denizli'den hamile kalmayı bekleyenler

arkadaşlar merhaba. cevap yazdınız için çok teşşekurler. bende hamıle olmayı çalışıyorum. ben ılk bebeğimi düşük yaptım.bir sene ara verdim. daha sonra tedaviye başladım. üstüne birde dış gebelik yaşadım. şimdi tekrar tedaviye başladım. bakalım bu sefer başara bılecekmıyım. sizde nasıl tedaviye başladığınızıyazarsanız, memnun olurum. bırde doktor olarak kıme gıttığınızı yazarsanızda memnun olurum. ben şifa hastanesine gidiyorum. cevap yazarsanız memnun olurum.

nurvercim merhaba bende mayıs ayında 8 haftalık bebeğimi düşürdüm şimdi 5 aydır istiyoruz ama hamile kalamadım bu ay dr kontrolünde klomen ve progesteron kullandım 3 tane yumurtam oluştu bakalım şimdi bekliyorum benim özel dr um yok askeriye ve üniversiteye gidiyorum işte böyle sen nasıl bi tedavi uyguluyosun?

ohooooo iki gün girmedim nete arka sayfalarda zor buldum sizi yavvvvv

nervar şifa hastanesi şu dr lar cad. ekimi
canım başka yermi yok orda hagi dr a gidiyosun
o hastane pek iyi değil yaaaaaaaaa
ben abdurrahman orhon a gidiyorum 9 yıldır
ama 6 ay kadar önce eşim çok ısrar etti mehmet emin soysal a gitim
şimdi o aklımı karıştırdı yarın nuray aydın a gidicem

slm kizlar herkese merhabaaaa Şenizsizlere hem kk dan bir arkadas, hem sizlerle ayni yoldan ama biraz önden yürümüs biri olarak yaziyorum.. cok yorucu bir ve yipratici bir tedavi süreci bu olay..:teselli:.bliyorum cünkü bende insan hayatinda hic azimsanmayacak bir zaman ayni tedaviyi gördüm..yasadiklarinizi iyi biliyorum..ama lütfen yarida birakmayin tedavilerinizi.unutmayin Allah tek ölüme bir care vermemis.simdi size düsen sabirla devam etmek ..Rabbim sizlerinde yüzünü güldürür insallah..bende sizler icin dua edicem.hepinizi cok öpüyorum...Şeniz

banuuuuuu yarın gidiyorum nuray aydın a
gelicenmi cnm :)
canım ben şuan dr a gitmeme gerek yok adetimi bekliyorum klomen kullandımyabu ay o yüzden adetliyken gitmem lazım ayın 24 ü adet günüm bekliyorum şimdilik... bana haber verdiğin için sağol canım ablacımmma.s.

cnm saat 3 de randevum
sonucu yazarım yarın:dance:

dr a gittim çok memnun kaldım
yumurta takipi yapıcaz
pzt tekrar gidicem
denizli li bayanlar bu sayfayı ihmal etmeyin
5. bölümden çektim çıkardım

denizli li bayanlar hemen pes ettiniz
yazsanıza yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

slm kızlar bende denizlidenim.6 aylık hamileyim.inş.oğlum olacak.doktordan bahsetmişken bende nuray aydına gidiyorum 5 aydır ve çok memnunum.tavsiye ederim

slm canım ben 5 aydır nuray aydına gidiyorum ve çok memnunum.ilk muayene ücreti 70 ytl ama sonrakilerde gebelik varsa 40 ytl alıyor.diğer doktorlara göre çok çok ilgili.tavsiye ediyorum güzelim.

Merhaba arkadaslar
Bende universiteyi Denizli de okudum ve yillar sonra Denizli Civrilli biriyle evlendim.Size birsey soracagim.Bundan uc yil once bir bayan cocuklarini dogum yaparken olmustu.Ender Zeybekoglu.Tup bebek yaptirmisti ve 3 cocugu oluyor ve dogum aninda oluyor.Bu bayan benimsinif arkadasimdi .Aksam neti karistirirken tesaduf buldum haberi ve cok uzuldum.Bu olaydan haberiniz var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…