Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

1 ay aralıklarda yap zaten , bende yaz atailinde başlıcam ona argan yağı ile dermarollera, argan yağını hangi marka kaça aldın? 3 aydır madecasol acnelyse ozon yağı kullanıyorum ama bi işe yaramadı galiba , kırmızı çatlaklarımda beyaz oldu artık, onceden her gun akşam acnelyse sabah akşam mad. uyguluyodum ama sonra ara verdim tahriş oldu şimdi arasıra suruyorum, tabi 1 yıllık bi süreç bu ama insan usanıyo işte sabırsısız :)

argan eğer orjinalse,küçük bir miktar elinizin üzerine uyguladığınızda, 1-2 dakika içerisinde cildin bu yağı emmesi gerekiyor. Ve Kesinlikle yapışkan bir katman bırakmaması gerekiyor.marketlerde cam içerisinde gördüğünüz zeytin yağları gibi şeffaf cam gibi değildir. Hafif bulanık sarı renktedir, yeşile yakın bir sarıdır ).orijinalinde çok hafif bir koku vardır, rahatsızlık verecek boyutta değildir.soğuk pres ile elde edilen bu yağın aslı budur.
diyo bu ozellikler var mı onda ?

bende bugün siparis verdim 1.5 titanyum 540 iğneli 109 tl
yanlız bir site haftada bir yap dedi
diğer site ayda 1 yap dedi kafam karıstı

birde neler sürüyorsunuz catlak kremi olarak

bende bugün siparis verdim 1.5 titanyum 540 iğneli 109 tl
yanlız bir site haftada bir yap dedi
diğer site ayda 1 yap dedi kafam karıstı

birde neler sürüyorsunuz catlak kremi olarak

bence ayda 1 yap bana en mantıklı gelen o, cildin toparlanması ve tepki verebilmesi için, sürekli uyarı verek cildin collogen uretmesi için fırsat vermezsin kollojen üretimi 3. aydan sonra başlıyo,. burda daha once rose.batumda araları uzun tuttukça daha iyi sonuç aldıgını farkettiğini yazmıştı

Büyüme faktörleri özellikle antiaging, yara ve akne izleri ve çatlakların tedavisinde dermaroller ile birlikte kullanılabilir. Dermaroller ardından asit türevi ürünler kullanılmamalıdır. glikolik asit,vitamin C, retinoik asid gibi.Kollajen gibi yüksek miktarda allerjiye neden olabilen içerikler veya formülleri koruyan maddelere dikkat edilmeli.

valla tam anlayamadım siz bana en iyisi sürdüğüz kremi söyleyin aklımda madecassol var ama yeterli olurmu

valla tam anlayamadım siz bana en iyisi sürdüğüz kremi söyleyin aklımda madecassol var ama yeterli olurmu

yok canım ben kullanmıyorum şuan dermarollerıda internette bunları buldum senin için faydası olur diye paylaşmak istedim ,bu kriterlere uygun bişi tercih et diye :)

yok canım ben kullanmıyorum şuan dermarollerıda internette bunları buldum senin için faydası olur diye paylaşmak istedim ,bu kriterlere uygun bişi tercih et diye :)

cok tesekkürler canım dün gece yarısı kafam fazla basmadıda saatten dolayı

yapan arkadaslar krem ismi verebilirmisin acabaaa telefondaki kadın catlak kremi sür dedi ama oda amrka vermedi
birde kadın işlemi yaptıktan temizleme soludyonu ile yaptıgınız yerleri silin dedi nedir ki bu temizleme solusyonu normal yuze sürülen birde termal su spreyim var bunları kullanıcam insallah kötü yapmaz

Son düzenleme:
kimseler yok
kullanan yada bilgisi olan arkadaslar lutfen yardımcı olun burda okuyupta sizlerden aldım

1. stril nasıl ediyorsunuz
2. kaç gunde bir kullanıyornuz
3. krem ne sürüyorsunuz
4. kremi sadece dermarollerden sonramı yoksa hergun sürüyorsunuz

ürün yeni geldi elime 1.5 titanyum uclu 540 iğneli

Canım eczanelerde dezenfektan solüsyonlar var kullandıktan sonra temizliğini onlarla yapabilirsin. Ben dermarollerden sonra argan yağı, zeytin yağı, madecassol karışımı sürüyorum sonrasında da günlük olmasa da aklıma geldikçe sürüyorum. İlk iki roller uygulamam çok düzenli olmadı ama bundan sonra ayda bir uygulamayı düşünüyorum

Merhaba benimde bugun geldi 540 igneli ama bu cok kalitesiz gorunuyor sen nasil buldun?

birde kanıyormu sizin kızlar
bende hiç kanamadı aldıgım yer kanaması lazım dedi:26:

seninki böyle değilmi tvshopta 109 tl ye aldım

Kutusu farkli ama ayni gibi.. Hic kanamadi benimde, etki etmedigini dusundum.. İlk kez yaptim cokta hevesliydim fakat keske daha iyi bir marka alsaydim icim rahat ederdi..540 diye aldim.. Kac kere yaptin nasil gidiyor? Anlatir misin biraz

İlk gunden umutsuz olmak istemiyorum ama bence markasi iyi olmali igneleri kaliteli olmali..

Evet, gecici olsada 0,5 mm bile fayda ediyorda daha buyuk igneler daha cok aci demek.
Insallah yakin zamanda 1,5 mmlik dermarollerde alip mutlaka deneyecegim.
Yuzumdeki izlerde gozle gorulur sekilde azaldi.
Valla asrin icadi bu olsa gerek.

Hic etki etmiyor gibi geliyor bana.. Lutfen kullananlar paylassin benimkisi boylemi merak ediyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…