Devlet Hastanesindeki doktorlar ne kompleksli ya

mersel

ikinci kez anne oluyorum
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
445
69
Merhaba arkadaşlar, ben hamilelik kontrollerimi özel doktorda, özel muayanesinde yaptırıyorum. Doktorum ızmir'de. Bense Aydın'dayım. 32 haftamı doldurdum, fakat 37'ye kadar çalışmak için devlet hastanesine gittim, malum işyeri özel rapor kabul etmiyor.
Hastanedeki doktor, benim doktorun ultrasonunu kabul etmedi, ultrason için hastane 1 hafta sonraya randevu verdi. Bir de ben sana 37'ye kadar çalışır raporu vermek zorunda değilim dedi, özele gidiyorsunuz işiniz düşünce buraya geliyorsunuz vs. söylendi. Sanki siz işinizi doğru yapıyorsunuzda biz size gelmiyoruz... Nasıl sinirlerim bozuldu anlatamam. 1 hafta sonraya randevu vermek ne demek ya?
Ben yasal iznimi haketmiş olduğum halde 33-34de bana rapor vermiş olacak.
ızmir'de devlet hastanesinden tanıdık bir doktor ayarlayıp , rapor almam lazım kızlarrr..
Benimle aynı sorunları yaşayanınız var mı , ne yaptınız.?
Off offf..

Son düzenleme:
canım başka dr yokmu o devlet hastanesinde acaba ona gitsen
bide şuan yasal olarak zaten radyoloji uzmanı tarafından raporlanmamış usgler geçmio yani özeldeki drların bize verdiği usg görüntüleri yasal olarak bişey sayılmıo usg görüntüsü ile birlikte radyolog tarafından onaylanmış raporlar geçerli maalesef

2 doktor var, ikiside birbirinden kıl canım. P.tesi günü ızmir'e gideceğim. Ordan almaya çalışacağım artık. Bu halimizle bizi uğraştırıyorlar ya... Allah onları ıslah etsin.

anlamsız işler işte sen adamgibi bak işine dört elle sarıl ozaman fırçala nie özele gidiosunuz die ama sen insan gibi bile davranma ondan sonra nie gelmionuz devlet hastanesine
hepsi için sölemiorum çok süper işine aşık doktorlarda var ama %75i böle

özel poliklinik raporunu kabul etmiyor mu iş yerin?

Ben devlette çalışıyorum. Bir özel polikliniğe gittim. 30+6 da hem de!! hemen verdi doktor, okul da kabul ettii??

kızlar benimde okuduğum sgk kurumundan onaylanması gerekiyormuş yoksa 4.ay sonunda rapor paramızı alamazmışız
şu işi tam anlamıyla öğrenip birbirimizi bilgilendirelimmi ?

devlet hastanesının dr ları hep boyle yalan soylemek zorunda bırakıyorlar
bende normalde ozel has. gıdıyorum bır tahlıl var ucretsız yaptırayım dıye devlete gıttım
kagıdı verdım bu tahlılı yazarmısınız dedım adam gıttıgınız yerde yapılmıyormu bu tahlıl dedı
bende yapılıyor ama burada ucretsız yaptırma hakkım var dedım adam cıldırdı baya soylendı
bende cavbını verdım tabı tahlılımıde yazdırdım

özel poliklinik raporunu kabul etmiyor mu iş yerin?

Ben devlette çalışıyorum. Bir özel polikliniğe gittim. 30+6 da hem de!! hemen verdi doktor, okul da kabul ettii??

Yok güzelim ya , hiçbir özelden kabul etmiyor. SSK olmalıymış. Doğum parası için şartmış. Napcamı şaşırdım vallahi.

nasıl yani ya? ben de özele gidiyorum kontrollere. 32. haftadan sonra çalışmayacağım (devlette çalışıyorum) doktorun raporu kabul olmayacak mı? emin misiniz kızlar?

cnm kendi dr.unla konuş bu konuyu,mutlaka devlette çalışan arkadaşı vardır seni ona yönlendirir.

canım bende beyaza katılıyorum doktorunun elbette seni yönlendireceği biri vardır sskda yada devlet hastanesinde doktorunla konuş bence.bak sen doktordan şikayetçisin ben doktorun sekreterinden nstye giricem yada test yaptırıcam kim doktor kim sekreter belli değil hanımefendi 1 saatte ancak yazıyor sonunda dövücem ya bakalım.Allahtan özelinde o kadını görmüyorum

Kızlar doktorumla görüştüm, ızmirden ben sana aldırırım raporu dedi. ıçim rahatladı vallahi.
Özel hastane kabul olmuyor güzelim, ben eski işyerimdende biliyorum özeli almıyorlardı.
Bakalım raporumu aldığımda haber veririrm inşallah sorun çıkmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…