Detofit diyeti yapan varmı ? yardımmmmmmmm

aysenurkrkmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
18
3
37
Merhaba kızlar geçen gün detofit 21 gün adında kombine bir diyete denk geldim. Aç kalmadan kilo verebiliyorsunuz diyorlar bu kısmı dikkatimi çekti acaba kullanan var mı bu diyeti ?

Ben yeni başladım içeriği oldukça dolu bir program egzersiz , beslenme programı gibi baya bir içeriği var ve aç kalmıyorsun beslenme programında pekala sonuca gelecek olursak sonucu bende merak ediyorum

Bu diyete bende başladım 2 kilo vermiştim ancak gebe kaldığım için bıraktım artık 3 yıl diyet filan yapamam ((

Ben 2 haftadır kullanıyorum iyi tarafı gün içerisinde aç kalmıyor ve üstelik hafif hissediyorsunuz yalnız sürekli saati takip edip ne yapacağım diye bakmak biraz zor olabiliyor unutup öğün yada ara öğün kaçıracam diye paranoyak oldum :))
kilo kaybı var ancak bir şey söylemek için erken

Bende başladım set içeriğinde arındırıcı çay, ara öğün shake , beslenme kartları( 21 günlük ) , egzersiz kartı vekilo takip kartı var . Ara öğün shake tadı oldukça güzel baya tok tutuyor. Program uygulaması zor değil aç kalmıyorsunuz. zaten sizi ara sıra arayıp durumunuzu soruyorlar ve tavsiyelerde bulunuyorlar.

Bu programı bende merak ediyordum hem arınma hem kilo verme iki birden oldukça etkileyici. hem yağ yak hemde ödem at

Eee sonuç niye yazılmıyor ki.
Hanımlar sonuçlar ne
Ne durumdasınız

Kızlar bence önce bir kilo verelim de kalıcıgını sonra düşünürüz :)) Detofit bende aldım malesef çayının tadı iğrenç gerçi diyet çaylarının hepsinin tadı iğrenç daha güzel olanına pek rastlamadım. Sadece bi çay vardı toz çay herbalfe ın şeftalili
onu içebiliyodum iğrenmeden. Toz karışımında tadı malesef çok kötü ama bir tatlı kaşığı bi bardak süte koyulduğu için fazla keskin ya da rahatsız edici olmuyor içilebiliyor. Dha yeni aldım kullanırsam sonucu yazarım inş.

kızlar sonuç var mı sonuç :)

biz de çalıştığım ofisteki arkadaşlarla alıcaz ama şimdi tadı iğrenç fln denince tedirgin oldum

bir de günlük çalışma düzenimizi etkiler mi, habire tuvalete taşınmayalım

Arkadaşlar bende basladim bugün 4.gün olacak ilk iki günde 1.2 kg gitti ama 15 dk da bir tuvaletteydim :) muhtemelen ödem atildi. Cay bildiğiniz bitki cayi içenler zaten alisiktir shake in tadida çok vahim değil tolere edilebiliyor. Bu kadar cabuk kilo gitmesi ne kkadar saglikli çok emin değilim haftaya kan tahlili yaptirim kas ve yağ oranlarina bakicam size ondan sonra tekrar yazabilirim

Ben maalesef 6 günde biraktim arkadasim is yerinde biraz zor oluyordu zaten baskilara maruz kaldim su anda karatay yapiyorum pek bi faydam dokunamiycak bu konuda üzgünüm

Detofit 21 gun diyetine basladim kizlar bakalim 42 gun sonunda kac kilo olucam ... Bu arada cok basit hic ac kalmiosun21 gunluk detofit programin bitti ayni programa cayinin yerine yesil cay shake in yerinede pekmezli yogurt yiyebilirsiniz.suan 62 kiloyum ve diyetimin ilk gunu before after yapicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…