Depresif Ev Hanımları Kulübü :)

işte nekedar fedakar bir gelimişsin gördükjeyyar ettigim muhabbette sorması ayıptır niye kaynananla altlı üstlü oturacaksın :uhm::uhm: :uhm:

canım eşimle ben bizim evde yani büyüdüğüm evde yaşıyorduk ıster ıstemez bu bır erkek ıcın kolay bır durum degıldı.6 yıl kolay olmadıgını yasadıgımız sorunlardan anladık :1rolleyes: bı de bu sekılde deneyelım dedık:lepi: bakalım ne olacak kapımızı penceremızı ayırıyoruz ama hızmet ınsanı olarak goruldugu ıcın gelın kısmısı mutlaka kı bı sorun cıkacaktır.:eek:klava:

Kötü Kazen Kötü Kazen tatlicadiarzu sengözlerimebaksanabha gercı su var ben ve kayın valıdem kanka gıbıyızdır ama iş aynı evde yasamaya gelınce bazı seyler degısebılır sonucta 2 kadın 2 farklı duzen evde huzursuzluk ıster ıstemez cıkacak ama bazı seylerı gormezden gelmek en ıyısı sanırım.bı de ben bıraz dıkbaslıyım napıcaklar bılemıyorum benımle

Kötü Kazen Kötü Kazen tatlicadiarzu sengözlerimebaksanabha gercı su var ben ve kayın valıdem kanka gıbıyızdır ama iş aynı evde yasamaya gelınce bazı seyler degısebılır sonucta 2 kadın 2 farklı duzen evde huzursuzluk ıster ıstemez cıkacak ama bazı seylerı gormezden gelmek en ıyısı sanırım.bı de ben bıraz dıkbaslıyım napıcaklar bılemıyorum benımle

yok canımya huzursuzluk olmadan güzel ve mesut yaşarsınıza.s ama en kısa zamanda ordan çıkmanız dilgiyle hayırlısı olsun:teselli:

slm ev hanımları bende bir ev hanımı olarak dikkatimi çekti sohbetiniz banada yer varmı

tabi canım olmazmı hg aramıza ev hanımı olurda depresif olmazmı her gün kalk aynı iş güç gelen giden çoluk çocuk bide çocuklardan beter koca ayy allah sabır versin bzlere

ev hanımlıgını hıç sevmıyorum
ama calısmayıda sevmıyorum belkı kendı ısım olursa
nolcak benım bu halım bılmıyorum

canım benim ben eşimle le ilgilenmeyi çok seviyorum ama evde oturmayı çok sıkıcı buluyorum eşimin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum

bazen dua ediyorum bi daha dünyaya gelirsem kocam benim karım bende onun kocası olim ama bu kafayla ay düşünmesi bile çok güzel erkeklerin tatili var bzm yok bi hafta tatile gitsek bile gelince işler bizi bekliyo ev silinip süpürülecek valizler bosalacak yıkanacak ütülenecek yerleştirilecek ayyyyyyyy

ben ama bu işlerden gocunmuyorum çünki hepsi benim canımdanda çok sevdigimin işleri vede ben ayrıca keşke cocugum olsada onunda işlerini yapsam olmaması daha zor iş beni incitmezdi ben bide hasret çekiyorum ailem şehir dışından oturdugum yerde kimseyi tanımıyorum evden ondanda sıkılıyorum balalrım ayrıca bebekde olmuyor hiç sebeb yokken

canım benim ben eşimle le ilgilenmeyi çok seviyorum ama evde oturmayı çok sıkıcı buluyorum eşimin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum

bende severim ama bazen beni çok bunaltıyo derdi hiç bitmiyo ikide çocuk var çocuk demeye bin sahit lazım evde büyük gelen gidende bitmez yoruluyorum bunalıyorum aksama enerjim tükeniyo belkide ne bilim seviyorum aslında ona hizmet etmeyi ama szler yenimi evlisiniz

allah yardımcın olsun canım allahım tez günde hayırlı evlat nasip etsin canım üzülme benimde 3 yıl olmadı bak şimdi allaha şükür 9 yasında 1 oğlum 8 yasında bi kızım var allah isteyen herkese hayırlısını nasip etsin canım

bana beş buçuk yıl oldu bitanem ben hiç yorulmuyorum ama seni çok iyi anlıyorum ablamda senin gibi benimde yanlızlık canımı çok sıkıyor hiç evim dagılmıyor pek gelenim gidenimde yok üzgünüm anlıcan bizim halan bi eksikligimiz

olsun canım sıkma canını takma kafana herseyde bir hayır vardır inş sende tadarsın anneliği bolca dua et canım bende senin için ederim bigüm çoluk çocuk sahibi olunca bzleri daha iyi anlarsın canım allahım bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine isteyen herkese versin senide içinden ayırmasın AMİNN

yok canım ne yanlış bişey söylemesi estafurullah çocuk işi zor iş canım çocuğun olunca onla ilgilenmekten sıkılmaya fırsatın bile olmuyo seni çok iyi anlıyorum canım ama okadar çok sıkılıyosan ya bana yardıma gel yada çocukların birini yollim sana bak daha sıkılıyomusun canım

ablam başım üstüne ne demek bakarım ablamda senin gibi diyor en iyi günlerinde kıymetini bilmiyorsun diye

bende bilmiyorum sonuçtan haktan bize bir tecrübemi sınavmı ama artık son bulsun istiyorum

ama sizin bu güzel dilek ve dualrınızın yüzü suyu hürmetine inşalah allahım bizede izin eder

--------------------------------------------------------------------------------

» Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır...

Son düzenleme:
X