Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

cnm bende sinir oldum takip edemiyorum böle. hergün bildirim yapıcaz. bugün bende esmalarımı ve salavatlarımı çektim.

cnm bende sinir oldum takip edemiyorum böle. hergün bildirim yapıcaz. bugün bende esmalarımı ve salavatlarımı çektim.

oleyyyy bende hem calıstım sabahtan beri hemde esmalarımı cektim şimdi salavatlarımı cekicem
elosanın yazdığı salavatı cekicem bende

selamlar konu başka bir yere taşınmış kafam karıştı:44:
şimdi bende okumak istiyorum ALLAH ın izniyle tabi şu dönem regli günüm yakın olduğu için başlayamadımda:26:
adetten sonramı başlasam adetliyken okusamda olurmu:26:

aysenaz ben 1000 esma ve 100 selavat çektim ama doğru yere mi yazıyorum bilemedim açıkçası :26:

Bende okudum ayşenazım 1000 esma ve 100 salavatı inş.doğru yere yazdım neden karışmış senin topik ya :26:

hergün bildirim veriyoruz cnm yeni topiği kopyaladım ordan bulup begenin sayfayı ve bildirimlerinizi yapın lütfen

regl olsanda cekebilirsin canım

Arkadaşlar ben mrvb, azelya, özlem2423, vck, uygulama, nekadarzor, dicle ve kendim için duaları okudum ve liste bitti. Rabb'im kabul etsin, okuyan herkesten razı olsun inşallah...

arkadaşım selam.
tanıdık birine denk güzel oldu. topic biraz karışmış sanırım. eski topic daha iyiydi, ismi azam duasını okuduğumuz.
yeni duaya başlayacağınız zaman haber verirseniz sevinirim.
bir kaç arkadaşa söyledim haber verin diye ama senin aklında olsun. allaha emanet ol arkadaşım

Pazartesi 600 okudum sali 1000 okudum....
haber verim dedim, yogunlukdan giremedim int e, kusura bakmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…