Aile Planlaması diana35 kullanan yok mu?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

memnun kaldınmı dianadan

• evet

OY: 1 16,7%
  • hayır

OY: 5 83,3%

• Ankete Katılan
    6

iklim

canim kizlarim
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
9.980
17
ben kullanıyorum ilk kutum bitti 8. gün tekrar başlıycamm asıl amacım hormonlarım düzelsin adetim düzelsin diye 6 ay kullansam artık sonrasını bebek için kullanmam bakalım hayırlısı ....... ama kullananlar varsa paylaşabilirmi ne tür olumlu olumsuz yönleri var

Son düzenleme:
ben de 6 ay adet düzensizliği için kullandım.yan etkisini görmedim iştah açtığı söyleniyo ama bende öyle bişi olmadı.zaten doktor polikistik over olduğu için kesinlikle kilo almaman lazım dedi ben de hapı kullanırken beslenmeme dikkat ettim.onun dışında cildimi canlandırdı sivilcem yoktu benim ama sivilceleri de yok ettiği söyleniyor.6 ay sonra hapı bırakınca 5 ay düzenli adet oldum sonra bozuldu yine..

cidden bozuldumu tekrar canım ya bilmiyorum 1 bitti hazır 2 almasammı ki ya herkez adeti düzenlemiyo diyo bana ama taktım kafaya

merhabalar kızlar bende yarın başlıyorum ve malesef bebek hayaliyle yanıp tutuşurken adet düzensizliklerim başladı ve 1 ay diana kullanmamı söyledi ama elim gitmiyor ilaçlara..

merhabalar kızlar bende yarın başlıyorum ve malesef bebek hayaliyle yanıp tutuşurken adet düzensizliklerim başladı ve 1 ay diana kullanmamı söyledi ama elim gitmiyor ilaçlara..

ahh canım benim yaa aynı sorun bendede var düşünsene hem bebek istiyoruz hem diana kullanıcaz ama ben bir ay kullandım sonrasında 1 hafta oldu hayıta başladım böyle daha iyi sanırım sende dene bence

Bende kullanıcam duphaston kullandım adet olmam lazımdı olamadım şimdi doktorum ayın 15inde başlamamı söyledi polikistik over olduğu için çok düzensizim 7tane kist var :S

Bende kullanıcam duphaston kullandım adet olmam lazımdı olamadım şimdi doktorum ayın 15inde başlamamı söyledi polikistik over olduğu için çok düzensizim 7tane kist var :S

ayy geçmiş olsun canım dr dediyse kullan bence ama bi yandanda hayıt tohumuna başla bence pkoya falan iyi geliyormuş adeti düzenliyormuş.. bi yandan diana bi yandan hayıta başla bence sağlıkla kal canım

bende bayagıdır kullanıyorum canım hormonlarım düzelsin tüglenmem olmasın diye kullanmadıgım zaman tüglenmeler oluyorrrsenağlama

Yanı adet dÜzensızlıĞı ıÇın deĞıl tÜyler ıÇınmı kullanıyorsun mınel cım

ayy geçmiş olsun canım dr dediyse kullan bence ama bi yandanda hayıt tohumuna başla bence pkoya falan iyi geliyormuş adeti düzenliyormuş.. bi yandan diana bi yandan hayıta başla bence sağlıkla kal canım
Hayıtıda önerdide ben alışkınım göğüslerimdede kistler var biri 6cmdi aldırdım diğerindede 3 tane war benim bünyem üretiyo heralde :):1rolleyes:

hııımmm anladım canım geçer inşallah sen dianaya devam et :)

bayanlar, doktorumun tavsiyesiyle kullanmaya başladığım diane 35 aynı zamanda cildimdeki lekelerede iyi gelir diye de düşünülerek tavsiye edildi. 2. kutuya başladığımda adetim bitmemişti. zaten ne olduysa adettimin bitmesiyle başladı, her ilişki sonrasında kanamam oluyor. bu ilaca başlamadan öncede her türlü hormon testlerim yapılmıştı, herşey normaldi,ki adetimde bile düzensizlik yoktu.
ilacın yan etkisi midir sizce? başına böyle bişey gelen var mı? yarın doktora gidicem ama içim hiç rahat değil.

ben bir ay kullandım bıraktım vallaaaa bi işe yaramıyomuşşş

tam bir ay boyunca göğüslerim nerdeyse 100 beden oldu bi şişti görme onun dışında sanki kilo verir gibi oldum o iyiydi başkada yok sanırım canım....ama duyduklarım çok fazla kimse önermedi bana inat ettim bi ay denedim

ilişki sırasında kanama çok büyük bi yan etki zaten. Allah korusun kanser belirtisiymiş normalde. 1 hafta kaldı ilacım, yarımda bırakamam.göğüslerim benimde irileşti.ama bi süre idare ederim demiştim. yarın ilk işim doktora gitmek...

bende 2 ay kullandım arkadaşım...herkese etkisi farklııı
bana doktor vermişdiii pko var diye
bende ki yan etkisi açlık hissi idi..kilo aldım...o kilolar yapıştı gitmiyor artıkk...ilk evlendiğim yıl kullandım...3 yıl geçtiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…