deniz sekiye iyi oldu

O bir anneydi(nazire) kesinlikle ahı tuttu,işte allahın adaleti geç te olsa mutlaka işliyor,bu dünyada adalet yok diyenler için çok güzel bir örnek bu,kötüler eninde sonunda cezasını buluyor,deniz seki'de "siz hiç mi aşık olmadınız"demişti zamanında ama yine de hak vermiyorum erkekleri nereye çekersen oraya gider sonuçta deniz mantığını kullanabilirdi,ya da naaparsa yapsın yaa banane:1closedeyes:kötükedihüso

benim de geçen gün aklıma otobüste bu geldi (ne alakaysa :uhm: ) yalnız değilmişim demek ki :)

ilahi adalet diyoruz buna!! nasıl da ettiğini buldu. az bile..klava:

tabii ki oh iyi oldu demiyorum ama kimsenin ahı kimse de kalmaz Deniz Seki de çok ah aldı bence yuva yıktı.
ilahi adalet öbür tarafa kalmıyor bir şekilde bu dünya da çekiyor insan yaptıklarının cezasını

bence hüsnüdede deniz kadar suç var
hatta dahada fazlası
daha öncede başkabi mankenle olmuştu denizden önce
dnez sekiye gelnce 2001 de yinebu olaylara karışmıştı
şu ndada aynı olayla suçlanıyosa demekki var böyle bişey

işin hukuki açıdan cezasını mahkemeler,
dini açıdan cezasını allah verir..
ben insani açıdan yorum yapmak istiyorum,
gerçekten üzüldüm,ne olursa olsun,her hafta cezaevine giden biri olarak,
oldukça zor bir ortam,hiç kimseyi düşürmesin.
her insan zaman zaman hatalar yapabilir,zaman zaman kontrolsüz
davranabilir,mantığıyla değil,duygularıyla davranabilir..beşer şaşar..

kesinlikle katılıyorum
hatta bayhanı dışlamıştı bu yarışmada işin ne falan demişti
yarışmadan attıracaktı elinde olsa
al işte kendisi daha kötü şeylere bulaştı
yaptığı iş resmen cahillik
halkın beğensini kazandı çoğu kişinin sevgisini kazandı ama kendisi büyük bir cahillik yaptı

bir insan ne kadar hatalı olursa olsun düştüğü kötü durumda oh iyi olsun diyemem gamyoncuiremsu
deniz - hüsnü - nazire üçgeninde hiç biri sütten çıkma ak kaşık değil bence :tomato:

kimseye oh demeye gelmiyo bu dünyada boşuna dememişler etme bulma dünyası diye
ama bu ilişkide sadece kötü kadın deniz olarak gösteriliyo ama neden eşini aldatan hüsnü şenlendirici görülmüyo bunu anlayamıyorum.
nazirenin tek yaptığı şey kendini küçük düşürmek oldu.böyle yapan bi adam için kılımı bile kıpırdatmam

belki onlarda istemezdi böyle olmasını..... aşkları uğruna adaletsiz bi seçim yapmak zorunda kaldılar..sonunda bencillik edip, biz üzüleceğimize onlar üzülsün dediler...
şarkılarındada söyledikleri gibi...

şarkıların günahı ne,
acıtan neydi içimi,
hangimiz istedi söyle,
BU ADALETSİZ SEÇİMİ...

edit: birgün benim kocamda başkasına aşık olursa ve bunu bana söylerse 5 tanede çocuğum olsa aşkından gebersemde onu yanımda istemem...

Son düzenleme:
bencede cezasını çekmeli....benneyaptımki
oda çeksin hüsnü de.....mirmirmirmir
zaten hiç sevmiyodum....
nazireyi sevdiğimden değil anne olduğundan...

Hayatta herkes hak ettiğini yaşar..
Kimse yargılıyamaz..
Birini kınarsın yarın bir gün sizinde başınıza gelir..
Suçu neyse çeker..
Uyuşturucu konusunda af asla olmaz..
Ama konu aşk'a gelince..
Biri ceza çekecekse bu Deniz Seki Değil
Bence Hüsnü Şenlendirici olmalıdır..

arkadaşlar deniz sekinin suçu yuva yıkmaksa bunu tek taraflı yapmamış yuva yıkanın yuvası olmaz bu kesinlikle toplum olarakta hoş karşılanmayan etik açıdanda ahlaksızlık olarak kabul edilen bir durum buna bende katılıyorum uyşturucu meselesine gelince o zaten cezasını çekiyor yargının taktiri fakat vurun kahpeye der gibi oohh olmuş felan çok yanlış insanoglu öyle garip ki bir gün herkesin yolu kınadıgımız ayıpladıgımız asla yapmam dediklerimizle kesişebilir insanoglu beşer şaşar allah kimseyi bu duruma düşürmesin çooook zor allah kurtarsın:Saruboceq:

aman biz burda kendimizi boşuna yoruyoruz deniz sekiyle olmasa başkasıyla olacaktı hüsnü şenlendirici o bi kere gözünü dışarıya dikmiş karısıda napsın duyulmasa sessiz kalırdı bence ama deniz sekide bile bile evli adamla olmamalıydı sevmiş miş mişlerle olmuyo bu işler duygularına gem vurup bekar birini bulabilirdi ortalık bekar adam dolu yaptığıda hiç tasvip edilemez uyuşturucu bulundurmak topluma kötü örnek teşkil eden davranışların devamı yakında hapisten çıkar sütten çıkmışa akkaşık olur haber programları peşinden koşar dizi teklifleri alır işleri açılır olan yine bize olur çocuklarada kötü örnek çıkar babayiğit yiğit konuşur görürüsünüz

kızzz supersın haaa walla nazıre mı ıhbar ettı acaba şimdide boyle dıolar nazıre soledı dıe olabılırmı acaba aama nazıre nerden bılsın ayol denız sekının uyusturucu falan kullandıgını CADIARZU

hüsnü şenlendirici daha önce de birileriyle yakalanmıştı hatırlarsınız.

deniz sekiye iyi oldu demek acımasızca geliyor bana.

belki gerçekten aşık olmuşlardır ne bileyim her şey insanlar için.
ilahi adalet olduğunu düşünmüyorum. ya da nazire şenlendiricinin,bayhanın ahını aldı o yüzden hapiste falan düşüncesi komik geliyor.

Deniz Sekiye iyi olmuş diyemiyorum,yuva yıkanın yıvası olmaz evet ama,Deniz tek başına değildi ki bunu yaparken
Bayhanlada aynı kefeye hiç ama hiçç konamaz,Bayhan sonuçta bir cana son vermiş,cezasını çekmiş
Denizde kendine zararı dokunmuş..

Yinede iyi olsun demem ben,ama nazire'nin ahını almış,etme bulma dünysaı malesef..

Ama inşallah hüsnüde o cezayı çeker..

uzaktan medyadan gördüklerimle sadece oh olsun demem kimseye..
-ki deniz sekiyi de hiç hazetmem

ama ah almışsa elbet çıkar zaten,burda ya da ahirette..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…