depresyona meyilliyim...

olcayyus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
5
0
41
depresyona meyilli bir yapım var,zaman zaman yaptığım hiçbişeyden zevk almıyorum,eski bi panik atak hastasıyım.zaman zaman üzerimde bunun da etkilerini hissediyorum.devlet hastanesine gittim, sadece prozak verdi.iki kelime bile etmedi.ne yapmalıyım dr.hanım.

Olcayyus, şikayetleriniz salt ilaç kullanarak geçmez. Sizin bir psikologa başvurarak düzenli terapi görmeniz lazım. Haklısınız, devlet hastanelerinde sıklıkla psikiyatrlar çalışıyor. Eski düzenlemeye göre hem psikiyatr hem psikolog çalıştırmak zorundaydı hastaneler, artık ya psikiyatr ya da psikolog çalıştırmak zorundalar. Devlette çalışan psikologların kim olduğunu en kolay Türk Psikologlar Derneği'nden öğrenebilirsiniz.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

Ben de 2007 yılında 6 ay panik atak tedavisi gördüm. İlaçlara başlamadan önce depresyona da girmiştim. İlaçlara başaldım. hepsi tamamen yok oldu. Ben paxera kullandım. Şimdi bezen ara sıra içime sıkıntı basıyor. Ama sadece iş yerinde oluyor bu. Evde olsam olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…