DERTLEŞEBİLECEĞİM ARKADAŞ ARIYORUM

kız 3 yıllık evliyim severek evlendik evlendim kaynanamın ısrarı üzerine hastaneye çocuk için gitim 3 aylık evliyken dr git 1 yıl bekle dedi ama kaynana sabretmedi git dedi bende özele gittim neyse bu çatlatma iğnesi vs klomen felan 1 yıl yaptım olmadı eşim askere gitti adetlerim bozuldu çocuğum olmadı herkesin yanında çocuğu olmuyor diye söyleniyordu hep zulmetti kayınbabam felan eşim askerdeyken hep zulmettiler neyse dayandım sabrettim eşim geldi anlattım böyle böyle dedim e ailem napabilirim dedi evimi ayır dedim ayırmadı hep bahane uydurdu ailesi üzerime üzerime geliyodu ayrı ev deyince zaten çocuğum daolmuyordu hep hakaret hep eziyet en son bıktım artık son verdim eşimle konuştum boşanmak istiyom ddim

eşim yok felan dedi nbaya kavga ettik bırakmadı artık herşeyi bitirmiştim kafamda pes ettim bırakmadı boşanmadı evimi ayırdı e artık ben tükenmiştim bütün dünyayı verse ne olur halada boşanmak istiyorum evliliğim tam bir ızdırap ama boşanmıyor neymiş lf olurmuş aşk sevgi yok ama millet laf etmesin diye ömrümüzü harcıyoruz

şimdi söyleyin napim ben ölüyorum bitiyorum gün geçmiyor annem bi yandan ağlıyo ben bi yandan eriyip gidiyorum hayat mı bu

hiç sevgi yok hiç kalmadı yabancı gbi olduk ve ne yapcam bilmiyorum bunları hakedecek naptım desem annemi dinlemedim istemiyordu evlenmemi dinlemedim canım annemi

ben olcaktım onların ............. neyse hiç bi sewgi kalmadı esine karsı ayrı ewede cıkmıssınız bak ne guzel sewiyo demekki seni

ben olcaktım onların ............. neyse hiç bi sewgi kalmadı esine karsı ayrı ewede cıkmıssınız bak ne guzel sewiyo demekki seni
boşanalım demeseydim çıkmazdıki sevsede ne farkeder şimdimi aklına sevgi geldi 3 yıl dile kolay ben mahvoldum yediğim yemeğe laf atan insanlardı onlar oğlu askere gitti para göndermediler ben çalıştım gönderdim

X