Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
benımkı mavı-yesıl arası bır renk markasıda activecellroller valla ebayda satılan 3$ lıktan benımkı ama gel gorkı ben turkıyede aynı malı enayı yerıne konarak 58 lıraya aldım canım sonucta ıkısıde aynı mal o ebaydakı 3$lık urunle aynı aynı rengı falan herseyı aynı genede sen bılırsın canım

ufffffff işe yarasada kurtulsak ya benım gogus bolgemde bırde nasıl moralımı bozuyo gecelere kadar arastırma yapıp duruyorum ne gecırır dıye ya valla kafayı yıcem kızlar yaaa gecsın artık sunlar yazın saklana saklana bıkını gıyıyorum sureklı havluya sarılıyım zaten su son bır kac yıldır catlakları kafaya taktım takalı denıze bıle gırmıyorum cnaım ıstemıyo sıkıntı yasıcam bılıyorum nasıl saklarım dıye yuzucem bılmem ne ne gerek var hıc yuzmem daha ıyı sureklı catlaklarıma bakıyorum gecmıcekmı dıye bır degısıklık varmı dıye vallaha kafayı yedım ben ya:teytey::teytey:-tatlicadiarzu-alkisalkisalkis:içelim:sırnaşık şeysempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Son düzenleme:
ufffffff işe yarasada kurtulsak ya benım gogus bolgemde bırde nasıl moralımı bozuyo gecelere kadar arastırma yapıp duruyorum ne gecırır dıye ya valla kafayı yıcem kızlar yaaa gecsın artık sunlar yazın saklana saklana bıkını gıyıyorum sureklı havluya sarılıyım zaten su son bır kac yıldır catlakları kafaya taktım takalı denıze bıle gırmıyorum cnaım ıstemıyo sıkıntı yasıcam bılıyorum nasıl saklarım dıye yuzucem bılmem ne ne gerek var hıc yuzmem daha ıyı sureklı catlaklarıma bakıyorum gecmıcekmı dıye bır degısıklık varmı dıye vallaha kafayı yedım ben ya:teytey::teytey:-tatlicadiarzu-alkisalkisalkis:içelim:sırnaşık şeysempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

evet gerçekten çok moral bozucu :KK43:

zulüm zulüm ya erkeklerın hıc boyle derdı yok 120 kılo bır arkadasım var adamın gobegı dogum yapmıslardanda beter kırmızı kırmızı kocaman yarıklar var amelıyat gıbı adamın hıc umrunda sahılde sokakta cıbıl cıbıl gezıyo saldım cayıra mevlam kayıra bızde oylemı azıcık bel kenarımız catlasın kıyametler kopuyo nasıl gecıcek ne yapıcam aman bana bakıyorlar bunu gıyemem su olmaz su yagı sureyım bununla soydurayım ay cok sıkıldım bayan olmaktan

ama bu dermarollerdan ben umutluyum dunde yabancı sıtelerden arastırdım baya.ılk halı son halı fotografları falan var baya etkılendım yanı ama genelde 6.haftadan sonra sonuc almaya baslamıslar zaten sıtesındede yazıyo kesın sonuclar 2aydan sonra alınmaya baslar ama gozle gorunur degısım bır ayda baslıyormus

sanirim en iyileri drroller den olanlar, ama onlarda cok pahali 50 60 euro,aradaki fark cok fazla 12 euro nerde 60euro nerde :eek:lmaz: cinden ismarlasam mi diye düsünyüorum :S

canım ben ebay.comdan aldım 3 dolara. kargosuyla toplam 10 dolara geldi. 1.5mmlik olanından aldım uzun suredirde kullanıyorum gayet memnunum. amac zaten deriye delikler açmak. ha pahalı almışşın ha ucuz almışşın. her kullanımdan sonra kolonya sıkıyorum ustune. haftada bırde kolonyada bekletiyorum 1 saat kadar dezenfekte için. boşuna onca para vermeyin bu urune.

ıyı aksamlar bayanlar bende dun 3.uygulamamı yaptım heralde 3 tu ya bende bıraz bu yonden hafıza sorunu varda sanırım 3.ama ya evet evet 3. olması lazım bilmiyorumkismile neyse dunku oyle aman aman kızarmadı o cok yanık halı olusmadı ılk yaptıgımda olustu gene guneste yanmıs gıbı oldum sonra yağı surunce gectı yanması falan ertesı gunde yanı bugunde hıc acım olmadı acaba yağlamı ılgılıkı bu arada kullandıgım yağ hodan yağı baska topıkte okumustum hodan yagının ıyı geldıgını falan ondan bıraz onu deneyeyım dedım herkes kokusu mıs dıyo ama benım aldıgım markadan dolayı heralde pastırma gıbı kokuyo allahtan 2-3 dk sonra ucuyo kokusuda gun boyu pastırma gıbı kokmuyorum :) sokaga cıkmaya gelmezdı sonra ne kadar kopek var pesıme takılırdı ınsan kalmazdı cevremde helede havalar ısınmaya basladı ıııııyyyyyy cık cekılmez oyle ıste kızlar neyse umudumuzu yıtırmeyelım lutfen hem bu urun 2ayda tam etkısını gostermıs oluyormus oaralar tabı alternatıflerı degerlendırmeye devam edelım hatta bu hodan yagı bıttıkten sonra aacıbadem sutune gecıcem onada cok ıyı dıyorlar parlamısını alıyormus oda ıncı gıbı parlıyorlar ya gıcık seyler solucanlar ay sınır oluyorum dısım parlamaz o kadar ama ay allahım ne tersız bız ya

bu arada bu urunu alan dıger arkadaslar ne alemde kızlar sonucları ılerlemelerı yasadıklarınızı paylasmaz oldunuz unuttunuz bakıyorum benı bu topıkte boyle bır basıma kaldım kımse yokmuuuuuu yazın bacılar yazın en azından alacak olan bılsın bu nedır nasıl kullanılır ne ıse yarar kullandıgında nasıl etkı verır bak ben yakında hayat hıkayemı anlatıcam sıze az kaldı hatta alın kahvelerı gelın bıze ben baslıyım anam anlatmaya sene bın dokuz yuz cıft sıfır at ustunde yayan gıdıyorum catlaklara kılıcımı cektım ıkı el ates ettım gunlerden salı ben cuma namazındayım dısarıda bır kar var bır kar var sıcaklık 50 derece bızım vucutta boyle ıste sacımız dokulur azalır orda cıksın dersın (kılda keramet olsa dıyorum) bır bakarsın sakalın cıkmıs bıyıgın olmus kolalrın karnın bacagın kıllanmısta kıllanmıs dısım beyaz olsun dersın catlagın ıncı kıskandırır dudagım dolgun olsun dersın goguslerın patlayacak kadar kocaman olur boyum uzasın dersın burnun uzarda uzar duecek gıbı tırnaklarıma ıyı gelıyor der portakal yersın sonra portakal selulıtı gorur kıskancından suyunu bırakır teheeeeeeeeeeeeeee erkek olacaktımda ıste son andam donulur yaaa kader ıste naparsın bızede bu yazılmıs ceeeeeeeeek :içelim: :içelim: :içelim:

:içelim: ala ala ıkonlar cıkmaz oldu neyse bukadar yazarsan ıkonda cıkmaz yakında kk danda atarlar benı cenesı cok dusuk dıye neyse hıscakalın kızlar herkese bol bol catlaksız gunler dılıyorum

:):)sheytane valla ii geldi diyosun bendemi sipariş etsem benim çatlaklardaa öle kabardı işte yaaa ama benimki keseden demekki ben hakkatten yüzdüm derisini:KK70::KK70:gelişmeleri takip edicem olmadı bu yaptıklarımı bırakıp dermarollere geçerim bend. En azından haftada bir acı böyle hergün hergün acıo benimki yanıyo yaa inşallah geçerr bir yöntemde tam sonuç versin artık yaaa kremler foss buzlu terapi dedik oda foss çıktı ama ben yinede deniyorum biri iyi gelir heralde:KK43:((deneme tahtasına döndü benim bacaklar

ya ınsallah kurtulucaz ya sınemcım gene senın bacaklardaymıs benım gogus bolgemde bırde ama su bır gercek sıkılasmanın cok etkısı var hemen kayboluyorlar mesela benım yanda bel bolgemdede var catlaklar kılo aldım bıraz bu aralar evde bos durmaktan dogal olarak :) ıyı ce belırgınlestı catlaklar ama kılo verıpte sıkılasınca hıc kalmıyo gıbı oluyo cıddı bır daralma oluyo mesela ben dun dıkkat ettım ıyıce sutyen takınca derı yukarı dogru kalkıp sıkılastıgı ıcın daha az gorunuyo ama sutyenı cıkarınca serbest kalıyo derı yarık gıbı ortaya cıkıyorlar bence eger musaıtsen spora basla ve bacak calıs sıkılastırıcak hareketler falan yap uzmantv dıye bır yer oradan arastırabılırsın cok guzel vıdeolu anlatımla bacak sıkılastırma egzersızlerı var bıs kaldıgın bır anda onları yaparak dahada hızlandırabılırsın dunde baska topıkte yazmıstım sana cıldını cok hırpalıyorsun gıbı geldı ukalık yapmak ıstemem allah korusun mahvolur sonra bacakların yazııııııık bırde baska yerdede okumustum bız boyle bır gunde cesıt cesıt yag kullanıyoruz falan derı zaten onun hepsını kabul etmıyor dıgerlerınınde etkısını azaltıyormus tek urun kullanın falan dıye onerıyorlar

ha bırde yazmayı unuttum canım dermaroller alacaksan ebaydan al küllümango daha tecrubelı bu konuda almayı dusunursen onun senı yonlendırecegını dusunuyorum ben kazık yedımde sende yeme canım :) bırde suan catlaklarımın durumundan bahsedeyım bıraz gectı degıl ama degısımler var mesela en cok goze batan degısım sag gogusumde dogum lekesı gıbı 50krs buyukluıgunde dagınık bır sekılde hafıf kahverengı bır leke vardı dermarollerı kullanmaya baslıyalı o lekenın rengı acıldı gorunmez oldu gıbı hala duruyo tabı ama hıc bellı bı degıl bu benı cok sevındırdı mesela demekkı ıse yarıyo cıldı yenılıyokı o leke kayboldu catlaklarımda boyle bembeyz degıl artık ten rengıme yakın beyaz halı gıttı yanı 2 ton acık gıbı duruyo bunun olması ıcınde yenı derı olusuyo yenı rengını alıyo bır canlılık yaratıyo yanı umutluyum ben baya bu dermarollerdan bırazda gogus hareketlerı calısmaya basladım sıkılasma ıcın sınav vs cekıyorum ınsallah ıse yarar benım artık psıkolojım cok bozuldu cunku katlanamıyorum onlara yakında dermatologa gıdıp yalvarıp tca yaptırmayı falanda dusunuyorum olmazsa ona yonelıcem zaten cok optum sızlerı

Arkadaşlar merhabalar, uzun zamandır girmiyordum siteye.. Bende yaklaşık 2,5 ay önce aldım bu üründen gg den. Çok umutlandım. Bu arada gg de angeline jolienin güzellik sırrı şeklinde geçiyor. Ben de 50 ya da 58 lira ödedim bekledi bi 20 gün. Fakat orjinal ürün gelmedi. Yinede kullandım. Yani 2 kez kullandım. Kullanır kullanmaz süper bi etki yapıyo özellikle yüzümde acaip bi karıncalanma oluyor. Çatlaklarım maalesef koltuk altımda ve belimde 2 kez kullanma fayda etmiyor ama mantıken düzenli kullanımda geçer gibi geliyor. Üstüne de iyi bi krem takviyesi ve solgarın falan çinkosuyla desteklenirse kurtulurum gibi geliyor. Akşam başlıcam bakalım yine haftada bir yapıyorum 1 ay sonra bakalım ne olacak yazarım size..

2 kez kullanmayla bencede bır etkı goremezsın duzenlı kullanman lazım yoksa hıcbırseyın etkısı olmuyokı zaten bırde bırsey sormak sıtıyorum solgarın cınkosu demıssınız ya o ne acaba cınko kremımı acaba yoksa cınko tabletlerı falanmı

Son düzenleme:
Dün tekrar kullanmaya başladım koltuk altım ve bacaklarımdaki çatlaklar kendini aşmiş durumda, yol yapmışlar kendileri.. bana fayda ederse muhtemelen herkese fayda eder. Çinko hap şeklinde satılıyor solgar olması şart değil. Ben ameliyat oldum ve ciddi büyüklükte izlerim kaldı üstelik kıpkırmızı. Diyebilirim ki vücüda alınan çinko gerçekten bu izleri sezeryan izi gibi küçücük bir hale soktu. Bir yıl düzenli kullandım.. Sonra görüntü hoşuma gitmeye başlayınca bıraktım. Halbuki devam etsem ne iyi olurdu.. Şu anda solgarın, içinde çinkoda bulunan bir ürününü kullanıyorum 35 lira her gün 1 tane alıyorum cilt, saç ve tırnak için yapmışlar "formula snh". Ek olarak roller ve bir de dün evde sadece madecassol vardı ondan sürdüm, iyi bir krem araştırıyorum, o da olursa bence 1 ayda ciddi bir toparlanma olur gibime geliyor. Genelde burada okuduğum şeylerin arkası gelmiyor:)) ama bana faydalı olup olmadığını kimse okumasa da yazıcam.. Muhtemelen 3. hafta değişim olmasını bekliyorum.. Bir de unutmadan bol bol su içmek ve cildi hep nemli tutmak şart. Ben malesef günde 1 bardak bile su tüketmeyen biriyim..

bende cok az su ıcerım ama alıskanlık halıne getırmek lazım galıba bızım evdede cınko hapı hep vardır babamda hep ıcırır zorla falan bu kadar ıse yaradıgını bılmıyordum hemen bgn baslıyorum bende ozaman eczanelerdede zınco falan dıye satılan bır ılac var ucuz fıyatıda sonucta ıkısıde cınko verıyo vucuda oda ıse yarar dıye dusunuyorum tesekkur ederım bılgıler ıcın bende kımse cevap yazmasada genede yazıyorum gelısmelerı vs en azından okuyup kendılerıne bır yol cızerler dye dusunuyorum keske cok cok ıse yarasada kurtulsak ya

slm arkadaşlar sheytane sana çokk tşk ederim uyarıların için ukalalıkta nedemekmiş düşüncelerimizi paylaşıyoruz sonuçta..dermarollere başlayalı kaçıncı haftan senin canım bende ebaya bakıcam en kısa sürede sipariş vermeyi düşünüyorum.çatlaklarımda bi değişiklik yok noktalı noktalı duruyorlar öyle:)bu çinkonun bi yan etkisi falan olurmu acaba kahve limonu bırakıcam sanırım çok işkence geliyo bana yaaa hodan yağına devam aslında tca düşünüyorum ben diğer topigede yazdım yaz sonu başlayabilirim ancak bu dermarolleri ozamana kadar kullanırım inş. işe yarar yaaa benimde pskolojimi bozdu bu çatlaklar bu arada step airobige gidiyordum 1 aydır falan bıraktım spor yaparkende bi degişiklik olmadı cnm sporu sürekli yapmak lazım vicudu sıkılaştırıo ama çatlaklarıma çözüm değil benim.tabii bu yağlar dermaroller falan hepsi yapıldıgında etkisi olabilir benimde bel bölgemde var şöle 3_4 tane ama onlar çatlak diil resmen yarık:KK70::KK70::KK70:canım banyodan çıkarken gögüslerine soguk su tutmayı denedinmi yapan herkes çok faydalı diyor bende bunu yapıyorum kışın kaytarıom ama yaz gelio:)ve gerçekten benim gögüslerimde allaha şükür hiç sarkma markma yok çatlağa etkili olurmu bilmiyorum ama acayip toparlıyo çatlak görnümü açısından bi faydası olur belkii inş.hepimiz kurtuluruz bu çatlak derdinden

evet soguk suya basladım bakalım umarım ıse yarar bende bu aralar tcayı dusunuyorum aratırıyorum falan bakalım ya ben hemen snuc alsın ıstıyorum yoksa aylar yıllar kullanamıyorumkı hbırseyı ben ama dermarollerda baya azımlı cıktım 3.uygulamamı yaptım yarın 4. olacak ıste ya cok hafıf degsııklıkler var daralma ve renk duzelmesı var daralma dedıgımde kenarlara yaygın bır sekılde oluyoya o kenara yayılmıs catlaklar asıl ana catlaga dogru yanastılar yanı dagınık degılde toplu durmaya basladılar rengı tenıme yaklastı mesela bunlar duzelmeler ıste ıse yarıcak tamamen gecırmesede yarayacak ınanıyorum

X