Depresif Ev Hanımları Kulübü :)

Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer,
Sevgi mutluluk, mutluluk paylaşmak,
Paylaşmak dostluk, dostluk hatırlanmak,
Hatırlanmak unutulmamaksa eğer, demekki sevilmişiz.

geldim canım burdayım benim sürem bitmiş sıra kızdaymışda beni kaldırdı pcden kusura bakma canım ben 30 yasında 13 yıllık evli iki çocuk annesiyim ev hanımıyım zor ve güç bir evlilik yasadım ama şimdi eskiye göre iyiyiz çok şükürki 10 yıl bide kaynanam görümcem kaynatam kaynım görümcemin oğlu beraber yasadık şimdi iki yıldır ayrı yasıyoruz ama kaynanamlar üst kattalar fazla değişen bişey olmadı ama eskiye göre iyi tabiki canım bu arada sen kaç yasındasın

2 tane cocuğum var hergün aynı şeyleri yapıyorum bunaldım hiç değişmezmi acaba düşünüyorum acaba bendemi problem var sıkıdım neyapıyim ben baya sorunluyum yediler uyudular temizlik kafayı yedim

ah ablam aslında sende çok iyi birisin ne güzel nekadar büyük sorumlukuları yerine getirmişsin taktir ettim allah herşeyi gönlüne göre versin Şeniz

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr...
taşındım.hem de kayınvalidemin yanına alt katına ))) ama huzurlu sayılırım.ve de mutluyum arada mısafır gelıyor ve depreşiyorum ama olsun....

başlık ilgimi çekti hemen daldım içeri laelaelaelaelae bende ev hanımıyım bazen okadar bunalıyorum ki anlatamam.eşimle sorunum yok ama kayınvalidemlere çok ama çok yanıkınız kapılarımız karşılıklı .hergün evde aynı işler yapıyor bunalıyorum birede onların görünce gerçekten deprasyona giriyorum.onların kahrı hiç çekilmiyor işlerini yaparsam iyi yapmazsam benden kötüsü olmuyor.artık çok sıkmaya başladılar. sinirlerime eskisi gibi hakim olamıyorum da içiyorum içebildiğim kadar sigarayı böyle sakinleşmeye çalışıyorum

neyse arkadaşlar gelir gelmez kafanızı şişirmeyeyim yolum düşerse tekrar buraya ki kesin düşer artık yazarım sizlere.başlığınız çok güzel olmuş tam ev hanımları için -tatlicadiarzu- tekrar görüşmek ümidiyle kendinize iyi bakın fazla deprasana girmeyelim emi kaydirigubbakcemile5

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr...
taşındım.hem de kayınvalidemin yanına alt katına ))) ama huzurlu sayılırım.ve de mutluyum arada mısafır gelıyor ve depreşiyorum ama olsun....

canım kayın validen nasıl bilmiyorum ama herkes uzak oturmak isterken sen yanına taşınmışsın.:jeyyar: zamanla göreceksin iyiliğinide kötülüğünüde.inşallah yakın oturduğuna pişman olmazsın -tatlicadiarzu-

bende bu aralar depresifim
benide aranıza alırmısınız.:teselli:

selam arkadaşlar.. konu başlığınız hakikaten çok güsel olmuş:) ben nasıl görmedim daha önce diye hayıflandım şimdi. bende ev hanımıyım hem de gurbette. bazen o kadar depresif oluyorum ki yalnızlıktan. eşimin desteği olmasa bana bakırköy yolları...:))))))
aynı dili konuşmadığım kültür olarak uymadığım insanların arasında yaşamak çok zor.
bazen bakıyorum 10 gün olmuş ben sadece eşimle konuşmuşum sadece onunla dışarı çıkmışım.. yalnızlık çok zor yani anlayacağınız. dualarınızı bekliyorum...

sıla çok haklısın aynı sorunlar bendede var ne yapalım sabır allahın izniyle inşallah bizde bigün bu günleri geride bırakıcaz dualrım hepinizle

sıla çok haklısın aynı sorunlar bendede var ne yapalım sabır allahın izniyle inşallah bizde bigün bu günleri geride bırakıcaz dualrım hepinizle
inş canımm.. desteğin için sağol.. bu arada seninle uzun sohbetlerimiz olmasa da yazılarından takip ediyordum. bikaç gündür akşamları yoksun. bi problem yok dimii??:sm_confused:

sılam hiç bir prıblem yok düşündügün için alllah razı olsun ben fırsat buldukça giriyorum bu aralar zor kaynım askeer gitti ev biraz durgun allahım sag salim herkesin askerlerini saklasın beklesin hepsinin işini gücünü rast getirsin allah hepimizinkini kavuştursun

ayy canım benim.. allah kavuştursun. sağ salim gelir inş evine. özel diilse nereye gitti askerlik için? benim eşim de yepmadı askerliğini henüz rabbim yardımcımız olsun.

allah allah inşallah hepimizin kaynım malatyada benim eşimde yeni geldi okuyordu oda hakkaride göerevini bitirdi çok şükür darısı herkesin başına

bence çok sıkıcı ama eşimin yolunu gösledigim için biraz teselli veriyor herşeye deger allah hekesin sevdigini birbirine bagışlasın ben eşimi canımdanda çok seviyorum

merhaba,bende 5 yıl calısmadan sonra evlendım ve suanda calısmıyorummmm...Bıktım ev hanımı olmaktan benıde aranıza alır mısınız?

ben ev hanımı deılım evlı hıc deılım ama kendıme depresif ev hanımlarından daha depresif hıssdeıorum

merhabalar ruh halime çok uygun bir kulüp olmuş hem depresifim hemde umutsuzca ev hanımıyım!...sizlerle görüşmeyi çok isterim tabi evden fırsat bulabilirsem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…