dertleşmek

suan yeterli bi param olsa zaten kendime bi hayat kurmak gayem milli piayngo alıyorum sürekli bi 100 bin cıksa yeter sirincede magnet dükkanı acmak istiyorum :)))
Umarım çıkar limoncu ama sadece onu beklemeyip çalışarak para biriktirmeye de başlayabilirsin belki. Hem yeni bir çevre, yeni bir uğraş da olur.

Limoncum
Annemdeyim ona senden bahsettim, konunu da okudum
Aman yaaa evlilik iste en iyisi de bu kadar oluyor zaten dedi
Sevgiler

Bu konuyu ben de düşündüm ve şu sonuca vardım. Gençler birbirlerine çok benziyor, hepsi aynı. 15-25 yaş arası çocuklara bakıyorum. Kızımın sınıf arkadaşlarına hepsi starbucks, sinema, müzik v. S . Seviyor. Ama sonra böyle olmayacak. Aileden gördükleri kemikleşecek ve kişilikleri oturacak.

evlendiğinde yaşın küçük olduğu için pek anlayamamışın eşinin gerçek karakterini ,tabii
biraz aşkın gözü kördür olayıda varmış,arada kaynamışın.
her evlilik senin ki gibi değil, her evlilik aynı diyenlere itafen yazıyorum.çünkü erkeğin karakteriyle alakalı biraz benim eşim ailesine düşkün değil yani doğruyu yanlışı ayırır asla annesini falan savunmaz , bu karakterdir işte. aslında tüm olay erkeğin ailesine düşkün olup olmaması etrafında dönüyor.kahve ,küfür olayı ise , seni kaçırmamak için gerçek yüzünü göstermemiş.
şimdi önünde iki seçenek var ya kabullenecek ,kendini üzmeyeceksin ya da eşini değiştireceksin, değişmez deme ,baştan nasıl öyle davranabilmiş.seni seviyorsa sana ayak uydurmalı bence.

Ya bende esime kahveye gidelim mi, okey oynariz diyorum. Sacmalama diyor. Bende mi bi tuhaflik var acep?

Çok şükür eşim hiç değişmedi,neysek oyuz hala,limoncu sana kolay gelsin işin zor vesselam.

Limoncu bir konuda tebrik ederim. Artık paragrafli ve anlaşılır yazıyorsun.

Konuya gelirsek esin değişmez. Beraber keyif aldıklarınizi birlikte kalanları ayri ayri yapın. Hiç mi ortak noktanız yok?

Birşey sorucam eşinizin ailesi gerçekten problemli mi yoksa zaten sizin eş ailesine karşı bir önyargınız mı vardı evlenirken .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…