Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
biraz daha sabret canım benim soyulmalar başladı sana bilgi vericem eğer bu kezde gözle görülür bir sonuç elde edemezsem bende kullanmıcam tca yı zaten.
ya ınsallah bır sonuc alırsın ya gecselerde bende yapsam sende leke kaldımı ben lekeden cok cekınıyorum ya leke kalma olayı olmasa coktan yapmıstımda ıste topıkte o resımlerı falan gorunce cok rahatsız oldum bırdaha dusun dedım kendıme madecassolle dermaroller kullanıyorum su aralar sendende haber beklıyorum valla ınsallah lekesız bır sekılde kurtulursun catlaklarındanda banada onder olursun kendıne cok ıyı bak ıyı haberler beklıyorum

canım hep aynı ışıkta bak çünkü bazı ışıkta az belli oluyor bazı ışıkta çok.ama hep aynı ışıkta bakınca daha önceden belli olan çatlak eğer şimdi belli olmuyorsa demmki geçiyordu.en çok güne ışığında belli oluyor çatlak.normal oda ışığında yada lamba altında bi süre gözlemlediğin sürede gözle görülmez hale gelince güneş ışığında gözlemleyerek devam et tedavine belli bi zaman sonra güneş ışığındada görünmez hale gelecek canım

kızlar bu arada arkadaşım eczanede çalışıyor ve reprezant arkadaşın eczanesine sabril isimli krem satmış. sabrl kremin markası her çeşit sorun için kremi var.çatlaklar içinde var.satan kız arkadaşıam düzenli kullanım sonunda beyaz çatlakalr %70 geçiyo demiş.gözle görülür etki 40-60 gün arası belli oluyormuş.arkadaşıma satmak için sana öyle söylemiştir dedim.arkadaşım yaş tahtaya absmaz bide kızı tanıyor.kız demiş hayır kesin geçiyo hata senin çatlakların resmini çekelim kremin tanıtımı için kulanırız ve geçmezse kremlerin parasını geri veririm demiş.arkadaşa dedim nasıl inandın emin oldun oda bana eğer dedi bu krem i satmak için övdüyse işe yaramayınca onu eczaneye sokmayacağımızı ve birdaha hiçbir ilacını almayacağımızı biliyor dedi.bu kadr emin konuştu ben aldım kremi saaynısefa bitkisi var içinde fiyatı 25 tl.hergün 1 defa düzenli kullanılacakmış

Kızlar bayadır girmiyodum bende hepnizi öpüyorum nasl gidio çok merak ettim :) ben tedviye devam diyorum 1,5 mm le başladım şmdide 2,5 mm aldım onla devam ediyorum baya aşama kaydettm inanlmaz inceldiler silikleştiler yarıklar yok artık ve roller uyguladığım bölge çok sıkılaştı ben çok memnunum sabredin hemen olcak bişi diil ama bitio

canım kaçıncı uygulamyı yatın ve uygulamalar arası kaç gün ve hangi kremleri kullanıyorsun ve yüzde kaç geçti?:92:

kızlar ben de geldim dermaroller ı 1 buçuk ayda bir uyguluyorum neredeyse silikleşme gözle görülür düzenli yapabilsem kim bilir neler olucak etkili bi krem arıyorum var mı tavsiyeler

alalı bi hafta oldu dün 3. uygulamayı yaptım sanki küçüldüler gibi geldi bana.. daha erken net de konuşmak istemiyorum ama..

ben yüzümde kullanıyorum dermarollerı popomdaki çatlakrda kullnmaya başlaıcam

iyi günler, yaklaşık 7 8 senelik ergenlikten kalma çatlaklarım var, (22 yaşındayım, doğum vs gibi durumum yok)diz kapağı arkası, göğüs, koltukaltı yanları dahil vücutta çatlak oluşabilecek hemen hemen her bölgede çatlağa sahibim:) 20kilo verdim zamanında ve boyum da uzun, sanırım bundan oluştu o çatlaklar. renkleri beyaz ve soluk. deriyi gerdiğim an kayboluyorlar. kesinlikle kırmızı veya mor değil, yani anlayacağınız eski çatlaklar kendileri.

dün geceden beri sayfaları okudum sonunda şu tedaviye karar verdim;

dermaroller- 3 hafta 1 uygulama
acıbadem sütü
contratubex
madecassol
çinko
a ve c vitaminleri

bugun dermaroller siparişimi verdim, bu ilaçları da temin edeceğim en kısa zamanda. yalnız bazı sormak istediklerim var;
acıbadem sütünü nerede bulabilirim? çinko kremi eczanelerde satılır mı? a ve c vitaminlerini nasıl kullanacağım, krem şeklinde var mı yoksa hap mı ve nereden satın alabilirim? contratubex kullanımı nasıl olmalıdır?

tüm süreci buraya yazacağım, inşallah kurtulurum! bronzlaşmayla geçse solaryumdan çıkmam:) maalesef ten kararırken onlar inci gibi parlıyorlar. çok sinir bozucu:)

Son düzenleme:
ben yüzümde ve göz altımda kullanırken emla kullanıyorum ve gaytte bastırıyorum işe yarasın die oyzden emla oldugu halde hissediyorum .acaba popoda falanda kullanırken sizler emla sürüyormusunuz

yahu aklıma takıldı benim de dermaroller 2 gune elimde olur muhtemelen, 1.5mm. çok acır mı??? 1.5mm hepsi giriyor mu deriye? kanatmak gerekir mi bakın şimdi korktum

acaba selülit için ayrı başlık mı açsak ? dermaroller sayesinde selülitlerinden kurtulan gibi :)

çok acımıyo canım bende 1.5mmlik var bende.uygulamayı ilk sayfalardan bu yana anlatıldı bi göz atınca anlarsın..selüllite de iyi geleceğine eminim ama sonrasında selülit için bi krem sür.. süper etki alırsın

arkadaşlar dermarolleri güvenilir bi şekilde nereden alabilrim acaba?? bende kalça ve bacak için kullanıcam kaç mm lik almam uygun olur

bugun geldi kargo elime gg'den satın aldım gayet paketinde güzele benziyor yalnız iğneler ürkütücü! eczaneden almam gereken ilaçları da tamamladıktan sonra ilk denememi yarın yapacağım.

bende yarın sipariş veriorum genelde gg den sipariş verior arkadaşlar esmer cadı bende oradan vercm siparişi

ya kızlar sinirim çok bozuk şu dermaroller zımbırtısı yüzünden şimdi ben okdar para verdm ararştırdım aldım 1mm bi kez kullanmıştım tamam iidi ikincie igneler girmedi resmen kuru acıtıo ama girmio igne köreldi zaten doktorda 1mm tek kullanımlık körelir diodu dermaroller videosunda kahretsin ikide bir onumu alcam ucuzda degil 57 e aldım of ya:/ ayrıca kalçada çok zorlandım yüzüme kolay oluoda kalçaya on saat kolum kopuo yapamadım hem çapraz hem artı tarayamadım dümdüz taradım mecbur bıraktım:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…