Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
inanın benimde tek temennim geçmesi belki yeni oldukları için etki etmesi daha kolay olmuş olabilir ama genede sedef renkli çatlaklar benimkilerde yukarıda bi arkadaşımızın dedikleri çok mantıklı geldi belkide enflamasyon dur ben 15 temmuzda yapmıştım sonra krem sera sürmüştüm şuana kadar silikleşmiş olan yerler eski haline dönmediler yaparkende çok basıtrmıştım sonuçta amaç cilde delikler açarak onu yaraymış gibi göstermek ve kolajen üretimini arttırmak biraz daraldılar biraazda ten rengini aldılar kızlar umutluyum ben 8 ağustosta yapıcam bir dahaki seansımı sizi her an bilgilendiricem benim kollarımda var düşünün görünen yerler ve geçmesini o kadar çok istiyorumki elimden gelenide yapıyorum lazer de mantıklı ama oda kesin çözüm değil buzlu terapi bana yalan gibi geliyo kışın tca denicem onunda iz kalmasından korkuyorum en sağlıklısı dermarollerdı ve bende temin edip kullanmaya başladım elimden başka bişey gelmiyo maalesef

Son düzenleme:

olabilir canım dermatologdan aldığın bilgileri bekliyorum hayatım birde single needle da nasıl işe yarıcak onuda merak ediyoru onun daha etkili olduğunu duymuştum bende 5 seansta kurtulucağıma inanmıyorum özellikle yarık şeklinde olanların çok geçiceğine dahi inanmıyorum dermaroller ı satın aldığım kadın bi müşterisinin yarık şeklinde olan çatlaklarının çizgi çizgi olduğunu söylemişti ne kadar inandırıcı bilemem ama umarım öyle olur ona bile razıyım

dermaroller kullanan arkadaşlara bişey sormak istiyorum uygulamayı yaptıktan sonra çatlak olan yani yarık olan kısımlar damar gibi yukarı doğru şişiyormu sizdede?

dermaroller kullanan arkadaşlara bişey sormak istiyorum uygulamayı yaptıktan sonra çatlak olan yani yarık olan kısımlar damar gibi yukarı doğru şişiyormu sizdede?

benimkiler öyle olmuştu o yerler kabardı daha sonrada çukurluluğu gitti ellediğim zaman çukurdu şimdi değil birazda ten rengini aldı ama daralmadı nedense

benim yarık gibi olan yerlerim ,diğer çizgi şeklinde olan yerler gibi pembe ve kabarıktı.tabi 3-4 gün sonra cilt kendine geldiğinde gene aynı şekilde yerlerinde duruyordu.
ben de buranın kara habercisi gibi oldum ya kusura bakmayın :))
ben 2 hafta ara vererek yapmayı tercih etmiştim.yalnız acca 3 hafta bekliyormuş ve olumlu sonuçlar alıyormuş.bugün benim 4. seansımı yapma günümdü.ama ben de bu defa 3 hafta bekleyeyim diyorum ve acca gibi olumlu sonuçlar almaya yaklaşabilicek miyim diye bakayım diyorum :) deneme yanılma yöntemiyle belki başarıya ulaşabilriz kızlar :)

kızlar merhaba ben dün dermatoloğuma gittim öncelkle bana kızdı biraz delidir kendisi bu kadar sorun edilirmi çatlak die :))
single needle ve derma rollerı çıkardm dedm böle böle yapıorum kesnlkle etkisi olur ama biranda mucize bekleme dedi çatlaklarn tedavisi çok zor dedi yapıya göre belki derma roller yokedeblrmiş ama silmeyedeblrmiş sadece görnümüde azalablr dedi ki ben onada razıyım single needle ında çok etkili olduunu ama kullanımda dkkat etmem gerektiğini söledi birde kızlar aman diim derma rollerlarnızı temzleyn onu sıkı sıkı tembhledi
krem olarak contratubex madecassol çinko a c vitamni karışımı bi krem kullanablrsn dedi ben aldım karıştrdım :)) zaten sıkılaştırıcılarmıda öle yapıorum ben :)

ebrucum en az 3 hafta beklemen gerekrmiş cnm bu işi yapan klnkler varmış ama ben yeternce para harcadım yeter die düşünüorum ya işe yaramazsa diorum bide hadi bunu yüzümde falan kullanırımda kliniğe verdiğim para geri gelmez

acca cnm bende buzlu terapiye inanmıorum ve insanlar birsürü para döktü çok üzüldüm inş iz kalmaz izleri geçmeyenler varmış bende ondan çok ümtlenmiştim ama sonu hayal kırklığı gibi duruo

rosebatum canım senin çatlakların kaç yıllıktı tırtık gibimi çizgi gibimi birde renkleri ne renk ne derece iyileşme ldu yazarmısın canım bazı arkadaşların dermarollerin işe yaramayacğaını söylemei çok moralimi bozdu çok üzüldüm baya umut bağlamıştım senin dermatolog kuzenin bu konuda ne diyor canım?:sinifsinif:

ben moralimi bozmak istemiyorum belki piskolojiktir diye düşündüm yakınlarıma gösterdim silikleşmiş dediler 1 yıl gibi uzun bi sürede kaybolucağına inanıyorum ben mesela kızlar böyle gerdirdiğimde çukur çukur olurdu şimdi yok bide elime gelmiyo o çukurlar sanki doldurmuş gibi orayı umarım başarılı olurum böyle doldura doldura devam edicekmi napıcak :)

aynen cnm benmde çukurlukları gitti gibi böle sanki yüzeydeler bende umutluyum kızlar 4. uygulamamıda yapıcam bakalım sonuçları yazıcam

benim daha ilk uygulamamdı bu umarım daha ileriki seanslarda ilerleme olurda bende burda paylaşırım sheytane ve rosebatum nerelerde onlar en uzun kullananlardı onlarında yorumları önemli

İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR KIZLAR İNŞALLAH BU KADAR EMEĞE DEĞER BU KEZ SABIRLA BIRAKMADAN YAPALIM VE BAŞARALIM ÇATLAKLARDAN KURTULALIMa.s.

yok cnm çatlaklarda ama yüzdeki çukurları tedavi ettiğinide duymuştum ben yüzümede uyguluyorum bi duruluk geldi herkes öle sölüo

slm kızlar :)
ben dün gotu kola sipariş etmiştim.okadar çok etkileri varmış ki.incelemenizi tavsiye ederim.varisler,selülit,cilt onarımı vsr... ben bugün kullanmaya başlıyorum,çatlaklarıma da yararı olabileceğini düşünüyorum.hem dıştan, hem içten uygulamayla belki etkisi daha kuvvetli olabilir diyorum.hem sağlıklı birşey.günlerdir hatta haftalardır bunu araştırıyorum.
derma rollar ile çok fazla bir gelişme katedemedim biliyorsunuz.belki bu şekilde umutlarım tekrar yeşerebilir :))

madecassol un içindede var zaten ondan tavsiye ediyolar medacassol u gotu kola faydalıysa bende alırım valllaaa

kızlar bu kapsül şeklinde satılan bir hap.krem derdimiz yok.günde 2 kere tavsiye ediliyor.yemek aralarında veya öncesinde ve sonrası.aslında bu konuda kesin bir bilgi edinemedim :)) her sitede farklı yazıyor.birde burda lifetime nickli bir arkadaş var ,o selülitleri için kullanıyor.benden 15-20 gün önce başladı.selülitlerinin azalır gibi olduğunu,cildinin de pürüzsüzleştiğini söledi.(selülit bölümünde gotu kola başlıklı bölümden yazışmalarımızı okuyabilirsiniz)ona da eczacısı gece yatmadan önce alırsan daha faydalı olur demiş.yani anlayacağınız kızlar kullanım şekli muallakta :)
ben öğlen yemek sonrası ve akşam yatmadan evvel almayı düşünüyorum.bakalım denyip göreceğiz yararlarını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…