Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

kızlarr ben bebeğimin olması nıyetıyle 500 yasın okutuyorum herkese 1 tane dusuo almak ısteyen olurmu aranzda acaba_?

vck
umutt99
başak2569 adlı arkadaşlarımız için okudum allah muradlarını versin inşalah..amin..

kızlar sizlerden birşey rica edicem.
benım eşim gemi kaptanı eşim ingiltereden yola çıkıyor yarın fırtına varmış ne olur dua edin sorunsuz gelsinler.
gecen haftada çıktılar yola fırtına yuzunden gemide hasar oluşmuş geri döndüler tamir edildi şimdi çıkıcaklar ama hep aklım eşimde .
hep ya ona bişey olursa ben naparım diye duşunuyorum paranoyak oldum gözümün önüne sacma sapan şeyler geliyor.
benim niyetim bebek içindi ama eşim için sağsağlım sorunsuz fırtınasız yolları acık olsun diye okursanız çoook sevinirim.
allah dualarımızı kabul etsin.

benimde çocuğum olmadı 9 ay boyunca arada anlamıyla beraber meryem suresi okudum
sonra banyoda abdest aldıktan sonra allahım nolur kucağımı boş bırakma özendirme bana hayırlı evlat nasip et diye içtenlikle dua ettim sonra bi baktım hamileyim şimdi çok tatlı bir bebeğim var. allahım isteyen herkese nasipetsin. mutlaka zamanı vardır

1-sevgilim06...........(şifa ve hayırlı eş)--------------------
2-perlonere.......(evlat için)------------------------------
3-ecrin23(merve).....(evlat için)--------------------------
4-capri......(işinde yükselmesi için)----------------------
5-blk10.....(evlat için)-----------------------------------
6-cerol.....(evlat için)-----------------------------------
7-nesrin6868--------------------------------------------
8-e_m_a......(evlat için)---------------------------------
9-freeware...........(hayırlı eş için )-----------------------
10-rainsun............(evlat için)---------------------------
11-dolunay......(hacet için)------------------------------
12-nisanbu......(evladını saglıkla kucagına alması için)------
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------
15-azelya-----------------------------------------------
16-özlem2423......(evlat için)----------------------------
17-ironik .............(evlat için) ---------------------------
18-vck..........(evlat için) -------------------------------
19-uygulama......(iş ve şifa için)-------------------------
20-ne kadar zor....(evlat için)---------------------------
21-dicle21............-------------------------------------

merhaba blk10.fırsat bulamadığım için bir kaç gün giremedim siteye. Ben 3 tane ismi azam okudum. Niyet olarak
listede adı bulunan arkadaşlarımın hayırlı niyetlerine vesile olması amacı ile niyet ettim.
Pamuk yayınlarının güllü kitabında bulunan ismi azam duasını okudum bu arada. Sizin başka okuduğunuz dua ver ise
onu da seve seve okurum. Eksik varsa daha da okuyabilirim. Ismi azam duası bitince hepimizin hayırlı
muratları için kenzül arş duasını okuyalım. Rabbim dualarınızı kabul etsin.öpüyorum sevgiler...

nesrin6868,E_M_A,freeware,rainsun,dolunay,nisanbu,medusa09 için okudum arkadaslar.Rabbım gönullerının muratlarını versın.

Son düzenleme:
Bismillâhirrahmânirrahîm

Allâhumme innî es’eluke bienne lekel hamdu lâ ilâhe illâ entel mennânu yâ hannân * yâ mennân * yâ bedîus semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm * yâ hayyu yâ kayyûmu, lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimin * allâhumme innî es’eluke biennî eşhedu enneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel ehadus samedullezî lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehû kufuven ehad * elif lâm mîm * allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm * ve ilâhukum ilâhun vâhidun lâ ilâhe illâ huver rahmânur rahîm * yâ zel celâli vel ikrâm * yâ erhamer râhimîne, allâhumme innî es’eluke bienneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel vahidul ehadul ferdus samedullezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehû kufuven ehad, lâ ilâhe illâhu * vahdehû lâ şerîke lehû * lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey’in kadîr * lâ ilâhe illallâhu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm * es’eluke bismikel eazzul ecellul ekrem * rabbî rabbî rabbî yâ rabbî yâ rabbi yâ rabbî lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerîke leh * lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey’in kadîr * el hamdu lillâhi ve subhânallâhi vel hamdu lillâhi ve lâ ilâhe illallâhu vallâhu ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

"Allahu Teâlâ'nın öyle bir İsm-i Â'zâm'ı vardır ki, şayet bir kimse bu ismiyle O'na duâ ederse , kesinlikle duâsı kabul edilir"

(Ya Rabbi, ya Rabbi diyene Allahü teâlâ, “İste kulum, istediğini vereyim” buyurur.) [Deylemi]

Ya zelcelali vel-ikram) diyen birine, (Allah’tan ne istersen iste, kabul olur) buyurdu. (Tirmizi)

(“La ilahe illallahü vallahü ekber, la ilahe illallahü vahdehü lâ şerike leh, lehül mülkü velehül hamdü ve hüve alâ külli şeyin kadir, la ilahe illallahü velâ havle velâ kuvvete illâ billah” diye dua eden, her dileğine kavuşur.) [Taberani]

(Allahümme inni es’elüke bi-enni eşhedü enneke entellahü lâilâhe illâ entel-ahadüs-samadül-lezi lem yelid ve lem yuled ve lem yeküllehü küfüven ehad) diye dua eden bir zata, Peygamber efendimiz buyurdu ki:
(Allah’ın ism-i a’zamı ile dua ettin. Böyle dua edilince, Allahü teâlâ kabul eder.) [Tirmizi]

herseyden ümit kesılıp,yalnız Cenab ı Haktan baska bır care kalmadıgı anda yapılan dua ısm-ı azamdır..

Biliyorum kesin olarak ki, sen benim duâmı işittin ve duâlara icâbet eden VAHHAB'sın sen… Senden, Zât'ının hakkı için; indindeki yüce isminin işâret etttiği mana hakkı için, duâma icâbet etmeni niyâz ederim. Amin Amin Amin…"

Son düzenleme:
mrvb ve nur.sen(kendim)için okudum Allah kabul etsin inşallah.
ama aşkbebeği atlamışım onun için de okurum hemen.

1-Sevgilim06...........(şifa ve hayırlı eş)--------------------OKUDUM
2-Perlonere.......(evlat için)------------------------------OKUDUM
3-ecrin23(merve).....(evlat için)--------------------------OKUDUM
4-Capri......(işinde yükselmesi için)----------------------OKUDUM
5-blk10.....(evlat için)-----------------------------------OKUDUM
6-Cerol.....(evlat için)-----------------------------------OKUDUM
7-nesrin6868--------------------------------------------OKUDUM
8-E_M_A......(evlat için)---------------------------------okudum
9-freeware...........(hayırlı eş için )-----------------------okudum
10-rainsun............(evlat için)---------------------------okudum
11-dolunay......(hacet için)------------------------------okudum
12-nisanbu......(evlat için)-------------------------------okudum
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------okudum
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------okudum
15-azelya-----------------------------------------------okudum
16-özlem2423......(evlat için)----------------------------okudum
17-ironik .............(evlat için) ---------------------------okudum

1-Sevgilim06...........(şifa ve hayırlı eş)--------------------OKUDUM
2-Perlonere.......(evlat için)------------------------------OKUDUM
3-ecrin23(merve).....(evlat için)--------------------------OKUDUM
4-Capri......(işinde yükselmesi için)----------------------OKUDUM
5-blk10.....(evlat için)-----------------------------------OKUDUM
6-Cerol.....(evlat için)-----------------------------------OKUDUM
7-nesrin6868--------------------------------------------OKUDUM
8-E_M_A......(evlat için)---------------------------------OKUDUM
9-freeware...........(hayırlı eş için )-----------------------OKUDUM
10-rainsun............(evlat için)---------------------------OKUDUM
11-dolunay......(hacet için)------------------------------OKUDUM
12-nisanbu......(evlat için)-------------------------------
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------
15-azelya-----------------------------------------------
16-özlem2423......(evlat için)----------------------------
17-ironik .............(evlat için) ---------------------------

selam arkadaşlar nasılsınız
sizlerden bir ricam olacak biliyorsunuz biz bu ay tedaviye başlıyacaktık ve celalettin beyle görüştük bizden inhibin b testini istediği için sonucu çıkınca tedavimiz şekil alacak ya yola devam yada tedaviye başlama kararı alıcaz o yüzden sonucun iyi çıkması için salavatı tefriciye 41 meryem suresi ve 41 yasin suresi okumaya niyet ettim yetiştiremem diye sizden ufakta olsa yardımcı olmanızı rica edicem müsait olan arkadaşlarım Allah rızası için bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim dualarınıza çok ihtiyacım var

Canım inşallah tedavin çok güzel geçer..tabi yardım ederiz ama nezamana kadar okunacak..zamanını yaz elimden geldiğince yardım ederim cnm

Duayı paylaşan arkadaşımdan Allah razı olsun, kendim de okudum ama kızlar rica etsem benim için de okur musunuz? kalbim çok kırıldı çok incindim bel bağladığım insan fos çıktı ama zaman içinde topladım kendimi şimdi kalbim boş ama hayırlı bi yuva kurmak da diliyorum, bu işler kısmet meselesi ama dua etmeye çok inanıyorum, herkese şimdiden teşekkür ediyorum Allah hepimizin kalbine göre versin...

Merhaba kizlar,azelya yeniden aranizza geldi.kizlar ben sevdigimin yanina gittim,yolda dua ede ede.daha bu hafta oldu maalesef sonuc husran.ama hic tahmin edemeyecegim seyler oldu,Allahim beni uzmeyecek en kisa yoldan onun gercek yuzunu gosterdi kizlar,grnrde cok uzuldum,ama onun yerine gittigim yerde bir sn bile yalniz birakilmadim,herkes etrafimdaydi,iyi insanlarla tanistim.icim hala aciyor ama Allahim ne kapilar acti hala saskinim.beni yalniz birakma diye cok dua etmistim gervekten oldu.sevdigim demekki gercekten iyi degilmis cunku cok ugrastim.biraz uzun oldu kizlar ama sonucu bildirmak istedim. Sizden bir ricam var listeden cikmak istemiyorum bundan sonra niyetim. hayirli seylerin olmasi hayatimda,hastaligimdan oturu uzun zaman okuyamamistim soruyorum size mavi menekseden sonra kime okumam gerek listeyi yayinlat misiniz,baslayacagim Allahin izniyle.

sizlerden bir ricam olacak biliyorsunuz biz önümüzdeki günlerde tüpbebek tedavisine başlıycaz eşimde sperm çıkması ve bebeğimin olması için dua okuycam o yüzden sonucun iyi çıkması için salavatı tefriciye 41 meryem suresi ve 41 yasin suresi okumaya niyet ettim yetiştiremem diye sizden ufakta olsa yardımcı olmanızı rica edicem müsait olan arkadaşlarım Allah rızası için bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim dualarınıza çok ihtiyacım var.ayın 3ne kadar okunması lazım:KK34::KK34::KK34:

sizlerden bir ricam olacak biliyorsunuz biz önümüzdeki günlerde tüpbebek tedavisine başlıycaz eşimde sperm çıkması ve bebeğimin olması için dua okuycam o yüzden sonucun iyi çıkması için salavatı tefriciye 41 meryem suresi ve 41 yasin suresi okumaya niyet ettim yetiştiremem diye sizden ufakta olsa yardımcı olmanızı rica edicem müsait olan arkadaşlarım Allah rızası için bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim dualarınıza çok ihtiyacım var.ayın 3ne kadar okunması lazım:KK34::KK34::KK34:

tefriciye okurum size isterseniz.200 tane

X