Derdim nickimde gizli 2

Hiç habersiz aldığımız dualar değilmi bizi güçlü kılan ...

Tüp bebek değil ama ben regl geciktikten epey sonra 35 lik bir değerle öğrendim ve sağlıklı gelişti.Bir yaşında olacağız yakında.Hiç canınızı sıkmayın iyi düşünün iyi olsun.

Hiç habersiz aldığımız dualar değilmi bizi güçlü kılan ...

Ona çok inanıyorum ben.. Mesela burda yine bir üye vardı.. Sizinle birlikte onu da hiç unutmuyordum dualarımda.. Sonra bir gün bir konuya yorum yapmış bir baktım ki gebelik takvimi var.. Nasıl sevindim anlatamam.. Doğumu yakınlaşmıştır artık.. İnşallah Rabbim isteyen herkese nasip eder

Ovulasyon tarihimi biliyordum ben yani hamile kaldığım günü tek ilişki oldu çünkü . Adete 5 gün kala değerim 12 çıktı.
Bende kesin kimyasal hatta belki adetle atılacak diye üzülmüştüm. 2 gün sonra yanılmıyorsam 32 çıktı.
Böyle böyle adet tarihinden sonra yükselişe geçti.
Düşük çıkması için üzülme. İnşallah sağlıkla tutunur sana

Bir sene içerisinde 3 kimyasal gebelik geçirdim. Sonuncusunda değerim 1200lere çıkmıştı fakat düştü. Haşimato hastasıyım buna bağlıyorum artık çünkü tiroidler çok önemli. Ama en önemlisi de psikoloji asla stres yapmamak lazım elde değil malesef ama bunun için uğraşmamız gerekiyor. İnşallah Allah herkesin gönlüne göre versin

Sakin olun. Ben tup bebek sahibiyim. Ilk test sonucum cok iyiydi (simdi tam hatirlamiyorum), iki gun sonra sonuc yerlerdeydi. Doktor ilaclara devam etmemi soyledi yine de. Kimyasal gebelik gibi gorunuyordu ama. 3. Test sonucuma gore hcg katlanmisti. Doktor 2. Testte bir hata olabilecegini ya da ikiz gebelikken bire dusmus olabilecegini soyledi. Su anda oglum 1 yasinda. yani hemen gonlunuzu karartmayin. Ayrica degeriniz cok da dusuk degil. Onemli olan katlanmasi.

Tüp bebek değil ama ben regl geciktikten epey sonra 35 lik bir değerle öğrendim ve sağlıklı gelişti.Bir yaşında olacağız yakında.Hiç canınızı sıkmayın iyi düşünün iyi olsun.
Sağlıklı mutlu doğum dilemeye geldim
Bebişe kavuşursunuz inşaAllah bir an önce
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar,Allah razı olsun... Heyecanla pazartesi vereceğm testin sonucunu bekliyorum bakalım ne çıkacak çok yorgunum ve kalkmadan yatmak istiyorum ayağa kalktığımda adım atasım gelmiyo bu tabiki bir belirti değil ama hayırlısıııı

Benim bir arkadaşım tüp bebek yaptırmıştı 12. günde 21 değerle öğrendi gebeliğini şuanda 7. ayının içinde umutsuz olmayın inşALLAH yükselir.
İnşallah bir an önce bebeğinizi kucağınıza alırsınız.
benim 15.gun 24 le baslayip katlanarak çıkti bir sorun olmadi
amin canım seninde güzel haberlerini bekliyorum inşallah
Değeriniz gayet normal çıkmış. Kimyasal gebelik yasadim bende daha yeni.reglin 2. Gun gecikmesinde 31 çıkmıştı benim. Daha da yükselecek sizin bata kadar insallah. Iyi düşünün iyi olsun.
Benim aşılama değildi ama son adetten tam 38 gün sonra öğrendim hamileliği ve değerim 62 idi. Kimyasal falaj bişey hiç aklıma gelmedi. Siz de olumsuz düşünmeyin. İnşallah her şey yolundadır

Kızlar 16. Gün sonucum 304.40 çıktı, 10 gün sonra kese için çağırdı, heyecandan elim ayağım titriyo,yinede korkuyorum düşmesinden, dua eder dua beklerim ..Rabbim hayırlısını nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…