derdim ne kadar büyük :(

Mta1802

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2018
4
0
35
mrb kızlar ben 2.5 yıllık evlıyım 9 aylık bır bebegım var.Eşimle mutlu bır evlılıgımız var hersey yolunda dıye dusunurken aynı evde yasayan ıkı arkadas gıbı oldugumuzu fark ettım.Hamılelık suresınce hıc beraber olmadık bebege bırsey olur dıye kiii doktor bir sakıncası olmayacagını söyledıği halde...(bu arada ilk bebegımız) dogum sonrası klasık agrı sızı bebek yenı bır düzen vs derken biz birbirimi epey ihmal ettik. Eşimde hiç istemedi bende çok cinsellik delisi değilim zaten ama dogumdan sonra 9 ay gecti bizde hala değişen birşey yok.Ben iki defa teklif ettim birinde uyuma numarası yaptı diğerinde de yorgunum vs dedi... beni aldatıyor mu dıye bıle düşünmeye başladım kii aslında hiç aklıma gelmez çünkü asla öyle biri değil.Ama ne düşüneceğimi ne yapacağımı şaşırdım benzer şeyler yaşayan var mı yada ne yapmalıyım biri bana akıl versin lütfen(((

9 ay hamilelik. Bebegimiz 11 aylik uzun zamandir ilk defa gecen omzunda uyuyakaldim:)) aldatma gelmiyor aklima cunku benimki 12lere kadar kahvede oyun oynuyor. Yanasmiyor da ben cok eziyet ettim adama. Biraz onun soguklugu var yoluna girer insallah karsilikli anlayisla. Canini sikma ve kendini doldurma bu dusuncelerle

Bebegin uyku saatini ayarlayip suslenip puslenmeye vakit oluşturmak lazim bence. Pijama esofman beyaz saclarim... Cezbetmiyor olabilir.

Bebegin uyku saatini ayarlayip suslenip puslenmeye vakit oluşturmak lazim bence. Pijama esofman beyaz saclarim... Cezbetmiyor olabilir.
Benımkıde evde telden oyun oynuyor ıns tel bozulur dıye dua edıyorum resmen sureklııkı defa reddedılınce yanasmak ıstemıyorum artık tekrar reddederse daha buyuk sıkıntı

Bahsettiğiniz süre çok uzun bir süre. Hamilelik süresince engel yoksa birlikte olmamak ile başlıyor bu sıkıntılar. Ki sorun varsa bile arayı soğutmamak için farklı şeyler denemek gerekebilir. Umarım düzelir yoksa gerçekten ev arkadaşlığına gidiyor durum

Doğum sonrası hiç birliktelik olmadı canım.

Birde bu bir gercek erkekler acayip soğuyor doğuran kadından bence hani baştaki seksi kadın gidiyor kilo almış salaş vücut sürekli emziren bir anneye dönünce karşıdaki de soğuyor.. birde onlarda bir iç çöküşlüğe giriyor doğum sonrası lohusalık gibi birşey..

Dogumdab sonra hıc beraber olmadık aynenben cok hızlı kılo verdım hamıle kalmadan oncekı halımdeyım kiii eşım benı begendıgını soyluyor hep ama yanasmıyor lohusalık benden gectı ama esımden gecmedı hala galıba

Yakın zamanda tatıl programımız var tek umudum orası galıba...

Hiç yapmamanıza şaşırdım doğrusu benim eşimde birara soğudu gibi oldu ama yine ayda bir falan yanaşıyordu sizin 9 ay olmuş.. bence kesinlikle açık açık konuşun ilerde ciddi problem olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…