dertleşmek istiyorum 🥲

zeyneyllz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
15
0
24
Arkadaşlar merhaba herkese içim içimi yiyor ve anlatıp dertlesebilecegim kimsem yok fikirlerinizi almak istiyorum 2023 Haziran ayında önceden de tanıdığım bir arkadaşım benden uzun suredir hoşlandığını söyledi ama ben yanaşmadım en yakın kız arkadaşımın sevgilisinin en yakın arkadaşıydı ve kız arkadaşım 4 kişi takılalım diye aramızı yapmak istedi hatta kabul etmedim diye aylarca trip attı onun hatrı icin kabul ettim aylar geçti bu çocukla konuşuyoruz 2024 Ocak ayında bu çocuk benden ayrıldı hatalı o olmasına rağmen bende bu kıza dert yanıyorum en yakınım olduğu icin ama beni kandirmis aylarca yalandan çocuğa yazıyo iste niye ayrıldın diye ( sahte senaryo kurup beni işletmişler) ben bu çocuğa aşık olmuşum bu arada 19 ocakta kız bana yaprak sarma yapıp fotoğraf atmıştı meğerse ertesi gün benim sevgilime götürecekmiş utanmadan bana atmış üzerine o gün çocuğun evine gitmiş +18 şeyler izlemişler yatağa kadar gitmiş ve bu kız en yakın arkadaşım ! yetmezmiş gibi akşam bana yazıp anlattı yaptıklarını ama ben başka biri sanıyorum kokusu üzerime sindi çok güzeldi vs. Ben nerden bileyim benimki olduğunu … gelip kendileri anlattılar bana aylar geçti kendime gelemiyorum ( bu kızın sevgilisi cok yakın erkek arkadaşımdı kız yanlış anlamasın diye çocukla konuşmayı kesmiştim)

Neler yaşıyorsunuz oy.
Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuzdur. Uzak durmak ikisinden de.

Ailem baskıcı olduğu icin ogrenirler diye ikisine de bisey yapamadım en çok da bu zorluyor

Ailem baskıcı olduğu icin ogrenirler diye ikisine de bisey yapamadım en çok da bu zorluyor
En gereksizi bir şeyler yapmak olurdu. Siz kendi hayatınızı kurup orda iyileştikçe göreceksiniz gereksiz olduğunu zaten. Kötü durumların üstüne gittikçe daha kötü şeyler çıkar. En iyisi uzaklaşmak her zaman

Aynen öyle unuturum en yakına zamanda insallah Allah herkesin karşısına kendi gibi biri çıkarsın

Reactions: Gao
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…