denizli'den hamile kalmayı bekleyenler

Nurver

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
30
0
merhaba arkadaşlar ben denızlı'denım.denızlı' den arkadaşlarla tanışıp fıkır alışverişi yapmak ıstıyorum. bende hamıle olmayı bekleyenlerdenım. cevap yazarsanız sevinirim.

işte geldim burdayı
sana yardımcı olayım:)
aaa çok kafiyeli oldu:)

bende varım canım bekliyoruz bakalım bi ümitle tedavi oluyomusunuz?

tiwiti nasılsın cnm
nasıl gidiyor çalışmalar
ben reglim bitince nuray aydın a gidicem bu ay karar verdim

iyiyim miracım yaa ne olsun adetimin 20 günündeyim bekliyorum göğüslerim şişti çook acıyo dokunamıyorum ama kullandığım ilaçlardan kesin benim bu ayda olmazsa 1 ay ara vericem ondan sonra yine başlarım işte böyle...

ya ara vermek iyide veremiyo insan
benimde eşim yok bu ay mecbur ara vericez cnm:)

yani ara vermek derken tabiki korunmuycam ama oluruna bırakcam ocak ayında dr gitmicem ilaç kullanmıcam ama kafamada takmıcam yani yine olmazsa şubatta yine giderim dr a rabbim bizimde yüzümüzü güldürür inşallah canım...

dr konusunda karar verdinmi cnm

merhaba arkadaşlar,
Bende anne olmak istiyorum. Ancak sigara içtiğim için cesaret edemiyorum.
İlk önce sigarayı bırakmam lazım. Nasıl yapacağım bilmiyorum. Çok zorlanıyorum. Bıraktıktan sonra çalışmalara başlayacağız.

bence bir an önce bırak
çünkü yaşın 28 olmuş
inan yaş ilerledikce çocukla uğraşmak çok zor oluyor
yani keşke tek derdim siğara olsaydı inan bevbek için bir dk düşünmez bırakırdım
inşallah başka sorunun olmaz

dr konusunda karar verdinmi cnm
bilmiyorum canım yaa denizlili olmadığım için hiç dr tanımıyorum askeriyeye gidiyorum orasıda beni üniversiteye sevk ediyo sürekli orasıda çook kalaba oluyo işlerimi halledemiyorum valla kaç kere sinirden ağladım bu yüzden en sonunda balıkesire gitcem heralde tedavi için orda bildiğim dr lar var en azından ama gidip gelmekte sorun olcak işte eşim burda kalcak sorun olcak yani offf kafayı yicem benim işim çok zor be ablacım...haa maddi yönden değil tanıdığım bildiğim dr olmadığı için gidemiyorum ha bide birisi bana prof.babür kaleliyi tavsiye etti nasıl biliyomusun?belkide ona giderim ama ilersinide düşündüğüm için hamileliğimdede beni takip etsin istiyorum dr değiştirmek istemiyorum sonradan...

tiwiti abdurrahman a gitmedin dimi
ya ben nuray aydın a gidicem bu sefer gel beraber gidelim
ben onu yıllardır tanırım çok iyi bir bayan anlayışlı birde almanyada eğitim görmüş o
işte adetim bitsin önümüzdeki hafta gidicem inşallah cnm

ya tiwiti sizin hemen tayininiz çıkıcakmıki nasıl hamileliğimi takip etsin diyorsun

yok canım gitmedim ben o dr a nuray aydın dediğin operatör mü bizim tayinimiz 2010 da çıkacak 3 sene daha burdayız yani bide nerenin dr u sadece özel mi çalışıyo...

yok canım gitmedim ben o dr a nuray aydın dediğin operatör mü bizim tayinimiz 2010 da çıkacak 3 sene daha burdayız yani bide nerenin dr u sadece özel mi çalışıyo...

kadın doğumcu işte dün karşılaştım bir yerde kendi kızkardeşinin doğumunu yapıcakmış sezeryan çok heyecanlıydıı
erpa ile bağı var karnen yokmu işte tahliler falan orda olur cnm

Canım haklısın ama bağımlılık işte. Ama bu aralar oldukça çetin savaşlar veriyorum sigaraya karşı. Daha önce hiç hamilelik yaşamadım. Yani bi sorun çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum. Hayırlısı artık.

Bi de hamile kalmadan 3 ay önce doktora git, testler yapıyorlar takviye vitaminler falan veriyorlar dediler. Bilginiz var mı bu konuda??

evet cnm folikasit veriyor ve bir kaç test tabiii
sen sigarayı bırak oda düşük yapma neden

evet cnm folikasit veriyor ve bir kaç test tabiii
sen sigarayı bırak oda düşük yapma neden

Hııımm. Teşekkür ederim canım. Sigarayı bırakmak için nikotin sakızı falan aldım. Bırakacağım inşallah. Eeee yaş geçiyoooor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…