Devlet hastanesi rahim filmi

Bizim düğün borcu ev aldık ev borcu araba aldık onun borcu derken çok sıkışığız özele gidecek durumum yok şu anlık bir tane doktor önerdiler bana burada bulunduğum ilde gerçekten çok memnunum kadın o kadar güzel ilgileniyor ki diğer doktorlara bin basar bence bir de devlet dersin

Ne güzel bende bulunduğum yere taşınalı 6 ay oldu daha ondan önce ki yerde benimde çok iyi doktorum vardı özelde ama işte

Nerede yaşıyorsunuz kaç yere sordum 7 bin dedi birde eşiniz sprem testi verdi mi acaba süreç nasıl işliyor bilgi verebilirseniz çok sevinirim eşimi ona göre ikna etmeye çalışırim

ben eğitim araştırmada çektirdim 26 ocakta
geçen yıl bir düşük geçmişim var. bu yıl 5 ay korunmamamıza rağmen hamile kalmadım. infertilite bölümüne randevu aldım. doktora durumu anlattım. önce 5 ay kısa bir süre dedi. düşün geçmişimin olduğunu kürtaj yapıldığını ve içerde bir aksilik olmuş olmasından korktuğumu söyledim.
gittiğim gün regl değildim ultrasonla bakıldı önce yumurtalıkların düzgün görünüyor ama sadece bununla birşey demem mümkün değil yaptırmanı istediğim tahliller var dedi.
hormon kan testleri , rahim filmi ve sperm testi için istekte bulundu. tümünü yaptırdığında regl olduğunda gel. hem sonuçlara bakalım hemde regl ikende bakmam gerek ultrasonla dedi.
regl olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim :)

Nerede yaşıyorsunuz kaç yere sordum 7 bin dedi birde eşiniz sprem testi verdi mi acaba süreç nasıl işliyor bilgi verebilirseniz çok sevinirim eşimi ona göre ikna etmeye çalışırim
Muğla’da yaşıyorum.Evet eşimde test verdi bi sıkıntı yok çok şükürdediğim gibi ben ilk devlete gittim hatta eğitim araştırmaya doktor yaşın çok genç 6 ay daha dene dedi bende başka bi özele gittim orda doktor direkt kendisi dedi bu ay da olmazsa rahim filmi çekeriz diye şimdi adetimi bekliyorum bakalım

Çok geçmiş olsun şöyle ben devlet Hastanesi'ne gittim bı sorun yok dedi eşin de sprem testi yaptırsin dedi eşim de acickasi biraz tedirgin yani çekiniyor nasıl oluyor vs die sonra 3 4 ay denemeye devam edin sonra rahim flmi cektirin dedi 3 4 yeri aradım özel hastaneyi 7 8 bin dedier en son bı yeri aradım bugün radyolu kliniği 3 bine cektiririz dediler ama sonucu biz yorumlamicaz doktoruna gosterceksin dediler kafam çok yatmadı neden bu kadar fiyat farkı var normaldede devlette acaba radyoloji uzmanları mi cektiriyor

Ben devlette de özelde de daha çektirmemişim için kim çekiyor bilmiyorum ama gerçekten bazı yerler aşırı fazla fiyat veriyo nerde yaşıyosunuz

Ben üniversite hastanesinde çektirecegim bu cuma inşallah, ben de biraz endiseliyim ama burdakiler biraz rahatlattı beni

Hmm anladım dediğim gibi çoğu yer çok pahalı diyor kısa sürücek bi işlem için eğer devlette çektirebiliyosanız çektirin ama çektiremiyosanız da o dediğiniz sadece çekeriz ama sonucunu yorumlamıcaz denilen yere bakın bence sonuçta çekilip elinizde sonuç olduktan sonra devlette bi doktora muayeneye de gitseniz özel doktora muayene ye de gitseniz elinizdeki sonucu yorumlatabilirsiniz yine de siz bilirsiniz

Yüzde 90 oraya yaptırcam bakalım hayırlısı
Muhtemelen öyle yapicam bakalım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…