Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen
freeware
Esmeralisa
HurremSultan2012
asli85
NadiaSultan
Ndd
Bensiz sevme
Enfal86
Ceylin
Deniz yildizi
melancol
Nurbanusultan
Nazlim
miyanse
jane_90

listede adını yazdırmak iyi ama dua etmek de önemli, sadece birkaç kişinin duasıyla olmaz...

Hayirlisi bakalim yaa

Slm benide araniza alir misiniz? Ben bosandim dolayisiyla cok korkuyorum evlilikden artik. Kotuden kotuyle karsilasirim beterini yasarim diye cok korkuyorum.Ama anne olmakda cok istiyorum. Hergun dua ediyorum herseyin hayirlisi olsun diye.. Hayirli huzurlu yuva hayirli es hayirli saglikli evlatlarim olsun diye. Sizlere Rabbim hayirli insanla karsilastirip cumlemize hayirli es hayirli yuva hayirli sagliklik evlatlar nasip etsin.. Amin

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen
freeware
Esmeralisa
HurremSultan2012
asli85
NadiaSultan
Ndd
Bensiz sevme
Enfal86
Ceylin
Deniz yildizi
melancol
Nurbanusultan
Nazlim
miyanse
jane_90
turkuaz8
ergull

Salavati tefriciye okuyoruz dime. Okudugumuzada yaziyoruz dime. Yalnislik olmasin diye teyit edeyim dedim.

Slm benide araniza alir misiniz? Ben bosandim dolayisiyla cok korkuyorum evlilikden artik. Kotuden kotuyle karsilasirim beterini yasarim diye cok korkuyorum.Ama anne olmakda cok istiyorum. Hergun dua ediyorum herseyin hayirlisi olsun diye.. Hayirli huzurlu yuva hayirli es hayirli saglikli evlatlarim olsun diye. Sizlere Rabbim hayirli insanla karsilastirip cumlemize hayirli es hayirli yuva hayirli sagliklik evlatlar nasip etsin.. Amin

Hosgeldin canim. Tabiki aramiza aliriz. Ne demek. Seni anlarim. Kolay degil Rabbim yardimcimiz olsun. Hayirlis insanla karsilastirsin senide helal sut emmis. Gonlune gore versin insaAllah. Kucagina bebek versin insaAllah amin.

Asli sana mesaj yollayamadim. Mesaj sayim 100 olmadigi icin... Neyse...

Listedeki kizlar: her kisi en az yuz (100) tefriciye okursa daha cabuk biter diye dusunuyorum... Olmaz mi? İnsaAllah herkes okur bu mesaji...

X