DERTLEŞEBİLECEĞİM ARKADAŞ ARIYORUM

hehe ayyyy erkekler hep böyle aynı hepsinin huyları ya benimki burgerkıngte calısmıstı ordaki arkadasların hepsi eklemiş kızlarda var gerci ben tanıstım hepsiyle yani faceden muhabbet etse bile hemen kıskanıyom nie böle yazdın diyom oda kızıyo soyle seyler düşünme dio şifre değiştiriyo girmeyim die kawga ediyoz die aslında kıskancak bişi yok kızları biliyomda işte gene weriyo şifreyi gene satasıyom ben :) değiştiriyo yok sana sifre dio

hehe ayyyy erkekler hep böyle aynı hepsinin huyları ya benimki burgerkıngte calısmıstı ordaki arkadasların hepsi eklemiş kızlarda var gerci ben tanıstım hepsiyle yani faceden muhabbet etse bile hemen kıskanıyom nie böle yazdın diyom oda kızıyo soyle seyler düşünme dio şifre değiştiriyo girmeyim die kawga ediyoz die aslında kıskancak bişi yok kızları biliyomda işte gene weriyo şifreyi gene satasıyom ben :) değiştiriyo yok sana sifre dio
al bizdende o kadar eski facesi duruyor öyle girmiyor ama duruyor. aslında ben silmiştim kızları bunda kız falanda yok 1 arkadaşı var onuda ben tanıdım senınki gibi ama anlamadm neden benmde hiç gözüm götürmüyor :-) benimki de şifre vermiyor artık ya :KK12:

benimki weriyo ben satasıyom nie bunu yazdın yada nie nasılsın deseler bile hemen atlıyom noluyo die aslında kötü birsey değil ama değiştiriyo kawga ediyoz sen girme dio

cocuklarla ugrasmak cok zor ya allah kolaylık wersin simdiden bende anadolu kız meslek lisesinde okudum gıda bölümü

cocuklarla ugrasmak cok zor ya allah kolaylık wersin simdiden bende anadolu kız meslek lisesinde okudum gıda bölümü
bizim lisedede vardı gıda bölümü güzel güzel yemekler yapıyolardı çok güzel kokuyordu valla:) yemeği seven bi insan olarak ordan geççmek istemiyordum :-)

ay bende yemegi sewerim aslında yapmayıda sewerim ama baskasına dışarıdaki insanlara sewmem ascı olmak istemedim o yuzden

X