Dert Değil, Sadece Öneri ?

sevdicegim

Narsist'im :)
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2011
1.019
18
Merhaba kızlar, dert değil çok şükür. Sadece bilenlerden fikir almak istedim.. İstanbul Anadolu Yakasında bildiğiniz havuz var mı ve fiyatları nedir? Ya da kumlu denize girebilecek bir yer?

Belirtmeyi unutmuşum kızlar bostancı-maltepe-kartal-pendik vs. civarı önceliğim

Son düzenleme:
tatlim havuzu bilmiyorum ama pilaj olarak soruyorsan riva ve anadolu kavagi var hatta anadolu kavagina kavacikdan otobus var ayrica bayanlar bolumude var giris de gecen sene 5 tl idi birde rivada bi otel var simdi ismini hatirlayamadim ama gecelik 70 tl ye gitdik biz esimle hafta sonu kaldik onunda beykozdan minubusu var biniyosun ordan seni aliyolar otel icin temiz ve guzel bir otel biraz pahali birde rivada kaptan otel var orasi daha uygun havuzuda var sanirim oranin esim begenmedi benim ama gidenler memnun kalmislar sende netden bakabilirsin riva oteller yazarsan cikiyor zaten resimleride var...

Teşekkür ederim canım önerin için araştıracağım onları.. Ben kartalda oturuyorum ve günübirlik gideceğiz arabayı almak istemiyoruz o yüzden kartal-maltepe-bostancı - pendik vs. gibi yerler önceliğim canım.

Trenle giderken Maltepe civarında Süreyya Plajı diye durak vardı.
gittin mi dersen yok gitmedim.Ama biliyorum orda bi plaj var.
Orası olabilir mi???

Orası olabilir mi???

Maltepede civarında denize girmek? Apaçilerle hemde Allah korusun Evet duymuştum ben de ama gitmedim. Caddenin plajına gitmiştim orası bile ipini koparan doluysa maltepe kim bilir nasıldır.. Aslında adalardan birine gitmek istiyorum ama kumlu değil taşlı diye duydum hepsini. Bilgin var mı bununla ilgili?

Merhabalar,

Sanırım 2007 yılıydı, Başıbüyük - Marmara Eğitim Köyü'ndeki yarı olimpik kapalı havuza gidiyorduk.
Fiyatları uygundu ama epey geçmiş üzerinden, neler değişti bilemiyorum.

İsterseniz bir arayıp konuşun.
Marmara Eğitim Kurumları

The Green Park Bostancı Hotel

bunu bi incele istesen.

bu arada yanlış bilmiyorsam büyükada daki plajlar kumlu. diğerleri taşlı... büyükadayı araştırabilirsin. alibey plajı idi adı galiba... sitelerde mutlaka bilgiler vardır.

sadece yüzmek istiyorsan acıbadem istek vakfı okullarının yüzme havuzu hijyen. tavsiye ederim.

ayrıca belediyelerinde yüzme havuzları var.

üsküdarda burhan felek havuzu var.

ama havuz kenarında serinleyip güneşlenmek istiyorsan o zaman otellerin havuzuna bakmalısın.

istanbulda denize girmek istiyorsan, ağva yı tavsiye ederim. hem kumluk hem yosun yok.

üsküdardan sabah kalkan belediye otobüsleri var. onlarla gidebilirsin.

Konu "Tatil öneri ve paylaşım alanı" başlığına taşınmıştır.

Konuları içerikleri ile ilgili bölümlere açmaya dikkat edelim lütfen.

:) doğru diyosun
Valla canım adalar taşlı biz kınalıya giderdik hep, inan varya ilk hani su baldırlarına gelene kadar yürümen gerekir ya, orası benim için işkenceydi hep. Canım çok acıyodu kesiyodu falan filan..
Ama şu var Büyükadada Yörükali Tesisleri diye bi yer var orası sanki dalganın etkisine girmiyo ve denizi çok güzel diye duymuştum.Fırsat sitelerinde var uyguna plaj fırsatları:)

Teşekkür ederim kızlar dediğiniz yerleri araştıracağım, aslıjann aynen dediğin gibi, taşlıda ayakları kesiliyor insanın ya Dediğin tesise bir bakacağım inşallah güzeldir

canım karayemıs var kartal mıgrosun yanında cok ta guzel hafta sonu canlı muzık

sonra ılerısınde tekel ın havuzu var

pendıge gıderken ada tesıslerı var

sonra ıllede denız dersen bın motora:) 20 dk adalara gec bız yarın buyuk adaya gıdıyoruz gunu bırlık

bende kartalda oturuyorum cnm ama karayemıs i tavsıye ederım

Orası olabilir mi???

sadece adı plaj artık oranın, annem çocukken 50 sene öncesi falan plaj varmış :)

aa havuzu var mı oranın, ben restoran sanmıştım önünden geçerken görünce ilginç gelmişti adı:)

sadece adı plaj artık oranın, annem çocukken 50 sene öncesi falan plaj varmış :)

aa havuzu var mı oranın, ben restoran sanmıştım önünden geçerken görünce ilginç gelmişti adı:)

evet cnm var hemde cok guzel bır yer ust katı restaurant havuzu arka tarafta kalıyor bence bu taraflarda gıdılecek tek yer orası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…