Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Allah kabul etsin kızlar, şu an işyerınde yogun bir döneme girdik, ben de en kısa zamanda sizlere eşlik etmek isterim. zamanında az okumadık tövbe tövbe iyi akşamlar.

inşallah cnm,bu listeye katılamıycaksın sanırım anladığım kadarıyla,bu liste tamamlansın olmazsa yeni bir liste yaparız inş

Maslow icin okudum.Rabbim senin kiymetini bilen es nasip etsin.Tez zamanda gonlune birini bulasin inss.Allah kabul etsin...

canlarım ben buraya girdiğimden beri 3 tane okudum. listenin en başından başladım okumaya bi tek nekadarzor için okumam kaldı onu da tamamlar yazarım inşaallah. geç haber verdim kusuruma bakmayım.

Okudum Esilayağmur, allah gönlüne göre hayırlı eş versin

Okudum Esilayağmur, allah gönlüne göre hayırlı eş versin

azrazehra beni unutmuşsun tatlım bu eski bi liste.sın hali.Dilerseniz liste güncellemesini her akşam yayınlayalım.Gerçi bitti sayılır ama bu tip karışıklıklar yaşanmasın diye dedim

Tarih ----------------------okunan ----------------okuyan

10.02.2013 -----------------maslow --------------- esilayagmur, azrazehra, melancol,elanur84 / tamamlandı.
11.02.2013 -----------------azrazehra -------------- maaslow, elanur, esilayagmur, melancol / tamamlandı.
12.02.2013 ---------------- melancol --------------- azrazehra,maslow, esilayagmur
13.02.2013 -----------------esilayagmur ------------- melancol,maslow,azrazehra
14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW
15.02.2013 -----------------sevgilim06 -----------------
16.02.2013 -----------------kokoosh -----------------

azrazehra beni unutmuşsun tatlım bu eski bi liste.sın hali.Dilerseniz liste güncellemesini her akşam yayınlayalım.Gerçi bitti sayılır ama bu tip karışıklıklar yaşanmasın diye dedim

Pardon tatlım sırf kendime odaklanmışım =) Sana yük olmasın diye yaptım ama evet herkes yazsın akşamları sen ayarlarsın

Pardon tatlım sırf kendime odaklanmışım =) Sana yük olmasın diye yaptım ama evet herkes yazsın akşamları sen ayarlarsın

anlaştık bugün elanır84'ün günü kızlar,kendisi özel durumundan ötürü okumaya sonra devam edecek,kendisi için okuyan arkadaşlarımız burdan bildirirlerse akşama listenn sın halini yayınlayalım

Tarih ----------------------okunan ----------------okuyan

10.02.2013 -----------------maslow --------------- esilayagmur, azrazehra, melancol,elanur84 / tamamlandı.
11.02.2013 -----------------azrazehra -------------- maaslow, elanur, esilayagmur, melancol / tamamlandı.
12.02.2013 ---------------- melancol --------------- azrazehra,maslow, esilayagmur, sevgilim06
13.02.2013 -----------------esilayagmur ------------- melancol,maslow,azrazehra
14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW, melancol
15.02.2013 -----------------sevgilim06 -----------------
16.02.2013 -----------------kokoosh -----------------

bugün esilayagmur'un günüydü.Yarın (tam da 14 şubat ) elanur84'ün günü.melancol ve ben okuduk kendisi için.Geriye azrazehra ve esilayagmur kaldı okuyacak olan ve tabi ki elanur84'ün okuyacağı arkadaşlarımız var.Kendisi de müsait olduğunda onlar için okuyacak.sevgilim06 da melancol için okumuş.Allah razı olsun.Ancak liste biraz karıştı gibi :) nasıl yapalım yeni katılan arakdaşlarım

rabbim gelecek yıl ki 14 şubatı kutlamayı nasip etsin hepımıze

Kizlar gun gelmeden sonraki arkadasa baslanilmasin. Karisiklik oluyor.

Bu arada 14 subat gunu kutlamak caiz mi degil mi emin degilim.

Kizlar gun gelmeden sonraki arkadasa baslanilmasin. Karisiklik oluyor.

Bu arada 14 subat gunu kutlamak caiz mi degil mi emin degilim.

Canım 14 Şubatta allahın günü biz anlam yüklemezsek hiçbir sorun olmaz tabiki de Sıradaki arkadaş için okudum Aallah tez günde muradını versin inşallah =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…