Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Kizlar gun gelmeden sonraki arkadasa baslanilmasin. Karisiklik oluyor.

Bu arada 14 subat gunu kutlamak caiz mi degil mi emin degilim.

Canım 14 Şubatta allahın günü biz anlam yüklemezsek hiçbir sorun olmaz tabiki de :KK66:Sıradaki arkadaş için okudum Aallah tez günde muradını versin inşallah =)

rabbim gelecek yıl ki 14 şubatı kutlamayı nasip etsin hepımıze :KK66:

bugün esilayagmur'un günüydü.Yarın (tam da 14 şubat :KK70: ) elanur84'ün günü.melancol ve ben okuduk kendisi için.Geriye azrazehra ve esilayagmur kaldı okuyacak olan ve tabi ki elanur84'ün okuyacağı arkadaşlarımız var.Kendisi de müsait olduğunda onlar için okuyacak.sevgilim06 da melancol için okumuş.Allah razı olsun.Ancak liste biraz karıştı gibi :) nasıl yapalım yeni katılan arakdaşlarım

14 şubatla ilgili mevzu bir latifeden ibaret elbette,biz büyük resmi görürüz,öyle ufak günlere odaklanmayız kızlar.Amaç bir ömür boyu sürecek mutlu bir aile hayatı rabbimin izniyle.Öyle sevgililer gününü filan çoktan aştık yani ama 14 şubata da denk gelince elanur84 ile aramızda bir latife geçti işte.Allah sevdiklerimiz,sevenlerimiz ile 1 gün değil bir ömür mutluluk nasip etsin hepimize

merhabalar arkadaşlar,listenin son durumu aşağıdaki gibi.Bugün elanur84'ün günüydü ve aramıza hızlı bir giriş gerçekleştiren arkadaşımız sevgilim06'nın da katılımıyla 4 kişi okuduk ve esilayagmur da okuduktan sonra bugünkü okuma tamamlanmış olacak.Yarın sevgilim06 kardeşimizin günü.O'nun için de katılımlarınızı bekliyoruz :KK66:

Tarih ----------------------okunan ----------------okuyan

10.02.2013 -----------------maslow --------------- esilayagmur, azrazehra, melancol,elanur84,sevgilim06 / tamamlandı.
11.02.2013 -----------------azrazehra -------------- maaslow, elanur, esilayagmur, melancol,sevgilim06 / tamamlandı.
12.02.2013 ---------------- melancol --------------- azrazehra,maslow, esilayagmur, sevgilim06[/B /henüz tamamlanmadı.
13.02.2013 -----------------esilayagmur ------------- melancol,maslow,azrazehra,sevgilim06 / henüz tamamlanmadı.
14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW, melancol,azrazehra,sevgilim06 / henüz tamamlanmadı.
15.02.2013 -----------------sevgilim06 -----------------
16.02.2013 -----------------kokoosh -----------------

bi tek ümidim var oda ALLAH başka hiçbir ümidim kalmadı :KK43: evlenmek istiyorum evim olsun istiyorum çok mu şey istiyorum ya :KK43: bugün benim dua günüm 14 şubat perşembe,görücü geldi bana az önce çocuk öğretmen istanbulda ben malatyada çalışıyorum :KK43: zaten benide beğenmedi :KK43: onlar gittikten sonra kardeşim ne dedi biliyor musunuz?Herkesi reddede reddede bu hale geldin dedi :KK43:((((( ağlamak istiyorum gözlerim şişene kadar,ağlamak istiyorum bütün acılarımı unutana kadar,ağlamak istiyorum yataklara düşene kadar ama ağlayamıyorum EY BİR KAPIYI KAPATIP DİĞERİNİ AÇAN ALLAH'IM YA HAYIRLI BİR EŞ NASİP ET BANA YADA AL GÖNLÜMDEN EVLENME İSTEĞİNİ :KK43:((((((

bi tek ümidim var oda ALLAH başka hiçbir ümidim kalmadı :KK43: evlenmek istiyorum evim olsun istiyorum çok mu şey istiyorum ya :KK43: bugün benim dua günüm 14 şubat perşembe,görücü geldi bana az önce çocuk öğretmen istanbulda ben malatyada çalışıyorum :KK43: zaten benide beğenmedi :KK43: onlar gittikten sonra kardeşim ne dedi biliyor musunuz?Herkesi reddede reddede bu hale geldin dedi :KK43:((((( ağlamak istiyorum gözlerim şişene kadar,ağlamak istiyorum bütün acılarımı unutana kadar,ağlamak istiyorum yataklara düşene kadar ama ağlayamıyorum EY BİR KAPIYI KAPATIP DİĞERİNİ AÇAN ALLAH'IM YA HAYIRLI BİR EŞ NASİP ET BANA YADA AL GÖNLÜMDEN EVLENME İSTEĞİNİ :KK43:((((((

tatlım,görücü gelmeden önce dışarda bi görüşseniz daha iyi olmaz mı?biyerde oturup bi çay içseniz,belki birbirinizi daha iyi tanıma fırsatınız olurdu,hepimizin dileği aynı,Allah hepimize gönlümüzün muradını versin hayırlısıyla,herşeyin hayırlısı inan.

cok ağırıma geliyo benden kuçukler evlendi coluk cocuğa karıştg bazen diyorum ki nerde hata yapıyorum ben :KK43: ben kendimi geçtim bi kız kardeşım var ona benım yuzumden gorucu gelmıyo :KK43: herseyın hayırlısı tabi ama çok istiyorum evlenmeyi ya hic birın.ız benim kadar isteyemezsiniz evlilıgı içimden bi umut demesem belki bu kadar üzülmem ama UMUT YORUYO İNSANI...

mrb kızlar bir süredir ugrayamıyordum buraya benide duaya alın .bugünde sevgililer gülü malum böle yalnız olmak insanı buruklaştırıyor.geçen yıl bir çocukla tanışmıştım benimle çıkmak istemişti ama ben işte naz olsun die öle kabul etmedim falan şimdi çok pişmanım okadar zaman geçti aradan yinede unutamadım inşallah o benim eşim olur hayırlısıyla pek umudum yok sonuçta 1yıldır görmüyorum beni çoktan unuttu ama RABBİM ol derse olur bunun için sizlerde dua bekliyorum RABBİM burdan hayırlı haberler yazmayı çoluk çocuga karışmaya bana ve sizlerde nasip eder inşallah selam ve dua ile.

mrb kızlar bir süredir ugrayamıyordum buraya benide duaya alın .bugünde sevgililer gülü malum böle yalnız olmak insanı buruklaştırıyor.geçen yıl bir çocukla tanışmıştım benimle çıkmak istemişti ama ben işte naz olsun die öle kabul etmedim falan şimdi çok pişmanım okadar zaman geçti aradan yinede unutamadım inşallah o benim eşim olur hayırlısıyla pek umudum yok sonuçta 1yıldır görmüyorum beni çoktan unuttu ama RABBİM ol derse olur bunun için sizlerde dua bekliyorum RABBİM burdan hayırlı haberler yazmayı çoluk çocuga karışmaya bana ve sizlerde nasip eder inşallah selam ve dua ile.

buujuu hoşgeldin,seni de ekledim listeye öyleyse.kokoosh sanırım vazgeçti,onun yerine seni ekledim.ilk üyeden okumaya başlayabilirsin.

10.02.2013 -----------------maslow --------------- esilayagmur, azrazehra, melancol,elanur84,sevgilim06 / tamamlandı.
11.02.2013 -----------------azrazehra -------------- maaslow, elanur, esilayagmur, melancol,sevgilim06 / tamamlandı.
12.02.2013 ---------------- melancol --------------- azrazehra,maslow, esilayagmur, sevgilim06[/B /henüz tamamlanmadı.
13.02.2013 -----------------esilayagmur ------------- melancol,maslow,azrazehra,sevgilim06 / henüz tamamlanmadı.
14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW, melancol,azrazehra,sevgilim06 / henüz tamamlanmadı.
16.02.2013 -----------------buujuu -----------------

buujuu hoşgeldin,seni de ekledim listeye öyleyse.kokoosh sanırım vazgeçti,onun yerine seni ekledim.ilk üyeden okumaya başlayabilirsin.

cnm 6 üye için okucam dimi peki siz okmuşsunuz bitirenlerde bana okusun:)

Maslow icin okudum.Rabbim senin kiymetini bilen es nasip etsin.Tez zamanda gonlune birini bulasin inss.Allah kabul etsin...

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.Mübarek Perşembe gecesi ben de senin için okudum,aynı dileklerin seni de bulması dileğiyle allah kabul etsin.

15.02.2013 -----------------sevgilim06 -----------------MASLOW

Kendim icin okudum.Allah kabul etsin.
Rabbim bizlere kiymetimizi bilen gonlumuze gore es nasip etsin.
Allah dualarimizi kabul etsin.

Bana okuyan arkadaslarim agziniza saglik. Allah razi olsun...

Elanur Allahim hayirli evlilik nasip etsin sana. Okudum senin icin. Aksamada insallah sevgilim06 icin okuyacagim insallah.

14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW, melancol,azrazehra,sevgilim06, esilayagmur / henüz tamamlanmadı.

14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW, melancol,azrazehra,sevgilim06 / TAMAMLANDI.
15.02.2013 -----------------sevgilim06 -----------------MASLOW,azrazehra

şimdiden ağzınıza,yüreğinize sağlık sevgili arkadaşlarım.Listemizi tamamlamak üzereyiz.Bugün sevgilim06'nın günü,arkadaşımız aramıza geç katıldı ancak azimle okumaları tamamladı.Onun için okuyanlar da buradan yanıtlarını dönerlerse akşama yine güncelleme yapıyor olacağız.Listenin son hali yukarıdaki gibi.

esilayağmur da elanurun dünkü okumasını tamamlamış.Onu da ekledim.

14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW, melancol,azrazehra,sevgilim06,esilayağmur / TAMAMLANDI.
15.02.2013 -----------------sevgilim06 -----------------MASLOW,azrazehra

Allah hepinizden razi olsun okuyan,okumayan,okuyacak olan herkesten....tup bebek yaptirdim sonucu bekliyorum,zaten vck sagolsun atlamamis yazmis...insallah rabbim onada hayirli saglikli mucuzereni yollasin,insallah benimde sonucum ve herkesin sonucu olumlu olsun......amin diyelimmi?

senden de Allah razı olsun canım
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn inşallah.

X