Didimde iyi bir hotel varmı?

runnet

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
66
1
Arkadaşlar hotel arayışı içindeyim. Şöyle 3 yada 4 yıldızlı. İternette baktım fakat nette farklı yansıtabiliyorlar güvenemedim. Bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz bir hotel varmı? Bu arada 3 yaşında kzım var çok gürültülü patırtılı bir ortamda istemiyoruz bide çocuk için aktiviteleri olan bir yer tercihimiz açıkcası. Tavsiyeleriniz varsa yazarmısınız?

Didim Altınkumda Didim Beach Resort var.5 yıldızlı,denize 0 bi otel.2 sene önce orda kalmıştırm.Kesinlikle öneririm,mükemmel bi otel

didimde caprice thermal palace var..
5 yildizli..
ama hotelin konsepti tesettürlü bayanlar icin ..
bayanlara özel acik havuzlari falan var..
cok güzel..
eger böyle bisey düsünüyorsaniz tavsiye ederim ..
a.s.

Didimde caprise otelin yanında eskiden iş bankasına ait bir tatil köyü vardı. Şimdi kim işletiyor bilmyiorum.Oğlum küçükken gitmiştik. Tam çocuklu aileler için. Bir araştır istersen.

cnm geçen sene didimdeydik ets turla gittik harika bir yerdi ismi Didim Beach Resort
tam aile yeri turistler bile çoluk çombalak orada idi .....çok rahat ettik yemekleri iyiydi temizilik ona kezaa ama bir denizi varrr o kadar güselki ilkkez bir tatilimin bitmesine üzülmüşütm...kesinle tavsiye ederim

didim altınkuma geçen yaz bizde gitmiştik. harika bir yerdi. hele akşamları bir başka güzel oluyor orlar kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında derim.
aynı yaz bodrumada gittim ama didim i daha çok beğenmiştim.
tam aile yeri yaniiii:1rolleyes:

ah didim ahhh ben bayılıyorum didimeee herkese tavsiye ederim temple hotelde kalmıştım gayet iyiydi

5 yildizli..
cok güzel..
a.s.

evet güzeldir caprice... :icecream:
1 gecelik double oda için 600 ytlyi gozden cıkarırsanız tabi :roflol:

5 yildizli..
cok güzel..
a.s.

Bu yil ablamlar gitti...temmuz basiydi ve bir hafta kaldilar..fakat memnun kalmamislar..o yüzden zaten bir gün önce terk etmisler orayi..bayanlar havuzunun suyu sogukmus baya...yegenlerim girmek bile istememisler suya...o derece sogukmus yani..! Benim duyumlarim bunlar..:lepi:

bende caprice otelde kalmıştım birde cadde üstünde temple otel var orasıda güzel...aslında o kadar cok otel varki adım başı yani gidipte otel veya kalacak yer bulamamak imkansız...
bayılıom didime ve denizine ama altınkum plajı değilde cennet koy var orası mükemmel aynen miami gibi denizi hey gidi günler bende daha yeni geldim sayılır didimden ama bayağ kalabalık bu sene...

kızlar dıdım ekım ayında nasıl oluyor denıze gırılıyormu

:teytey:bizde geçen sene didim beach resorttaydık. sakinlik istiyosan rahat edersin. yemekleri çok iyi. denizi güzel. çocukların oyun alanları var. yalnız hiç türk yoktu biz gittiğimizde. herkes ingiliz. zaten didimde türkten cok ingiliz yaşıyomuş.ama öyle cıvık eğlenceler yok. seviyeli turistler yani. sakinlik istiyosan birebir yani. iyi tatiller

en güzel ekim ayınde denizi daha sıcak oluyor 13 sene didim de yaşadım.tatil yeri olarak en güzel didim dir

Arkadaşlar tatilden yeni geldim sayılır. Didimde the holiday resort hotelde kaldım. Bu yıl el değiştirmiş, güzeldi. Sakindi çok fazla yabancı turist yoktu. Denizi ayrı bir güzeldi zaten. Tavsiye ederim.........

EKONOMİK BİR program düşünüyorsanız üç yıldızlı avşar otel war sahipleri kayserili temiz hoş bir yer

canım ben didime bundan bir kaç yıl önce ailemle gitmiştim orada küsmez otel var internetten telefon numarasına ulaşabilirsin ya 3 yada 4 yıldızlıydı.
sabah açık büfe ve akşam yemeği otele ait..çok büyük olmayan bir havuzu var tabi değişmişte olabilir uzun zaman oldu gitmeyeli..bu seneki fiyatları gecelik kişi başı 45 ytl.sakin bir otel ailecek çoluklu çocuklu gidilebilecek bir yer denize sıfır sayılır denizi zaten mükemmel.sormak istediğin başka bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım

Arkadaşlar bende Didim Altınkum'da pansiyon,motel,eşyalı daire arayışı içersindeyim.Bana önerebileceğiniz yerler varmı?Son 4 yıldır hep tur şirketleri ile gidiyorduk ve sanki tutsak olup otelin içinden çıkamıyorduk,bu sene farklı olsun istiyoruz arabamız ile gitmek ve bölgeyi gezmek istiyoruz.Bölge ile alakalı bilgi sahibi arkadaşlarımdan rica ediyorum.Bana yardımcı olursanız sevinirima.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…