Depresyona Karşı Kedi Besleyin

ayrıca burda karşı bir görüş göremedim hayvandan korkmak ayrı sevmemek ayrı.Sen korkuyorsun ama kötü davranmıyorsun değil mi o zaman sorun yokyerimsenibenBizim lafımın korkanlara değil sevmeyip hor görenlere

açıklama yaptığın çok iyi olmuş canım.yanlış anlamalar olabiliyor.teşekkürler.a.s.a.s.a.s.

Bebişler bir haftalık oldular, ama daha gözleri açılmadı... Bütün gün bir annelerinin memesini emip bir uyuyolar, ben de onları seyre dalıyorum:)
Öyle şekerler ki... Eğer yarın vakit bulabilirsem fotoğraflarını çekip foruma koyarım.
İlgine teşekkürler canım :1hug:

iyi olur zevkle bakarız bebeklerin fotoğrafına.iyi olduklarına sevindim canım.çok mutlu oldum:))

özgürcecim ben istemez miyim sanki birsürü kedim olsun onları mıncık mıncık mıncıklayayım; ama nerde eşim hiç hoşlanmıyor kedilerden. bugün tamam dese en az 1, 2 tane getiririm sokaktan ne olur bebişleri benim için de sev.ne kadar şanslı olduğunu da sakın unutma.:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:a.s.a.s.a.s.a.s.

özgürcecim ben istemez miyim sanki birsürü kedim olsun onları mıncık mıncık mıncıklayayım; ama nerde eşim hiç hoşlanmıyor kedilerden. bugün tamam dese en az 1, 2 tane getiririm sokaktan ne olur bebişleri benim için de sev.ne kadar şanslı olduğunu da sakın unutma.:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:a.s.a.s.a.s.a.s.

canım benim evet ben şanslıyım çünkü küçüklüğümden beri bulduğum hayvanları alıp eve götürebilme lüksüm oldu.eşim de benimle tanıştığında 2 kediyi 1 köpeği sokaktan kurtarmıştım.o yüzden başına gelecekleri bilerek evlendi.allahtan ki oda bir baba gibi yaklaşıyor bebeklerimize.bir de bahçeli bir evimiz olsa tam süper olacak:))üzülme yolda gördüğün bir hayvanın başını okşayıp,marketten veya evden arasıra mama verebilme imkanın varsa yap.bu bile onlara büyük yardım olur.öpüyorum canım.a.s.

iyi akşamlar kızlar..kedimizle ilgili bazı problemler yaşıyoruz.kiminle görüşebilirim acaba bu konuda:uhm:

Çok sağlıklı bir kedimiz var..yalnız son günlerde tüylerinde matlık vardı ve keçeleşmiş yapağı gibi görünüm aldı...bugün daha çok belirgin gördüm.

özgürcecim, ben küçükken müstakil bahçeli bir evimiz vardı kedilerle, köpeklerle büyüdüm. daha sonra iki sene kadar da apartmanda bir kedi besledim. adı da Ramboydu kedimin(canım oğlum benim ah) hiç dışarı çıkamıyordu oğlum, yere ayaklarını bile deydiremezdi alışık olmadığından. sonra sokak kızları oğlumu ayarttı ve Rambişim malesef beni terk etti, evden kaçtı. kuş balık falan bana yetmiyor mıncıklayabilmem lazım benim onları, dediğin gibi sokaktakilerle ilgilenmeye çalışıyorum ben de. millet beni deli zannediyordur herhalde güneşin alnında yemek yedirip başlarında bekliyorum Allah sana da bahçeli kocaman bir ev versin inşaallah. uzun oldu ama oldu artık öptüm seni:)a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

özgürcecim, ben küçükken müstakil bahçeli bir evimiz vardı kedilerle, köpeklerle büyüdüm. daha sonra iki sene kadar da apartmanda bir kedi besledim. adı da Ramboydu kedimin(canım oğlum benim ah) hiç dışarı çıkamıyordu oğlum, yere ayaklarını bile deydiremezdi alışık olmadığından. sonra sokak kızları oğlumu ayarttı ve Rambişim malesef beni terk etti, evden kaçtı. kuş balık falan bana yetmiyor mıncıklayabilmem lazım benim onları, dediğin gibi sokaktakilerle ilgilenmeye çalışıyorum ben de. millet beni deli zannediyordur herhalde güneşin alnında yemek yedirip başlarında bekliyorum Allah sana da bahçeli kocaman bir ev versin inşaallah. uzun oldu ama oldu artık öptüm seni:)a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

ooo canım benim.sağol.evet bahçeli eve çok ihtiyacım var.ben sokakta, yaralı ,annesiz ,yavru kedileri görünce dayanamıyorum.hemen kapıp önce veterinere götürüyorum.önce ameliyat filan, ne gerekiyorsa yaptırıyorum.sonra eve götürüyorum.biraz büyüyene ve eve alışana kadar sabahlara kadar uyumuyorum gerekirse.ama onların iyi olduğunu görmek çok güzel.ben hep evde tutmuyorum.parklarla çevrili bizim evin bulunduğu yer.aşağı yukarı 2 -3 günde bir çıkarmaya çalışıyorum.yani dışarıya alışık oluyorlar.gerçi ağaçlara çıkınca ilk zamanlar inemiyorlar ama zamanla alışıyorlar.benimde oğullarım hep kız peşinden gittiler.ben de her ihtimale karşı beni terkettikleri yerlere mama koyarım.şimdi söyle bakalım uzun yazılardan rahatsız olur gibi bir halim var mı:))ben de öptüm canım.a.s.

X