Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
aralklar çok önemli kızlar ebrucum illaki faydasını görmüşsündr kendn silikleşip silikleşmediini anlamakta güçlük çekebiliosun malum hergün bakıoruzz :)) ben 5. uygulamamı sabrszlkla bekliorum :) ve ben bunu bırakmayı düşünmüorum kızlar bi ömür ayda birde olsa yaparım güzel kalanların yaşam şekli haline gelio biz bir ay yapıoruz aman dioruz yeter :))

güzelim yalnız bu aldıklarımızı bir ömür kullanamıyoruz biliyorsun.satıcı bana iyi bakarsan 1 yıl rahat kullanırsın demişti.bende 1 yılda baya yol katederim diye düşünmüştüm.benimkini alalı daha 35 gün olduğunu düşünürsem,(40 günde 4 uygulama) 320 günüm kaldı demek oluyor :))))) 1 yıldan da uzun kullanmayı düşünmem ben.
yalnız gelecek hafta izine ayrılacağımda yüzüme de uygulamayı düşünüyorum ben.çalışıyorken cesaret edememiştim ama,şimdi tatil zamanı herhangi bir şey olursa kabarıklık-kızarıklık evde olacağımdan sorun yapmam.

bide bu monıda face masaj roller dıye bişi war hani reklamı olan heryerde forumda o nasıl sızce?
sanırım oda bizim vücudumuza kullandığımızın yüz için özel yapımı.oda yararlı olabilir diye düşünüyorum.ama güneşten korumak gerek.lekelerden kurtulalım derken,iyice lekelene de bilir.kırışıklıklar için ,lekeler için etkili olabilr.çatlaklar için etkiliyse.....

evet cnm o yüz için olan çatlaklara etkisi nedr bilemicem hiç denemedm sen yne derma sını al faceini kullanan yok :))

ebrucum evet banada dedi 1 yıl diye hani memnun kalırsam bidaha alırım az para vermedm kremlere bu onlarn yannda devede kulak hiçbiride işe yaramadı şu ünlü şu kremi kullanıo dediler hoop aldım sonuç rezalett :)

aynen bende harçlıklarımı harcamadım gittim krem aldım şunu aldım aman şu yağ iyiymiş dediler aldım ama rollerden ümitliyim resmen ten rengine döndürdüğünü görüyorum ah inşallah geçer

acca hangi bölgede ten renginizi düzeltti derma roller? vucut mu yüz mü? bir de göğüs bölgesinde kullanan var mı?

sheytane kullanıodu cnm göğüste o memnundu baya bende uyguluyorum ama çok bastrmıorum göğüs malum hassas ama memnunum iileşme var ama benm en çok koltuk altında farketti kızlar inanılmaz hemde göğüste o kadar olmadı neden blmiorum

acca hangi bölgede ten renginizi düzeltti derma roller? vucut mu yüz mü? bir de göğüs bölgesinde kullanan var mı?

ben kollarımda çok fark gördüm gögüslerimde çok bastırmamıştım pek bi ilerleme yok bel bölgemdekilerde ten rengine yakın bi renk oldu hafif silikleşme bundan sonrakilerde daha çok bastırmayı düşünüyorum ben onun etkisi büyük diye düşünüyorum

acca cnm doğru diosun bende çok bastrdığım yerler müthiş iileşme gösterdi ama hafif yaptığım yerlerde pek bişi yok zaten geçio kızarıklığı çok durmuo

Kizlar okuyabildigim kadar okumaya calistim yazilari ama sure hakkinda bir turlu karar veremiyorum. cunku ben de bir farklilik goremedim catlaklarimda. Hafta da bir mi, 10 gunde 1 mi, ayda bir mi? Benim aldigim satici haftada 3 kez demisti, belki bu kadar sik uyguladigim icin cilt kendine gelemedi ??
Sizce kac gun de bir uygulamaliyim tam olarak?

derma roller ciltte sarkma ve elastikiyet kaybına ıyı gelırmı arkadaslar bende tum yorumları okudum kafama yattı gıbı hangı marka almalıyız bılen ler cevaplarsa cok sevınırım

canım 3 haftada bir yapıorum ben haftada 3 çok çok fazla süre çok önemli die biliorum cildn kendine gelmesi ve yenilemesi gerekiomuş

berem marka falan farketmio cnm ya aynı kapıya çıkıo hepsi ben gg dan aldım 49 du fiyatı hala aynımı bilmiorum ama memnunum sarkmaya falan ii gelmesi lazım çünkü ben selülitlere falan kullanıorum hayatım

çok tesekkur ederım papatyacım bende en kısa zamanda alıcam inşallah fayda eder elastıkıyet kaybım var toparlanması lazım rahatsız etmeye başladı

şöle yap cnm o bölgeye derma roller uygula sıkılaştırıcı yağlardan falan sür çok daha faydasını görürsün ben çok memnun kaldım bide aslnda pilates yapablsen çok güzel olur tatlım

kızlar ben de başlığı yakından takip ediyorum umarım herkes en kısa zamanda kurtulur alkisalkisalkis cesaretimi topladığımda ben de alıcam hala gözlem aşamasındayım :hulya: bir sorum var mesela ben göğüs bölgesindeki ince çatlaklarıma da kullanıcam acaba çatlakları iyileştirirken bi yandan da dikleştirir mi kaydirigubbakcemile3 e malum sıkılaştırdığına göre bunu da yapar dedim ama bilemiyorum bilmiyorumkismile

Wiwaxia bende bi kaç gündür sanki bunu gözlemledim kendimde hafif d irilik var gögüslerimde daha sertler

şöle yap cnm o bölgeye derma roller uygula sıkılaştırıcı yağlardan falan sür çok daha faydasını görürsün ben çok memnun kaldım bide aslnda pilates yapablsen çok güzel olur tatlım

ben yuzum ıcın düşünüyorum canım spor yapıorum zaten vucutta bır problem yok çok şükür yuzumde var yanaklarda ve burundan asagı ınen çizgide problem daha once gecıcı dolguı yaptırdım toparlanmıştı sonra tekrarlamadım klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…