Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

[
23teacherof---------(azelya,vck,mavimenekşe,nisanbu,doğa8,nekadarzor,aşkbebek,mrvb,nur.sen,mirror1981,esma,umut99,capri,ecrin23,esenmia,rainsun,tülay20,gegonya,sevgilim,duygyl,teacherof)

kesinlikle bilgi amaçlıdır acele etmenize gerek yok ne zaman isterseniz o zaman okuyabilirsiniz.önemli olan canı gönülden okunup dua edilmesidir[/QUOTE]

şuanda kahverengi lekelerim geldi yani bu ayda bebiş yok .Rabbimden hayırlısı olsun çok üzüldüm arkadaşlarımın kun fe yekun okumalarını malesef sonraya kaldı yarın bigünde kanamam başlar.Yinede hep dualarımdasınız rabbim isteyen herkese versin

ben leke başladı o yüzden abdest alamam ama anneme söliyim ecrin23 e 1 yasin okusun

mirror 1981 arkadaşıma okudum,herekse okuyacam kızlar ama çok hastayım raporluyum ,yavaş yavaş okuyorum canlarım..

dicle 21 için de okudum Allah onun da gönlüne göre versin..

ben bitirdim böylece rabbim kabul etsin inşallah..

dicle 21 için de okudum allah onun da gönlüne göre versin..

Ben bitirdim böylece rabbim kabul etsin inşallah..

arkadaşım çok teşekkür ederim.ben de listede ki tüm arkadaşlarımın muratlarının gerçekleşmesi
niyeti ile 3 tane okudum. Rabbim hepinizin muradını versin hayırlısı ile.ne zaman yeni duaya başlarsanız
haberim olsun. üye olduğumdan beri okuduğum tüm dualarımın sonuna bilinki hepinizi ekliyorum.
Forumdaki tüm müminlerin hayırlı muratlarına vesile olsun diyorum. Allah hepimizin dualarını kabul etsin.

Sevgilim06 için okudum.

Yüce rabbim acil şifalar ve hayırlı eş nasip eylesin.

Arkadaşımzın gönlünde ne muradı varsa onu hayırlısı ile nasip etsin inşallah....

nekadarzor
aşkbebek
mrvb
arkadaşlarımıza okudum Allah niyetlerini gerçekleştirsin amin

esmaya okudum,Rabbim gönlündekini tez zamanda nasip etsin inşallah...Buarada hiç dulara katılmayan kişiler var,onlara okuyacakmıyız?

doğa3.nekadarzor,askbebek--mrvb-nur.sen,mirror1981-esma-
umut99-capri-ecrin23--esenmia-rainsun-tülay20- okudum kızlar ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH

nee kadar zor ıcın okudum.Rabbım sana saglıklı sıhatlı uzun ömurlu hayırlı evlatlar nasıp etsın.amın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…