deniz sekiye iyi oldu

Bide nazire şenlendirici kim ki yaa onun ahını almışta onun cezasını çekiyormuş gerçektn komik...sırnaşık şey

evliliklerin başlaması nasıl normalse bitmesi de normaldir...adam ömrünü o kadınla evlendi diye istemediği halde onla devam ettirmek zorunda değil ki..

deniz seki yıllar önce pop starda bayhan için "bu adamı nasıl toplumun önüne koyacağız*"

insanlara örnek olacak.bu yarışmada olmaması lazım deyip jüri üyeliğini bırakıp yarışmayı.

terketmişti....şimdide kendisi çok güzel örnek oluyor.ilişkisiyle,yaşam tarzıyla..............

zalimin zulmö varsa mazlumun allahı var demiş büyüklerimiz çok doğru asdece allaha sığınıp sabırla beklemek yeter herkes haketiğini bulur

Ayy sanki hüsnü şenlendiricide karısına sadık evinde gücünde bir adamdı o zaten o yoldaydı ben asla hüsnü şenlendirici nin karısı bilmemnesi için içeri girdi ohh oh olayına giremeyeceğim.
Bence bu kadında dışarı çıkınca fiyatını ikiye katlayacak ve bundan en karlıda kendisi çıacak diyorum bu gün onu suçlayanlar onu salya sümük görünce hemen evlat edinmeye kalkacaklar örn:gülben ergen,tuğba özay biz böyleyiz yanımızdaki yapsa afaroz ederiz ama ünlü biri olunca kol kanat gereriz...

bu konunun yani uyuşturucu kullanmasının nazire ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum.tamamen kendi aptallığı ve bedelini ödüyor..

yasak ilişkisine gelince,kimse mutlu bir yuvayı yıkamaz,deniz seki evli değil.. evli olan hüsnü,yuvasını yıkan da hüsnü.. erkeği aklar zihniyete anlam veremiyorum..

farz edin ki dünyada ki bütün ahlaksız kadınlar kocanızın peşinde,ee o zaman zavallı adam size ihanet etmek zorunda öyle mi?aptal yani kocanız kim kuyruğunu sallasa koşacak..?

oh olsun diyemem...
yargılayamam...
bilirim ki insan kınadıklarını yaşamadan can vermezmiş bunuı öğrendiğimden beri korkar oldum kınamaktan ama atladığınız bir şey daha var....
bu kınama olayına örnek olarak...

önce popstarda bayhanı kınamıştı deniz seki hapse girmesinden dolayı...
gün oldu devran döndü kınadığı başına geldi....

sonra bir gün bir başka kanalın popstarında jüri iken erol köse canlı yayında kalkıp gülşene aşık olduğundan bahsettiğinde...
deniz çemkirerek kınamıştı erol köseyi SEN EVLİSİN NASIL BÖYLE BİR ŞEY YAPARSIN DİYE...
gün oldu devran döndü ve denizin kınadığı başına geldi evli birisine gönül verdi....

işte bu iki örnekte olduğu gibi korkarım kınamaktan...

Rabbim haklarında hayırlısını versin....

Ne oldum degil ne olacagim demeli insanoglu....kinadigi yargiladigi basina gelmeden can vermezmis...Allah C.C. öyle buyurmus...

Hak yerini buldu belki...bilemeyiz...fakat yargilamak yada kinamakta bize düsmez...

Yaptignin (uyusturucu) cezasini cekiyor....Hüsnü senlendirici ve ailesi ile olan hesabi onun ve allahin arasinda...a.s

Anlayamadigim bu ünlülerin cogu neden uyusturucu kullaniyor.
Ya bide kullanmakla da kalmiyor Deniz Seki gibileri,bide baskalarinada
ulastiriyorlar.Allah'in cezalari.

kınamak işte başına gelmeden bilmemek bunlar ayrı şeyler fakat evli ve çocuklu bir erkek nekdar isterse severse sevsin bunu yapmanın hiç bir talihsizlik yadabaşa gelmiş durumu olamaz bunu bu byaan kendi iradesiyle istemiş bir bayana yakışmayan bir davranış tabikide bu durumu kınıycaz bir bayan olarak ben böyle şeylerden utanırım ve hiç bir bayanada yakıştıramam böyle birşey benim başıma gelmez çünkü ben o terbiyeyle yaşadım ha neolur herif evli deilim der amasonradan evli çıkar orası işin hikaye boyutu...böyle şeyleri ALLAHLA onların arasında diye kestirip atınca evlatlarımı kızlarmızı uyarmayınca başımıza gelmesi zaten kaçınılmaz olurki bu insanlar özel hayatlarını bizimle paylaşıyorlar sadece sanatlarıyla gğndemde değillerbenneyaptımki

Deniz seki cok iyi bir halt yedi diyen yokki arkadasim
Fakat onu kinamakla onun günahini enine boyuna cekistirmekle ohhh ohh iyi olmus demekle bizde günaha giriyoruz...ne gerek varki??

Ayrica böyle seyler her zaman Kul ve Yaradan arasindadir...kesitirip atmak ne demek....Deniz seki bunun hesabini sana bana vermeyecek hepimizin verdigi gibi yüce Allaha verecek...

Taninmis bir insanda olsa özel hayatini bizimle paylasiyorda olsa degisen birsey yok...her koyun kendi bacagindan asilir....

Ayrica böyle seyler her zaman Kul ve Yaradan arasindadir...kesitirip atmak ne demek....Deniz seki bunun hesabini sana bana vermeyecek hepimizin verdigi gibi yüce Allaha verecek...

bunun aksine idda eden olmadı...tabikide ALLAHA vericek günahını biz onun günah işleyip işlemediğini tartışmıyoruzki yada bize hesp versin diye bir çabamızda yok kabul edelimki şu bir gerçek deniz sekiye iyi oldu ben burda onun günahını çekiştirdiğimi düşünmüyorum hakettiği noktaya geldi asıl adalet hak budur işte ALLAH cezasını verdi bizde şahit olduk

Son düzenleme:
[QUOTE bunun aksine idda eden olmadı...tabikide ALLAHA vericek günahını biz onun günah işleyip işlemediğini tartışmıyoruzki yada bize hesp versin diye bir çabamızda yok kabul edelimki şu bir gerçek deniz sekiye iyi oldu ben burda onun günahını çekiştirdiğimi düşünmüyorum hakettiği noktaya geldi asıl adalet hak budur işte ALLAH cezasını verdi bizde şahit olduk[/QUOTE]

He iste...burda dogrusun...Allah cezasini verdi..bizde sade ve sadece sahit olduk

oh olsun diyemeyeceğim
o kadar acımasız olamıyorum.olmamalıyım da
nazire ye de üzülürüm,denize e de
ikisin de sebebi farklıdır...
ortak olan kadın olmaları.kıyamam kadınlara hele oh diyecek kadar...
ve korkarım her şeyin üstündeki güçten.
ama kızmam gerekse, hüsnü ye kızarım.

hüsnü şenlendirici,şenlensin şimdi....
en büyük suçlu o,ama paylaşılamayan da o ....
demek ki ne imiş...
deniz de ,nazire de çok ta zeki diil miş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…