Dert, dert, dert............

ebrusu_22

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
225
21
şu canım ço sıkılıyor ruhsal bir bunalım içersindeyim.sorunum nedir bilmiyorum eşimde beni anlamıyor intaharın eşiğine ramak kaldı ama çocuklarım gözümün önünde ne yapsam bilmiyorum neden hep suçluyum neden neden neden keşke beni anlayan olsa sorunum çözümü ne onuda bilmiyorum ne yapcağım

Ebrucum...derdini biraz daha açarsan eminim sana daha kolay yardımcı olacağız.
Ya da ne bileyim bi yaz bakalım içinden ne geliyorsa...dök bakalım şuraya bir...hadi bekliyorum ben.

sorn kaynanm kadın takmış bize
ne yapacağımı bilmiyorum 2 çocuğum var mutluyz
gelgelelim
af söz eşimin beni onların karşısında akmısı karısın dememesı

sorunun ne bilmiyorum,ama hiç bi sorun intiharı düşündürmemeli....çocuklarına hiçmi acımıyosun,hayattan bu kadarmı bıktın ümidini kestin....eninde sonunda çözülmiyecek sorun yoktur buna inan.intihara ramak kaldı deme lütfen,herşey zamanla çözülür ,her olumsuzlığa ragmen hayat yaşamaya değer....

bugün eltim aradı bak kaynana şöyle diyor böyle diyor tabiki geçmişide var bu olayların benim yediremediğim taraf ağalamasıyla eşime duygu sömürüsü yaparak kendi taraflarına çekemlri
eşiminde bu duygu sömürülerine kanarak hep beni haksız görmesi

beni eşime karşı kötü gösteriyor oda eve gelip ben sana demedimmi
onlar büüyk kimsenin lafına bakıpta onları kırma başlıyor ben ne yapim hanginizi seçim anlayacağınız her hep daima kötü benim ne yapim hatalıda olsam olmasmamda özür dileyen hep benim hep benim ne var bir günde beni haklı görse

sende fazla kaynananlara gitme,araya mesafeni koy o zaman, bu kadar evliliğinize müdahale ediyosa,canım yaa bunun içinmi intiharı düşünüyosun,çogu erkek böyledir buna inan...sen eşinle mutlu olmaya bak,onun sözlerinede kulaklarını tıka...kötükedihüso

Ya canım aranızda halledilemeyecek ne var bu kadar inan anlayamadım ki ben derdini.
Seni neyle suçluyor ki kayınvaliden?

ben gitmiyorum zaten 1 yıldır 11 yıllık evliyiz her yıl gidip orada borca giriyoruz onu ödemeye çabalarken dier yaz yine aynı diyroum ya duygu sömürücüleri bunlar daha sonra bu yılda gitmemeye karar verdik oyun edip kardeşi askere gidecekti baban verem oldu gel deyip benim kini kandrıp 3 günlüğüne borç blup gönderdim ne verem ne hastalık yalan dolanla bunu yine doldurp benimle kavga etsin diye oğlum biz hiç birşey demedk .......yaaww walla artık ne yapim bilmiyorum bana görede basit ama çaresizik anansız babasız kimsesz olmak çok zor zoruma gidiyor huzurum kalmadı eşim düşman görüyo beni anasının babasını n bana karşı ölselerdde kurtulsan diyor ne yapim ben kimsenin trnağına taş gelsin istemem ben borcumuz var onumu düşneyim çocuğumun ders dururmu kötü daha 5.sınıfta yılın kaç gün ettiğini bilmiyor onumu düşüneyim ne yapacağım bilmiyorum anca ağlıyorum bu kadar nereye kadar bu böyle kimsem yok bacı kardeş ne zamana kadar var onlarda bencil bıkmışım be kardeşşeker hastasıyım tansiyon hastasıyım aileden iyi brşeyler kalmadıkı kilom olmuş 95 yaşım olmuş 33 hiç mi gün görmeyim ben sen ne dersin hep dert hep det

diyorum ya eşimin hiçbir zaman benim yanımda olmaması her konuda ailesi ne kadar yaparsa yapsın onlaı haklı görmesi benim korkum kimsesizliğim beni bunalıma sokup delirtmeye çalışmaları beni boşatmak istemeleri evime 800 km uzaklıktalar 1 tlf yetiyor eşime annsi ağlamasın yeterki

şu an kavga etik yattı kafayı uyuyor ben de baş ağrısı içinde kıvranırken sizinle yazışıyorum içim içimi yiyor ne yapim uyuyamıyorum

beni teselli edeceği yerdebeni itiyor zoruma gidiyor 5 yıl önce ortada sebeb yokken bei borca girip boşamaya kalktı hiç suçum olmadığı halde gidecek kapım yok 2 çocukla ne yaparım unutamıyorum bana 5 yılönceki yaşattğı boşanma kabusunu korkuyorum ne yapim 2 nizin arasında kaldım kimi atim diyor kalkmış

cevap yazın ne olur ne yapim korkuyorum gidecek kapım yok 2 çocuk annesi ben çocuklara bakarım desydim oğlum seni boşayacaktı bana dua et diyor

Eşinizin tavrı,davranışları hiç hoş değil arkadaşım.

Ailesi ve eşi arasındaki dengeyi sağlaması gerek bir erkeğin.

Alın karşınıza açık açık konuşun,burdaki düşüncelerinizi onunla paylaşın.

Ama kavga edip tartışmaya dönüşmesin bu konu.

Tatlı bir dille konuşun bunaldığınızı söyleyin eğer ihtiyacınız olduğuna inanıyorsanız profesyonel yardım alın.

Eğer bir fırsatını bulursanız şöyle ailece sakin bir yerde kafa dinlemeye gidin rahatlayın stres atın biraz.

Bilmiyorum başka birşey gelmiyor aklıma şu an.

korkuyorum gidecek kapım yok 2 çocuk annesi ben çocuklara bakarım desydim oğlum seni boşayacaktı bana dua et diyor diyorum ya borç sıkıntısı bir yandan husursuzluk bir yandan sorumlu arıyor hepsinde beni sorumlu tutuyor banada yazık bande kimsesizim ama bacılarımı arıyorum konuşmak için bana bizimde sorunlkarımz var diyolr kime gideyim ne edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…