Dermaroller ile karında ki çatlaklar gider mi

edissssss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
540
219
Bı bu kalmıştı deyip araştırıyorum.dermaroller ile sezeryan sonrası karın sarkması ve çatlağı gider mı.kullanan var mı evde alıp denemek istiyorum

Bı bu kalmıştı deyip araştırıyorum.dermaroller ile sezeryan sonrası karın sarkması ve çatlağı gider mı.kullanan var mı evde alıp denemek istiyorum

karin catlagi hicbir sekilde gecmez. evet bazi mudahaleler ile goruntusu iyilestiriir ama tamamen gecmez. bosuna kendinizi masrafa sokmayin. sarkma icin iyi bir korse alin, duznli takin. catlaga yapabileceginiz bir sey yok eger ileri bir catlaksa. mesela benim karnim pence yemis gibi catlak. umursamiyorum, krem dahi surmedim. o paraya (150 euro) gidip cok iyi bir korse aldim dumduz oldu sarkma. catlagi da sadece ben goruyorum sonucta.

Dermorollerle dudak dolgunlastiran , hatta gıdı eriten bile var utanmasalar ameliyat yapacaklar onla video kanallarında İngilizce arat bakalım çatlak için ben duymuştum sanki kullanılıyor diye.

:) ay bende onlara baktım gaza geldim her derde deva misali her bölgede bir dermaroller.benim neyim eksik dedim yarasın bir şey ya illa karın o gerdirme mı yapacaz.korsenrka bende aldım ama doğru seçim değil sanırım gevsedi oda.

Açıkçası çatlak tamamen geçmez. Ürünler sadece toparlayıcı ve onarıcı niteliktedirler. Bu ürün hakkında bilgim yok fakat bende çatlak için bir serum ve losyon kullandım. Dilerseniz özelden yazabilirsiniz size tavsiyede bulunabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…