Denize Girmek Hamile Kalmama Engel Olur mu?

melina123

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2023
433
377
Merhaba arkadaşlar.Kiminize saçma gelebilir sorum kusura bakmayın ama bi danışmak istedim.Hamilelik için belli aydır uğraşıyoruz.Adetim düzensizdi hep yumurtlama günlerim farklı çıkıyor her ay negatifi görüyorum.2 aydır adetim düzene girdi ve bu aydan biraz umutluyum ama bugün denize gittik girsem bir şey olur mu diye düşündüm girmicektim ama sıcaktan çok bunalınca giriyim bu ayda bişey yoktur dedim girdim şimdi bir sormak istedim alakasızmıdır düşüncem?Sizinde böyle düşünmeden edemediğiniz oluyor mu

Hic alakasi yok. Yeterki enfeksiyon kapmayin

Ne güzel işte spor yapmış oluyorsunuz. Hamile insanlar bile giriyor. Deniz suyu tuzlu olduğu için girmekte sakınca yok. Ama havuz olsa şüphe yaratabilir.
Mayonuz ıslakken üzerinizde uzun saat tutup oturmayın sadece. Denizden çıkınca duş alıp kurulanın.

Benim büyüdüğüm ailem çok pinpirik bu hamilelik meselelerinde hamileysen denize falan kesinlikle girilmez modundular o yüzden bende bişey olur mu eder mi diye içim içimi yedi.Duşunu falan aldım deniz temizdide onlara dikkat ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…