Denizlide Rahim filmi çektirenler..yardım lütfenn...

benebakbiyo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2013
1.494
106
Arkadaşlar rahim filmi çektirmem gerekiyor bu ay ve nerede cektırebılırım ucretler nedir denizlide yaşayanlar yardımcı olabilirmi? Evlendikten sonra yerleştim buraya ve cok fazla çevrem yok...

Servergazi devlet hastanesine gitmiştim orada çekilmiyormuş.egede Arif Saylana gittim oda Ali Ulutürk diye bi dr varmış özel muaynanesinde çekiyormuş denizlide çeken bi orası var dedi. Benimde kafam karıştı koca şehirde tek bi yermi çeker bu filmi.ücret konusundada hiçbi fikrim yok.

bilgim dahilinde bi konu degil ama cok ilginc tek biryerde cekiliyor olması mutlaka baska seceneklerde vardır diger özel hastaneleri inceledin mi?

bilgim dahilinde bi konu degil ama cok ilginc tek biryerde cekiliyor olması mutlaka baska seceneklerde vardır diger özel hastaneleri inceledin mi?

Sadece egeye gittim canım birde cok agrılı bır işlemmiş o yüzden tavsiye edilen yerler varmı diye merak ediyorum.Geçen ay bi düşük yaşadım rahim filmini onun için istedi. bebek düşünmeye karar verdiğimizde 1 yıl felan öncesindede rahim filmi çekelim demişlerdi ama gerek görmemiştim zamanla olur diye.sanırım artık kacısım yok.cvbın ıcın teşekkür ederim.umarım tecrübesi olan arkadaslarda yardımcı olurlar.

cok üzüldüm canım...denizlideyim deyince bilgim olmasada dayanamadım :) bu arada arastırdım bıraz benimde mr cekimi icin gittigim bi hastane erpa orda cektirebilirsin diye okudum ama umarım bı yanlıslık yoktur...

cok üzüldüm canım...denizlideyim deyince bilgim olmasada dayanamadım :) bu arada arastırdım bıraz benimde mr cekimi icin gittigim bi hastane erpa orda cektirebilirsin diye okudum ama umarım bı yanlıslık yoktur...

Çok teşekkür ederim canım arastırıcam artık bu hafta haftayada cektımem lazım bakalım.

rica ederim umarım yardımcı olabilmisimdir bende bu hafta ici yada haftaya aynı hastanede mr cektiricem :) kim bilir belki karsılasırız

Arkadajm ali Tünay diye birine cektirmis isterseniz arastirin belki isinize yarar

Özel muaynanesi var sanırım acaba nekadara cektırmış ? hastanedemi cektirsem iyi olur özel muaynanesi olan bi dramı cektırsem bilemedim.ücrette önemli benim için.

Arkaşadaşlar yokmu yardımcı olabilcek birileri, surda yaptırdım su fıyata ve çok rahat geçti diyebilcek birilerini arıyorum.yardım lütfen :KK43:

Koca şehirde bir benmiyim ama rahim filmi çektircek olan :KK43: kimse cektırmedimi daha önce. dogru düzgün bi yer bilmiyorum gelin geldim buraya cevremde yok bi yardım edin lütfen yaa:KK43:

Özel muaynanesi var sanırım acaba nekadara cektırmış ? hastanedemi cektirsem iyi olur özel muaynanesi olan bi dramı cektırsem bilemedim.ücrette önemli benim için.

Ozelde cekilmis sanirim fiyati 250 yada 350 benden isteseler bn özelde cekilirim cunku devlette insana hic önem verilmior

Ozelde cekilmis sanirim fiyati 250 yada 350 benden isteseler bn özelde cekilirim cunku devlette insana hic önem verilmior

Beni yönlendirdiği dr un adıda ali tüneymiş karıstırmısım ben sımdı aradım 130 lira dedi.anestiziye gerek yok drumuz bu konuda en agrısız cekenlerden dedi canım.anestezili istersemde 230 lira dedi yine.cok gözünüzü korkutmayın dıscı koltuguna oturmaktan daha kolaydır dedi teknısyeni. arkadasınıza tekrar bı sorarmısınız ali tüneyden memnun kalmısmı agrısı acısı olmusmu acaba?

Denizlide erpada cekıyormus fıyatları anestezili 260 anestesisiz 160 lira. kime nereye cektıreyım kzlar bır yardım lutfen cok korkuyorum benn :KK43:(

Denizlide erpada cekıyormus fıyatları anestezili 260 anestesisiz 160 lira. kime nereye cektıreyım kzlar bır yardım lutfen cok korkuyorum benn :KK43:(

Cnm sana msj attım aldınmı ..hiç korkma ..anestezili ol ..uyuyorsun beş dk..geciktirme ..anestezili olunca nerde olgunun önemi yok

Cnm sana msj attım aldınmı ..hiç korkma ..anestezili ol ..uyuyorsun beş dk..geciktirme ..anestezili olunca nerde olgunun önemi yok

Canım msjını aldıktan sonra arayıp randevu aldım zaten degılse coktan vazgecmıstım filmden bu ayda. anestezili pahalı biraz ya.teknisyende anestezi gerektirecek kadar agrılı bir işlem değil dişci koltuguna oturmaktan daha kolay olucak diyerek rahatlattı biraz ama bilmiyorum:KK43:

Beni yönlendirdiği dr un adıda ali tüneymiş karıstırmısım ben sımdı aradım 130 lira dedi.anestiziye gerek yok drumuz bu konuda en agrısız cekenlerden dedi canım.anestezili istersemde 230 lira dedi yine.cok gözünüzü korkutmayın dıscı koltuguna oturmaktan daha kolaydır dedi teknısyeni. arkadasınıza tekrar bı sorarmısınız ali tüneyden memnun kalmısmı agrısı acısı olmusmu acaba?

Sanirim cevap vermede gec kaldım bi arkadasim acının olmadigini söyledi diğeri islemin cok sancılı oldugunu söyledi ikiside ayni yerde cektirmis neye gore degisiyo bilmiyorum uc bes dklik bisi icin anestezi almaya gerek varmi tartışilir i

X