
130
70
25
Herkese merhaba , yaklaşık 10 aydır evliyim eşimle hiç bir şekilde ilişkiye giremedim doktor muayenesine eşim çok olumlu bakmadığı için evde kendim atlatmaya çalışıyorum ve dilatör seti aldım 4 numara da dahil olmak üzere çok rahat alıyorum dilatörleri. Fakat 2 defa eşli denemem oldu ikisinde de olmadı sadece baş kısmını alabiliyorum devamı gelmiyor yaptığım pozisyonda eşim üstte ben altta olacak şekilde neden olmuyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba kuzum öncelikle. Kadın doğuma muayene olman lazım derecen nedir diye daha sonra adım adım Aparatlarla devam edeceksin pes etmek yok biz sana yardımcı olacağız içini ferah tut sen yeterki işte sende yeneceksin

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle ilk başta gittim kadın doğuma kizsal olarak fiziksel olarak bir problem yok dedi ve daha doğrusu hani eşine hiç dokundurmayan kişiler var ben o zaman da eşimin dokunmasına izin veriyordum fakat olmuyordu muayene etti işte bu konuda psikiyatri ye yönlendirdi bende ilaç kullanmak istemediğim için bir vajinismus grubunda dilatör ile tanıştım 4 numarayi da artık çok rahat alıyorum fakat 2 defa eşli denemem oldu baş kısmından ilerisi olmadı maalesef nerede hata yapıyorum bilmiyorum

Sen zaten büyük kısmını çözmüşsün, ilk denemelerde böyle olması bildiğim kadarıyla normal. Özellikle kontrolcü kişilerde dilatörle çalışırken kontrol bizde olduğu için daha kolay oluyor ama eşli deneme kendimizi eşimize bıraktığımız yani artık kontrolü ona verdiğimiz kısım. Eşimize güvenerek kendimizi ona rahatlıkla bırakabilmek gerekiyor. Sonuçta 4. dilatörü rahatça yapabiliyorsun, korkacak bir durum olmadığını artık biliyorsun. Ben de aşırı kontrolcü biriyim. Doktorum eşli denemelere geçmeden önce aparatları eşimle çalışmamı istemişti. Ve gerçekten inanılmaz işe yaradı. Onun yaptığı çalışmalarda da rahatlıkla oldu. Hatta kendi kendime yaptığımdan daha kolay oldu. Eğer eşinle birkaç gün bu şekilde çalışırsan faydasını göreceksin. Bende işe yaramıştı.

Peki pozisyon önerebilir misiniz ben oturarak yapamıyorum yani farklı pozisyon var mıdır bana bu konuda önerebileceginiz

Peki pozisyon önerebilir misiniz ben oturarak yapamıyorum yani farklı pozisyon var mıdır bana bu konuda önerebileceginiz
Aslında ben de daha dördüncü eşli denememi yaptım.Henüz çok çok çok yeniyim. Buradaki arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olurlar, popüler konu başlığına yaz orada herkes yardımcı olur. Ama ben şimdiye kadarki tüm denemelerimi altta olacak şekilde ve kalçama bir yastık koyarak yaptım. Benim için böyle daha kolay oluyor.

Teşekkür ederim bende kendimi öyle daha rahat hissediyorum kontrol bende olunca olmuyo çünkü , evet yine kasiliyorum ama atlatabilirsem de ancak bu şekilde atlatabilirim diye düşünüyorum

Yenebildinizmi

Yapabiliyorum ama çok zorlanıyorum hala atlatamadim sayılır alırken çok zaman kaybediyorum hala

yendiniz mi yendiyseniz nasil oldu bilgi verirmisiniz lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…