Dert var,akıla daha çok ihtiyaç var.

peki neden ayrılmıyorsun çok seviyorum deme bana sevilecek bişey yok ortada , bu kadar basitleştirmeyin kendinizi

Allahim kucucuk bi kizim var ve o da buyuyecek asik olacak. neolur kendini bukadar degersizlestirmesin.

kuzum daha 19 yasindasin ne evliligi bu cocuk seni yerin dibine sokmus sen neden hala ugrasiyorsun. dah nekadar kendini rezil edeceksin. senin icin uykusuz kalan annene kufur ediyor ve sen hala onu seviyor musun?
helal olsun valla. tebrik ederim...

lanet olsun ki bir can ne kadar yakılabilirse kendim için o kadarını yaptım.. of abla of;(

haklısın abla;(

Delimisin arkadaş vur poposuna tekmeyi
Ne aşkı ya adamın sana yapmadıgı kalmamış
Daha yüzügümüz yok diyosun
Belliki istemiyo adam seni
Ayrıl gitsin cok sinir oldum ya

Bu şehirden gitmem gerek derken?
Ablacım millet 20 yıllık eşini boşadıktan sonra bırak şehri terketmeyi aynı evde yaşamaya devam ediyor.
Sen şuan daha yaşının da gençliğiyle herşey bitti ah vah ediyorsun ama, onun hayatına biri girecek de senin girmeyecek mi sanıyorsun? Kimlerle tanışacaksın daha, sende seveceksin yine.
ileride yolda karşılaştığında şimdiki sevgilinle dönüp bakmayacaksın bile, gülüp geçeceksin yaşadıklarına.
Hayatta annen baban ve kendinden başka kimseye bu kadar anlam yükleme.

Neden cânım Eskişehir'i terk etmek zorunda kalasınız ki? Bu şehir sadece sizin sevdiğiniz adamdan mı ibaret? Ya anneniz, babanız? Üzülmeyecekler mi sizin için sanıyorsunuz?

Bak ne güzel çalışmışsın, çabalamışsın, mimarlık okuyorsun. Değer mi hiç ciğeri beş para etmez bir adam uğruna bunlardan vazgeçmeye?

Yolun daha çok başındasın. Çok gençsin. Atlatacaksın bunları. Sadece kendine biraz güven, kendine değer ver. Her sabah kalktığında aynaya bakarak, "ben güzelim, ben değerliyim, kimse beni incitemez, kimse beni üzemez" diye telkin ver. İçinde bulunduğun bu değersizlik hissinden zamanla kurtulursun.

Şu an erkek arkadaş dediğin heriften ayrılsan canın acımayacak mı? Elbette acıyacak, bir sürü anınız, ortak paylaşımlarınız var. Sen sevdiğinden vazgeçmeyip hala tırnaklarınla tutunmaya çalışsan da, adam iki sene önce vazgeçmiş senden. Her hareketiyle de belli etmiş bunu. Ama bunu da atlatabilirsin. Ama bunları geçmişte bırakabilirsin.

Sen KADINsın. Sen GÜÇLÜsün. Emin ol, bu süreci atlatınca "neden daha önce ayrılmamışım ki, neden kendimi o kadar değersizleştirmişim ki" diyeceksin. KENDİNE GÜVEN!

Sonuna kadar okumaya tahammül edemedim.canım yazık degilmi sana kendine garezin ne bukadar.daha 19 yaşındasın ve evlenmeyi düşünme bence heleki o çocukla.seni sevmiyor değer vermiyor.sana sülük s.ktrgit diyo sen hala ona yalvarıyosun bi silkelen kendine gel.niye kendini bu kadar düşürüyosun.çok gençsin karşına ne insanlar çıkar arkana bile bakmadan ayrıl gitsin.bu kadar aşagılanıp hala sevebilen insanlarada şaşırıyorum takıntı yapmışsın bence

şaka mısınız siz aklınızı kçırdınız herhalde.19 yaşındasınız 5 yıllık ilişki başlarda böyle değildi diyorsunuz zaten çocukmuşsunuz çocukken nasıl davranabilirki.bu kadar fedakarlık size bir adım bile atmayan biri için sizi hem manevi hem maddi anlamda kullandığının farkında değil misiniz.peşini bırakmıcağını bildiği için de yalvartıyor açıkca ortada.bir an önce tekmeyi basın yalvarsa da geri dönmeyin.okurken geldiler bana

sevgilin kaç yaşında?
oda senin yaslardaysa ergenlige girmistir son iki yılda.dedinya 2 yılda böyle oldu diye.öncesi çocukluk zaten.o yaşlarda iltifat eden simdi gözü açıldı seni beğenmez oldu.
bak canım henüz 19 yasindasin.yillarimu gençliğimi verdim diyorsun.o kadar küçük o kadar gencsinki suan.harcadigin sadece çocukluk zamanları.anılarında kalacak bir çocukluk aşkı sadece..
bunları sana bosuna yazmıyorum.16 yasinda eşimle sevgili olup suan 10 yıllık evli olan biri olarak yaziyorum.yaşadığın sey gerçek bir aşk değil.karşılıksız bir duygu.ilkin olduğu ve cok küçük yasta başladığı icin vazgeçilmez sanıyorsun sadece.inan degil..
kendini düşün.okulunu bitir.senin kiymetini bilmeyen istemeyen adam icin kendini uzmeye bile değmez.emin ol seni gerçekten sevse su yazdıklarının hiçbirini yasamazdin.yaşanmış duygular bitmis herkes çocukluk askiyla evlenip mutlu olacak diye birsey yok.bile bile kendini mutsuz etmenin anlami yok.
gelecegine bak.ayaklarının üstünde durup mesleğini eline aldığında bırak kimler senin pesinden kossun.onlar caba harcasin senin kalbini kazanmak icin.kendine değer ver saygi duy.prensiplerin kurallarin olsun hayatta herseye karsi.bunu asacak herkesin cezasi olsun kendinin bile..
yolun açık olsun.umarım hersey gönlünce olur.egitimini tamamladiktan sonra seni gercekten hakeden biriyle mutlu olmani dilerim..

Başlık yanlış olmuş güzelim. Senin hem akıla hemde gurura ihtiyacın var.
Sana etmediği hakaret kalmamış seni kesinlikle sevmiyor bu belli.Neden başka biri ile olmak yerine bununla kendini bu hallere düşürüyorsun.
Önce kendini sev, saygı duy kendine.
Saplantılı bir şekilde peşindesin adamın. Aşk değil bu..

Tamamını okumaya sabrım yetmedi
Ne aşkı, ne sevgisi ya aklın yerinde mi senin
Yoluna bak, oku , kendini geliştir
Birazda gururlu ol, bu it kılıklı herifa yalvarıp yakararak bir yere varamazsın. Bas tekmeyi gitsin bu ne ya

Ne yapman mı gerekiyor?

En yükseğe çıkarmışssın,şimdi yere atma zamanı..
Nasıl çakıldığını görmek zevk verecek inan..

afakanlar bastı ilkez bir konuyu okurken yarım bıraktım..
canım senin, canına kastınmı var ??
19 yaşındasın ve yaşattığı şeylere bak.

ya bi kendine gel allah aşkına, yapmayın etmeyin bu eziyeti kendinize.
ne sevgiliymiş arkadaş, yalvar yakar, terketme, etme , gitme.. bune ya
önce kendini sev sen.
yazık günah değilmi, sana . genceciksin, yol ver sevgiline, millet 40 yıllık kocasından ayrılıyor.
şu sıra sık kullandığım bir cümle ama,
yemin ederim 19 yaşında, bekar, olacağım dünyanın anasını ağlatırım be.
silkelen kendine gel

Bazen şu konuları okudukça kesinlikle karşıyım ama kişinin aklını başına getirecek iyi bir dayağa ihtiyacı var diyorum. Kadın erkek ayrımı yapmadan insanın gururlu olması gerektiğine inanıyorum.Yahu bizim kedimiz bile bazen trip atıyor biraz terslesek, o bile gurur yapıyor.
Önce bir silkelenin lütfen, mimarlık okuyorum demişsiniz demek ki zekada problem yok. Ama duygusal zekanız fena. Lütfen en azından ailenizi düşünerek hareket edin.Anneme küfür ediyor cümlesini okuyunca cinlerim tepeme çıktı. Hayatın başındasınız.Önünüzdeki güzelim uzun ömrü görmezden gelip nasıl geçmişteki 5 yıla sarılıyorsunuz anlamıyorum.
Bu genç kızları böyle gördükçe kendi kızım için çook endişeleniyorum, Allah'ım sen hepsini koru.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…