Devlet hastanesinde Diastasis Recti (karın kası ayrılması) göbek fıtığı ameliyatı

f1983

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
267
304
Hanımlar merhaba, Amerikada yaşıyorum, ameliyat olmak için annemin yanına geldim, çünkü çocuğuma bakacak kimse yok. Devlet hastanesinde olacağım hastane ile annemin evi dipdibe neredeyse. Benim sorum şu, benim sigortam yok, ameliyat için fiyat vermediler, fazla tutar dediler, ama ne kadar 🤦🏻‍♀️ 2-3 hafta içinde seni ameliyat için arayacağız dediler. Nasıl bir fiyat ile karşılaşacağımı bilmiyorum. Devlet hastanesinde Diastasis Recti (karın kası ayrılması) göbek fıtığı ameliyatı ortalama ne kadar olur fiyat bilgisi olan var mı?

Merhaba hangi Devlet Hastanesinde olacaksınız? Fiyat bilgisini sizinle paylaşmaları gerekiyordu.. Tekrar gidip öğrenin.

Doktorun sekreterinden hangi islemlerin yapılacağını, kaç gün yatış olacağını öğrenin. sonra hastanenin vezne bölümünden bu islemlerin fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Sekreteri de yanındaydı ama söylemediler, üç aşağı bel yukarı bi rakam söyleyin yok. Amerikada olsan kaç para öderdin diye sordu, orada sağlık sigortam var, ama çocuğumla ilgilenecek kimsem yoktu dedim, sanırım beni yolacaklar, Sariyer Hamidiye Etfal eğitim ve araştırma hastanesi.

Sekreteri de yanındaydı ama söylemediler, üç aşağı bel yukarı bi rakam söyleyin yok. Amerikada olsan kaç para öderdin diye sordu, orada sağlık sigortam var, ama çocuğumla ilgilenecek kimsem yoktu dedim, sanırım beni yolacaklar, Sariyer Hamidiye Etfal eğitim ve araştırma hastanesi.
O zaman hasta haklarına gidin onlar yardımcı olur.

X