Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ayrıca almayı düşünenler ben gg dan swanson marka sipariş ettim.60 kapsül 30 tl ye geldi.(esasen 100 kapsül diye almıştım ama kandırıldım sanırım ,kutudan 60 kapsul çıktı)lifetime da solgar markanınkini 32 tlye almış.100 mg mış onunki.benim 435 mg .

kızlar 4, uygulamamıda yaptım :) ben çok umutluyum ya gelişmeleri yazarım bir haftaya kendine gelr cildim :)

canım ebrum bu zararlı olmasın ay alalım ok ama içiosun sonuçta ne biliim kimyasal bişidir korktum ilaç diince nedense ben bi tuhaf oluorum

mg ları önemli ilaçların aşırı yüksek olmassa sorun değildir fazla dozda içmessesanırım bişi olmaaz

İğneler cilt altına ulaşıyor
Üzerinde mikro düzeyde 192 iğne bulunan küçük silindirik bir alet olan ‘dermaroller’, kişisel uygulama kolaylığı ve etkinliği sayesinde dermokozmetik sektörde büyük rağbet göreceğe benziyor. Özel olarak hazırlanmış bu mikro iğneler, deri üzerinde mikro kanallar açarak cilde uygulanan preparatların cilt altına 200 kattan fazla geçmesini sağlıyor. Uygulamanın ardından 10 dakika içinde kapanan bu mikro kanallar aynı zamanda cilt altında bir iyileşme mekanizması oluşturarak, vücudun kendi yapıtaşlarının yeniden oluşumunu hızlandırıyor.

Şah Yaycı yenlik için şunları söylüyor: “Üstünde 192 adet mikro iğne bulunan silindirik küçücük bir aparat dermaroller. Bu aparatı cildinizde artı ve çarpı şeklinde turlarla hareket ettirdiğinizde her bölgede bir yıldız şeklinde tur atıyorsunuz. Ciltte kolajen ve growt faktör salınımını hızlandırıyor. Adeta bir lazer mekanizması gibi işliyor. Cilt daha sıkı ve daha pürüzsüz bir hale geliyor. Brad ve Angelina çiftinin uyguladığı bu pratik çözüme bir artı daha ilave ederek çok önemli bir ipucunu da size vermek istiyorum. Dermaroller’ı cildinizde gezdirip mikro kanalları açtıktan sonra hazır preparatlar halinde temin edebileceğiniz kök hücre ekstrelerini sürdüğünüzde inanılmaz sonuçlar elde ediyorsunuz”.

İğneler cilt altına ulaşıyor
Üzerinde mikro düzeyde 192 iğne bulunan küçük silindirik bir alet olan ‘dermaroller’, kişisel uygulama kolaylığı ve etkinliği sayesinde dermokozmetik sektörde büyük rağbet göreceğe benziyor. Özel olarak hazırlanmış bu mikro iğneler, deri üzerinde mikro kanallar açarak cilde uygulanan preparatların cilt altına 200 kattan fazla geçmesini sağlıyor. Uygulamanın ardından 10 dakika içinde kapanan bu mikro kanallar aynı zamanda cilt altında bir iyileşme mekanizması oluşturarak, vücudun kendi yapıtaşlarının yeniden oluşumunu hızlandırıyor.

Şah Yaycı yenlik için şunları söylüyor: “Üstünde 192 adet mikro iğne bulunan silindirik küçücük bir aparat dermaroller. Bu aparatı cildinizde artı ve çarpı şeklinde turlarla hareket ettirdiğinizde her bölgede bir yıldız şeklinde tur atıyorsunuz. Ciltte kolajen ve growt faktör salınımını hızlandırıyor. Adeta bir lazer mekanizması gibi işliyor. Cilt daha sıkı ve daha pürüzsüz bir hale geliyor. Brad ve Angelina çiftinin uyguladığı bu pratik çözüme bir artı daha ilave ederek çok önemli bir ipucunu da size vermek istiyorum. Dermaroller’ı cildinizde gezdirip mikro kanalları açtıktan sonra hazır preparatlar halinde temin edebileceğiniz kök hücre ekstrelerini sürdüğünüzde inanılmaz sonuçlar elde ediyorsunuz”.

Çatlaklar: En önemlisi diğer bir çaresiz kalınan sorun ise çatlaklar! Yine bu sorun için geliştirilmiş hazır preparat ürünlerle %50’nin üzerinde bir başarı sağlanabiliyor.
Şah Yaycı’ya göre teknoloji ve nanoteknoloji, yaşımızın iyisi olmak adına ve iyi yaşlanmak adına ‘well aging’ konseptiyle can alıcı şekilde göz kırpıyor.

Gözaltı morlukları: Biliriz ki gözaltı morlukları estetik sektörünü en zorlayan sorun. Dermaroller’ı gözaltında gezdirdikten sonra üzerine kök hücre ekstereli göz altı için hazırlanmış özel preparatı sürdüğünüzde kısa zamanda çok başarılı sonuçları gözlemlemeniz mümkün.

Saç dökülmesi: Nanoteknolojinin bir hayli önem taşıdığı süreçte kök hücre ekstereli ve growt faktörlü hazır preparatlar önemli bir soruna daha çare buluyor. Saç yoksunluğu tedavisi için de geliştirilmiş özel seri yine dermaroller’ın saçlı deri üzerinde mikro kanalları açmasının ardından uygulanıyor. Ayrıca yeni geliştirlen ve nokkin ihtiva eden, nokkini yenileyen renokkin oluşumu vebuluşuna saç yoksunluğu tedavisinde önemli bir çığır açacağa benzer. Öyle ki nokkin vücudumuzda bulunan bir enzim ve saç dökülmesini engelliyor; onun salınımı durduğunda saç dökülmesi baş gösteriyor renokkin sistemi nokkinin salınımını hızlandırıyor. Nobel’e aday olarak gösterilen bu nanaoteknolojik çalışma çok yakında ülkemizde de olacak.

Dermaroller etki alanları:

Selülit

Sivilce yara izleri

Kırışıklıkları azaltma

Yaşlılık önleme

Büyük gözenekler

Saç (Alopesi) saç derisindeki kan dolaşımın artırır.

Çiller

Akne ve yara izlerinin giderilmesini sağlar

Kullanılan bakım ürülerinin hızlı emilimini sağlar.

Evde mezoterapi

Yaşlı ve kuru cildin yenilenmesini sağlar

Koloojen oluşumun artırır

Kan dolaşımın artırır

Ölü hücrelerin kolayca dökülmesini sağlar

Vücudun birçok bölgesinde kullanılabilir(göz altı hariç)

Yüzlerce yıllık akupunktur teknolojisine dayanmaktadır.

Özellikle saç dökülmesine karşı serum kullanan kişilerde serumun etkisini %40 artırmaktadır

Dermaroller hakkında biraz araştırma yaptım kullan bir kaç kişi ile iletişime geçtim genelde güneş lekeleri ve sivilce izleri için kullanmışlar ve çok memnunlar ama çatlak için kullan kimseyi bulamadım onun için konuyu buraya açtım eğer dermaroller kullanlar varsa lütfen deneyimlerini bizlerle paylaşsın çatlaklarda nasıl bir etki yaratıyor kimi sitede tamamen yok ettiği kiminde ise %50 iyileşme sağladığı var kimindede çok derin yara izlerini bile sildiği resimlerle belirtilmiş kafam karıştı valla alıp almama konusunda laelaelaelaelae neyse kıslar hepimize çatlaksız selülitsiz sivilcesiz tüysüz günler dilerim kullanan arkadaşlardan yorumları bekliyorum hoşçakalın
Şeniz

canım çatlakların ne durumda şimdi kaç yıllık çatlakların vardı ve ne derece düzeldi?

ebruschkacım yeni tedavin hayırlı olsun şu hap sonucları paylasırsın dimi bilmiyorumkismile

canım ebrum bu zararlı olmasın ay alalım ok ama içiosun sonuçta ne biliim kimyasal bişidir korktum ilaç diince nedense ben bi tuhaf oluorum[/QUOTE]

yok tatlım zararlı olabileceğini düşünmüyorum.bende haftalarca araştırıp aldım.ama gene de siz bilirisniz tabi :))

ebruschkacım yeni tedavin hayırlı olsun şu hap sonucları paylasırsın dimi bilmiyorumkismile

tşkler tatlım.illaki paylaşıcam sonuçlarımı.ben bu ilacı çok yönlü diye kullanıyorum.kremlerle bitki çaylarıyla selülitlerim çok çok azaldı,(aslında bunun için bile yeni bir topik açabilirim kızlar) ama benim amacım hiç kalmayacak,veya dışarından görünmeyecek şekile gelmeleri.ayrıca cilt onarıcı etkileri beni farklı bir cezbetti.daha önceleri bu gotu kolayı cüzzam tedavisinde kullanıyorlarmış,düşünün artık gerisini.varisleri olanlar için vsr... daha aklıma gelmeyen çok yararları varmış.
benim bugün 4-5 günüm.9 ağustosta tatile çıkıyorum.1 hafta kadar.gelinceye kadar baya etkilerini göstereceğine inanıyorum.yani takribi 2,5-3 hafta olmuş olacak.tatil dönüşü detaylarını yazarım.bu çarşamba da derma rollar vaktim geliyor.bakalım bunula beraber nasıl bir faydası olacak...isterseniz almayın,bekleyin beni.

hadi bakalım umarım faydalı olur şu selülitleri nasıl azaltığınıda merak ettim :-) ben spor yaparken termal sauno şort giyiyorum o şekilde baya terliyo benimde sporla azaldı

hadi bakalım umarım faydalı olur şu selülitleri nasıl azaltığınıda merak ettim :-) ben spor yaparken termal sauno şort giyiyorum o şekilde baya terliyo benimde sporla azaldı

anlatayım cnm faydalı olabileceksem; hafta en az 3 gün (oda akşamları malum çalıyoruz ,eşimle )yürüyüş yapıyoruz,yaklaşık 45 dak.kadar.iş yerinde kendime bitki çayları hazırlıyorum(yeşil çay ağırlıklı).günde 2 fincan mutlaka kahvemi içerim,(içmesem daha çabuk sonuç verebilirdim belki :)) kahvaltıda siyah çay yerine yeşil çay içmeye başladık (eşimi de alıştırdım:)) selülit kremi kullandım,rocun bir ürününü.45 gün kadar onu kullandım sabah akşam,bugün bitti.şimdi 5 gün önce gotu kolaya başladım.amacım sıfırlamak değil,görünmeyecek şekle getirmek.gerçekten uğraşınca sonuçlarını alıyorsun.

senin yaptığın benimkine göre çok iyi.daha çabuk sonuç alıyorsundur.ama benim spor yapmaya çok vaktim olamıyor.malum, ev,iş hayatı kendine ayırabileceğin zamanlar çok çok kısıtlı oluyor...

canım selülit için pilates öneriorum şiddetle ben inanlmaz sıkılaştım :) bide şu relax tone varya masaj aleti onu alcam bakalım iice gtsn :)

canım selülit için pilates öneriorum şiddetle ben inanlmaz sıkılaştım :) bide şu relax tone varya masaj aleti onu alcam bakalım iice gtsn :)

bende çok istiyorum plates.ama zamanım olmuyor.akşam eve gidiyorum ,evi toparla ,yemek yap,ye,onları toparla vsr... yürüyüşü bile hava alalım diye çıkarsak ancak yapabiliyoruz.hafta sonları ise gene aynı,işte yorulmadığım kadar evde yoruluyorum. o bakımdan zaman problemi yaşıyorum.elimden geldiğince bakımlarımı yapmaya çalışıyorum.saç bakımını ütü yaparken evi toparlarken,vücut kremlerini sabah -akşam duş sonrası,cilt bakımı gene evle ilgili birşeyler uğraşırken yapabiliyorum.ama asla bakımlarımdan vazgeçmiyorum :))) işte kendimce bunları araya sıkıştırabiliyorum.plates için ayrıca vakit lazım :))

ebrucum sen derma rollerdan sonra hangi kremi kullanıyosun cnm benim 4, uygulamam olmasına rağmen epey silikleştiler çünkü ama bazı yabancı forumlarda 8 uygulamadan sonra etki görülür yazıo ben şanslıım sanırım bilemedm diğer arkadaşlarda durumlarını yazsınlar lütfenn çok meraktaym ben :))

bu dermarolleri anlaymadım gitii
neyin nesi neyin fesii neredn alıcam kesin işe yarıyo mu bi cevaplayın kızlar gıı ??

ebrucum sen derma rollerdan sonra hangi kremi kullanıyosun cnm benim 4, uygulamam olmasına rağmen epey silikleştiler çünkü ama bazı yabancı forumlarda 8 uygulamadan sonra etki görülür yazıo ben şanslıım sanırım bilemedm diğer arkadaşlarda durumlarını yazsınlar lütfenn çok meraktaym ben :))

benim ilk uygulamamda gözle görülür bi fark oldu diyebiilirim silikleştiler ama bazı yerlerde olmadı silikleşme genelde ulaşamadığım yerlerde mesela diz kapağımın arka kısmı :Z pek bişi farketmedi diyebilirim :1closedeyes:

acca cnm çok sevndm acaba diorum ben bi sadece fark görüorum sen daha iyisin ama ilk uygulamadan çok ii sonuç erişemedğin yerlere başkası uygulasın cnm annene falan söle birde sen ne krem kullanıyosun cnm uygulamadan sonra ??

jezesuzi cnm ben çok memnunum işe yaradı bende gg dan 49 liraya aldım ama pahalılaştımı hala aynımı bilmiorum cnmm çatlakların üzerinde mikro kanallar açan silindrk bi alet bu derma roller ufak bişi :))

cnm yapı meselesi tam kesn bişi diemiorumki nette çok övülüo bende faydasını gördüm sanırım internetten ben başka biyerden bulamamıştım çünkü cnm

canlarm uygulamadan sonraki kreminizi yazın bana meraktayım :)

kızlar ben birazda yaşla ilgisi olduğunu düüşünüyorum sonuçta yaş ilerledikçe hücreler azalır hani genç yaşta olan arkadaşlar biraz daha şanslı bana göre ben uygulamadan sonra krem sera kullanıyorum madecassol da sürüyorum her gün umarım faydası olur

slm kızlar,normal şartlarda bugün 3 haftam doluyor ve 4.seansımı yapmam gerekiyor.ancak ben cuma günü yapabilicem.dermarollar uygulamasından sonra ben medicassol sürüyorum.ya açıkcası ben tam anlayamadım işe yarayıp yaramadığını.ben sadece göğüs bölgem için kullanıyorum.bazen bakıyorum çok belli değil gib,bazen belirgin gibi,tam bir teşhis koyamıyorum kendimde.yalnız benimkiler takribi 12 yıllıklar.bu yüzden de eğer fayda göreceksem geç görürüm gibi geliyor.çok da kasmıyorum kendimi,zamanla alışıyorsun bunlarla yaşamaya.ama her kadın gibi daha da güzelleşmek amacında olduğum içn faydası olableceğini düşündüğüm şeylerde de geri kalmamaya çalışıyorum :))
zamanla görücez faydasını.buarada ben 30 haziranda ilk seansımı yapmışım.aralıkları çok kısa tutmamında etkisini azaltıığı düşüncesinde olanlara hak verebiliyorum.

X