Detaylı 3.kişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

melekseriy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
35
4
27
Arkadaşlar şimdi size nasıl çıkmazdayım yolun ortasındayım onu anlatıcam daha detaylı olarak bir iki yıldır süren güzel bir ilişkim var ilişkimize 3. bir şahıs konusu var daha önceden biliyordum arkadaşlardı kız sadece erkek arkadaşıyla problemlerini anlatıyordu benimkine ve yaşca 3 yaş kadar büyük sevgilimden, ama bu şahıs erkek arkadaşıma en özelini anlatabilecek potansiyelde ve erkek arkadaşı da var birlikte yaşıyorlar( ne kadar doğru bilmiyorum) geçen gün gece 12de benim sevgilimi arıyor ve benim negatif enerji aldığım biri erkek arkadaşıma ısrarla uzak durmasını söylüyorum aylardır ama bunu yapıcam demesine rağmen bu kız hala mesaj atıp onun dükkanına gidiyor ve bu konu ilişkimizi bitirmek üzere bana yüzük aldığını söylüyor ama şuan ben o yüzüğü alamam bu konu yüzünden bana kapa çeneni , psikolojik rahatsızlığın mu var demeye basladı siz olsanız ne yaparsınız bi yanda sevginiz bi yanda mantık…

Ne sevgisi ya, bana şu cümleyi kuracak adamın alnını karışlarım. Daha önceki konunda da söyledim, sevgilin yüz vermese bu kız bu şekilde davranamaz. Şimdi alsın o yüzüğü......

Ne sevgisi ya, bana şu cümleyi kuracak adamın alnını karışlarım. Daha önceki konunda da söyledim, sevgilin yüz vermese bu kız bu şekilde davranamaz. Şimdi alsın o yüzüğü......
bu sözlere rağmen hala ben onu nasıl düşünüyorum aklım almıyor kendime olan saygımı yitirdim

Canikom sen tam olarak nasıl bir akıl istiyorsun? Senin istemedigin birisi ile görüşüyor işte daha ne duymayı bekliyorsun hayatını mahvetmek istiyorsun evlen aha da buraya yazıyorum

Kaç kere daha konu açarsan boynuzlandiğina ikna olmak için 3-5-........ Adam seninle evlenecek onunla gününü gün edip eğlenecek sana adamın boklu donlari o kıza gül dökülmüş yatak odası.Yok anam yok NATO kafa NATO mermer......

Kaç kere açıcan bu konuyu ? Çoğu kişi sana zaten ikinizi aynı anda idare ediyor dedi. Farklı bir fikir çıksa o konudayken çıkardı zaten yeter.
Söz konusu kız konusahibinin sevgilisinin arkadaşının sevgilisi. Adamın arkadaşının sevgilisiyle ilişkisi mi var diyorsunuz? Bilemem olabilir tabi ki ama anladığım kadarıyla toksik bi durum var ortada, kız pek normal değil, e konusahibinin de sevgilisi buna izin verdiği için pek normal değil. Ben ilk konusunu okuduğumda dikkat etmemiş evli sanmışım. Evli de değilmiş, ayrılabilir.

Peki siz sormuyor musunuz sevgilinize neden izin veriyor bu duruma?. Yani hayatınızda siz olmayabilirdiniz yine hoş bir durum değil arkadaşının sevgilisi ile böyle görüşmesi. Siz gidip onun arkadaşı ile gecenin 12sinde dertleşseniz hoşuna gider mi? Ama o bunu arkadaşına yapıyor (sizi geçtim).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…