Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaşlar bende pazartesi sipariş vericem gg den, fakat benim sormak istediğim bişey var, bu dermarollerin mantığı iğneleri batırıp gözenekleri açarak kremlerin iyi emilmesini sağlamak, eğr böyleyse hangi kremleri kullanmak gerekli,

bacağımda küçük bir bölgeye deneyeyim dedim aşırı acıyor siz nasıl yaptınız yaa dayanılmaz buna

artık güneşli günlerden nefret eder oldum ya hep bu çatlaklar yüzünden .resmen de takıntı yaptım.güneşli günlerde bacaklarım çok mu belli oluyo acaba diye aynanın karşısındayım sürekli.dermaroller biraz silikleştirmiş,daraltmış gibi geldi ama hala ordalar.acaba sadece biz çatlaklı insanlar mı farkediyoruz yoksa herkes mi farkediyo bunları :/ yazın şort,etek falan giymek için uzun uzun düşüncem.
bir de sorum olacak ben dermarollerı 5 defa düzenli kullandım ama yanında ekstra krem olarak sadece uygulamayı yaptıktan hemen sonra madecassol sürdüm.acaba kremi her gün sürmek daha mı faydalı olurdu :/

ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum karnımdaki çatlaklarda bayağ ilerleme var bacaklarımdakiler geçti diyebilirim contraktubex ve çeşitli yağlarda kullanıyorum önceden çok berbat durumdaydı şimdi karnımı görenler çok düzeldiğini söylüyorlar bence deneyin

ben dün yaptım ilk denememi, madecassol surdum ve dermarollerla tum catlak olan yerlere yaptım. ilk aşırı bastırdım bayağı kanadı ve cok canım yandı ama sonra internetten videoları izleyince o kadar bastırmamak gerektigini anladım ev kullanımında. zaten cok bastırmadan da nokta şeklinde kanamalar yaratabiliyorsunuz. yine amacına ulaşabilirsiniz yani. çinko krem ve madecassol + acıbadem sütüyle destekliyorum. bugun 2. gun gunes yanıgı gibi kızarma ve acısı da aynı gunes yanıgı. dar şeyler giymemeye özen gösteriyorum:)

benim çatlaklarım sedef renginde ve eski ergenlikten kalmalar bu arada. inşallah işe yarayacak
inşallah!

Kizlar lütfen yardim

bende ismarladim dermarolla yi baslar baslamaz gelismeleri sizlerle paylasirim acaba gercekden bir ise yariyormu diye bende karnimin kücük bir yerine toplu ignenin ucuyla denedim birazda kanattim biraz bir degiisiklik var simdilik incelme gibi catlakda ama sanki koyulasdi gibi duruyor leke gibi yaptigim yer renk olarak sizdede öylemi oldu uygulamadan sonra cildinizde leke kaliyormu korkdum yani birde dermarolla larin igneleri toplu igneden dahada mi ince

bende bugün aldım küçük bi bölgede deneem yaptım gerçekten acıyo çok bastırmadım ama sızlıyo, medecassol ve yanında ne kullanmak lazım :)

Bende akne lekelri için kullanmayı düşünüyorum... Karar veremedim.. 1 mm lik mi yoksa 0.5 mm lik mi kullanayım ??

pazar gunu yapmıştım, bugun bakıyorum ve bembeyaz inci renginde olan neredeyse 7 8 senelik çatlaklarım kızarmş ve içleri dolmuş gibi duruyor ve dokununca hafif bir acı oluyor. ya iyileşiyor ya da bilemiyorum ne oldugunu anlayamadım:)))

bi şey soracagım, bu dermaroller popo sivilceleri icin kullanılır mı geçirir mi işe yarar mı yani maalesef sivilcelenme var popomda. bir de medacassol yüze sürülür mü? eski sivilce lekelerini gecirmek icin

Kizlar lütfen cevap verin bu dermarolla ler ciltde iz birakiyormu leke gibi cünkü sonucda cilde yeni hasarlar aciliyor

Kizlar lütfen cevap verin bu dermarolla ler ciltde iz birakiyormu leke gibi cünkü sonucda cilde yeni hasarlar aciliyor

hayır ciltte iz bırakmıyor.uygulamayı yaptıktan sonra küçük kırmızı benekcikler oluşuyo ve 3-4 gün kalabiliyo.ama sürekli değil onlar.dediğim gibi en fazla 4 gün kalır.kaldı ki ben kremi her gün kullanmıyorum sadece uygulama yaptıktan sonra kullanıyodum.yani iyileşmeyi cildim kendisi gerçekleştiriyodu buna rağmen 3-4 güncükk :)

cevabin icin tsklr ben igneyle denemistim birazda kanatmistim sanki iz kaldi gibi geliyor bana dermarolla mi ismarladim gelirse bende baslamak istiyorum

ya arkadaşlar iki tane dermaroller aldım ama bende işe yaramadı malesef ben de devamını getirmedim .burda okuyup heves etmiştim (

ya arkadaşlar iki tane dermaroller aldım ama bende işe yaramadı malesef ben de devamını getirmedim .burda okuyup heves etmiştim (

vücut çatlağı için mi kullandın ... bide kaç seans kullandığın önemli tabii... vücut çatlağı için 1.5 mm lik ayda 1 uygulama yapman gerek ve 8-10 seans yapmalısın...

vücut çatlağı için mi kullandın ... bide kaç seans kullandığın önemli tabii... vücut çatlağı için 1.5 mm lik ayda 1 uygulama yapman gerek ve 8-10 seans yapmalısın...

evet 1.5 aldım ve 2.0 aldım ama 10 seans falan kullanmadım ilk iki seansta bir fark görmeyince bıraktım. bir de yorumlarda herkes oo ilk seansta ikinci seansta farkı gördüm falan yazmıştı.. bende hiçbir fark olmadı malesef
ama 10 seans sonunda olacak diyorsanız onu da denemeye varım...

8- 10 seans 1 ay arayla yap ve ardından bio-oil veya mederma gibi çatlak için olan ürün kullanabilirsin ..... daha çook etki görmek için..... dediğim kremler yurt dışında çatlak için kullanıloyoo ve sonuçlardan memnun herkess.... sabırlı olmak lazım ... çatlak zorrr geçerr zatennnn.. 1 seneye yakın uğraşmak gerek...

bende bio oil siparişi vericem o gelene kadar dermarollerla madecassol kullanacagım subat ayındada %30luk tca alacagım gıttıgı kadar bıo oıl kullanacagım tca ıle beraber sonucları yazarım gene sıze tca zor bı uygulama ama dermarollerdan daha kıs asurede etkı eder heralde ayda bır uygulasam yaza kadar baya bır yol katetmıs olurum kesınlıkle yazacagım sıze hatta fotografta paylasırım her ay cekerım koyarım ılerlemeyı beraber goruruz artık

canım sen dermaroller kullandın mı ?? bence dermarollerle bio -oil kullan derim 3 ay boyunca .... daha sonra tca uygulamasına geç bence ... bio-oil dermarollerle deri altına daha iyi geçer... çokk ürün kullanıp cildini mahvetme .. sırayla git...

bılmıyorumkı tcada kesın cozume yakın gıbı ya baya hafıfletır dıye yaz gelmeden onu uygulayayım dıyorum ya kararsızım tabı fıkır ıcın tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…