Aile Planlaması diana35 kullanan yok mu?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

memnun kaldınmı dianadan

• evet

OY: 1 16,7%
  • hayır

OY: 5 83,3%

• Ankete Katılan
    6
umarım ilaca bağlı bir yan etkidir benimkisi. Aslına bakarsanız kullanmamak lazım sadece korunma amaçlıysa tabii. Ayrıca çokta duygusallaştırdı beni, herşeye ağlamaya başladım,zor tutuyorum kendimi...

bence diana kullanıyordum ama artık gerek kalmadımafoldumben

Diana 35 mi:1shok:
aman bu ilaç benden uzak olsunn
kısa bi süre kullanmıştım aşırı kilo almıştım
sonra bıraktım rejim yaptım cok şükür kilolarımdan kurtuldum
o yüzden korkarım bu ilaçtan genelde
ihşallah sizler için şifa olur bende pek şifa olmadıdakaydirigubbakcemile3

canım benim saol yorumun için ama bi kişide demediki iyi diye ben bi ay kullandım bıraktım korkumdan

kızlar yaa kilo aldırıyomu cidden akannehir ben 6 gündür kullanıyorum polikistik over yüzünden bu yan etkisinden korkuyorum vucutta su tutuyo filan diyolar

Son düzenleme:
bende bu adetimde başlıcam kullanmaya hormonlar yüzünden yalnız bişi sorucam her kutu arasında 7 gün ara bırakılıyo ya onu 7.gün mü yeni kutuyu almaya başlıcam yoksa 8.günü mü konuyu açan arkadaş 7 gün durup 8.gün başlamış off çok kafam karıştı yine biri bana açıklasın şunu tam 7.gün mü başlıcaz yoksa 8.gün mü içmeye başlıcazkafamçokkarıştı

tatlım ben bekarım PKO yüzünden kullanıyorum 5. gün başlıcam kullanmaya doktor öyle söyledi.

Son düzenleme:
bana doktor kistlerim için vermişti şimdi evlendim korunmada sağladığı için 2 aydır bunu içiyorum fakat çk mide bulantısı ve şişkinlik yaptı kilo aldırdı

bendede cok mide bulantısı yapıyor ne yapıcagımı bilemiyorum reginon kullandım ilk bir ay onu degiştirdim diane 35 e başladım bugun 2. günüm ve mide bulantım cok var ne yapsam bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…