Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

turkuaz8 için okumasını tamamlayanlar 09.10.2012 SALI

1. hytdnze
2. turkuaz8---------okundu
3. ececemix
4. dttubakoc
5. doga3----------okundu
6. aybirgen
7. moonlight_night---okundu
8. esmeralda
9. ell82
10. nurlum------------okundu
11. burcu-------------okundu

ben de sonuna yetişemedim malesef, neyse hayırlısı olsun hepimiz için.
bu arada benım görüşme iptal edildi... gün, saat ve yeri kararlaştırmıştık, 1 saat içinde tanıdık arayıp iptal oldugunu, benim ne zaman ıstersem kendısını zıyaret edebılecegımı söyledi, yani erteleme degil anlayacagınız, tamamen iptal oldu. bozuldum açıkçası.. benım zaten boyle bir talebım yoktu ve o tanıdıkla samımıyetımız yoktu, o yuzden şaşırmıştım. ama her şey belırlenıp de sonra işi çıkmış, iptal oldu dıyınce bozuldum. stres olmuştum, şimdi de zaten az olan kendıme olan güvenım gitti... çunku o kişinin benı görme veya birilerinden daha sorma ıhtımalı vardı, belkı o arada benı gördü begenmedı veya birisinden sordu , hoşlanmayıp vazgecti...

boşver canım herşeyde bir hayır vardır..inşallah görücüye gerek kalmadan Allahım hayırlı insanlarla karşılaştırır tez vakitte:KK34:

hydtnze için okumasını tamamlayanlar 08.10.2012 PAZARTESİ

1. hytdnze--------okudu
2. turkuaz8-------okundu
3. ececemix--------okudu
4. dttubakoc
5. doga3--------okundu
6. aybirgen-------- okudu
7. moonlight_night-------okudu
8. esmeralda
9. ell82------------okudu
10. nurlum-------okundu
11. burcu---------okudu

aslı cım beğenmiyorsa istemiyorsa keyfi bilir. biz burda hep beraber hayırlı eş için dua ettik.
demekki hayırlı değil yaww. üzülme senin içini kıpırdatan hayırlı kısmetin çıkacak inş.. aman evliliğin kötüsü çok zor canım çok zor. Allah ım kötü olacaksa hiç nasip etmesin. boşver önemli olan hayırlı kişiyle olması.

Arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun. rabbim inş cümlemizin gönlündeki dileği hayırlısı ile bizlere nasip eder. AMİN ..

Ben de 50 tane okuyup gelmiştim ama siz bitirmişsiniz Allah hayırlı dua ve niyetlerimizi kabul eder inşallah, Allah'ım sen hepimize, bu listedeki bütün kardeşlerime en hayırlısı neyse onu nasip et, kızlar ben bugün mutsuzum malesef etrafımdaki yaşıtlarım ya evli ya da erkek arkadaşı var bir ben yalnızım, sohbetler de hep bu konulardan olunca çok mutsuz oluyorum, çok üzülüyorum :KK43: Bu yaşıma geldim ama hep imkansız olanı sevdim malesef, Allah'ım bu çıkmazlardan çıkarıp doğru insanı nasip eder inşallah.

canım şöyle mi(yanlış anlam çıkmaması için emin olmak istiyorum)
be uzuyo uzayarak kaf harfine bağlıyosun(cezmliyosun)?
bundan emin olabilmek için henüz okuyamadım canım dediğimin doğruluğunu onaylarsan hemen başlıcam inşallah.

nursen cnm evet cezmliyorsun yani türkçe karşılığı olmadığı için zor gelebilir
çünki k harfinin yanında durak işareti veya harf olmadığı için mecburen cezm yapmalısın
inş yardım edebilmişimdirrrrrrrrrrrrr

vck cnm ben meral arkadaşımın duasını okudum hayırlısıyla bebişleri gelsin inş
cnm duayı daha önce sonu kadar okumamaıştım
aslında bilinen ayetler çok geçiyo neyse ki türkçe okurken rahatlıkla arapçaya çevirebildim
cnm sana bi de tavsiyem var nacizane tatlım gününü yaz ki bizde ona göre bitirelim sarkma olmasın bak
yasinlerde de tefriciyelerde de oluyo biraz daha özen gösterelim lütfen çöabuk ve seri okuyalım ki yeni dualar da okuyabilelim :KK16:

aslı cım beğenmiyorsa istemiyorsa keyfi bilir. biz burda hep beraber hayırlı eş için dua ettik.
demekki hayırlı değil yaww. üzülme senin içini kıpırdatan hayırlı kısmetin çıkacak inş.. aman evliliğin kötüsü çok zor canım çok zor. Allah ım kötü olacaksa hiç nasip etmesin. boşver önemli olan hayırlı kişiyle olması.

Tanıdık çok hevesliydi tanıştırmaya, dedıgım gibi o tanıdıkla samımıyetımız hele bu konularda hıc yoktu, tanıdık dedıgım kişi de bir adam bu arada... ama o kadar hevesliyken bırden kestırıp attı iptal oldu dıye, şaka gibi, birden çıktı ortaya, birden kayboldu, ne oldugunu anlayamadan, çektiğim stres de cabası...
neyse hayırlısı olsun her şeyın. Allah hayırlısını dogru insanı nasip etsin hepimize inş. Amin.

nursen cnm evet cezmliyorsun yani türkçe karşılığı olmadığı için zor gelebilir
çünki k harfinin yanında durak işareti veya harf olmadığı için mecburen cezm yapmalısın
inş yardım edebilmişimdirrrrrrrrrrrrr

vck cnm ben meral arkadaşımın duasını okudum hayırlısıyla bebişleri gelsin inş
cnm duayı daha önce sonu kadar okumamaıştım
aslında bilinen ayetler çok geçiyo neyse ki türkçe okurken rahatlıkla arapçaya çevirebildim
cnm sana bi de tavsiyem var nacizane tatlım gününü yaz ki bizde ona göre bitirelim sarkma olmasın bak
yasinlerde de tefriciyelerde de oluyo biraz daha özen gösterelim lütfen çöabuk ve seri okuyalım ki yeni dualar da okuyabilelim :KK16:

tamam canımcım sağol
düşünüyorum düşünüyorum bu kelime ne diye
dediğin gibi bilindik şeyle hemen hepsi
Kuran okuyanlar çözebilirler
sağol canımcım anladım.

meral arkadaşımızın duasını okudum
Allahım en yakın zamanda hayırlı,sağlıklı,güzel ahlaklı evlatlar nasip etsin.

turkuaz8 için okumasını tamamlayanlar 09.10.2012 SALI

1. hytdnze
2. turkuaz8---------okundu
3. ececemix
4. dttubakoc
5. doga3----------okundu
6. aybirgen----------okundu
7. moonlight_night---okundu
8. esmeralda
9. ell82
10. nurlum------------okundu
11. burcu-------------okundu

Ben de okudum turkuaz Allah gönlündeki duayı kabul etsin.

canım çok teşekkür ederim beni öne aldığın için arkadaşlar hakkınızı helal edin inş. hakkınıza girmemişimdir benim aciliyetim olmasaydı böyle birşeyi rica etmezdim benim birinci çocuğum hasta doğdu ve öldü doktorlar allah korusun tekrarlayabileceğini ve bu hastalığın dünyada ne hamilelikten önce ne de hamilelikten sonra tedavisi yokmuş :KK43: benimde niyetim inş. sağlıklı sıhhatli evladımın olması:KK43: hepinize şimdiden teşekkür ederim bu arada meral arkadaşımız için bende okudum allah ne niyeti varsa hayırlısıyla kabul etsin.

hydtnze için okumasını tamamlayanlar 08.10.2012 PAZARTESİ

1. hytdnze--------okudu
2. turkuaz8-------okundu
3. ececemix--------okudu
4. dttubakoc
5. doga3--------okundu
6. aybirgen-------- okudu
7. moonlight_night-------okudu
8. esmeralda
9. ell82------------okudu
10. nurlum-------okundu
11. burcu---------okudu