Deniz akkaya ayrıldığı sevgilisinden olan bebeğini doğurmalı mı sizce?

swet2006

ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
975
40
Ayrıldığı sevgilisi Efe Önbilgin’den bir buçuk aylık hamile olan manken Deniz Akkaya’nın bebek beklediği haberi büyük ses getirdi. Çünkü baba Önbilgin yeni bir ilişkiye yelken açtığını söyledi. Peki, Deniz Akkaya bebeğini babasız büyütebilecek mi? konuyla ilgili SunaTanaltayın yorumu çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim. siz ne düşünüyorsuz? işte yorum.

,,,,,,,,,
Psikolog Yazar Suna Tanaltay ‘Helal olsun’ “Kişisel yorum yapmam ama herhangi bir kadının sevdiği bir insandan bebek bekliyorsa onu doğurmak, o kadının en güzel ve en doğal hakkıdır. Daha önceden düşünülmemiş, o bebek ‘dünyaya geliyorum’ demişse, bunun ‘aldırsam mı?’sı yok. Bir can gidiyor çünkü. O bebek ‘geliyorum’ demişse, dünyaya gelmeyi çoktan hak etmiştir. Bir annenin kararı da bunun için yeterlidir. Tabii ki keşke anne-baba beraber olsaydı. Ama ben bebeğin yok edilmesindense, dünyaya getirmeye karar veren anneye de ‘helal olsun’ derim.”

o cocuk babyı istediğinde ne olvak peki adam çocuğu istemiyor bebğe işkenceden başka birşey değil

peki,bu bebeğin babasının, baba, olarak söz söyleme ve tercih hakkı yok mu..
o belki istemiyecek, baba olmayı.
korunmalıydılar .hataydı.. tamam. ama deniz, bu çocuğu ben anne olmak istiyorum babadan bana ne diye doğurursa , yanlış yapar.
görüyoruz örneği,emrah. oğlunu istemedi. bir gecelik beraberlikten olduğu için.
ben baba olmama hakkımı kullanıyorum. ve istemiyorum. dedi... ama kadın ,dinlemedi doğurdu.
ve emrah hala ısınamadı bu çocuğa.
yani çocuğa çok yazık olacak.
bilemiyorum. bunun birde baba tarafı var. yapılanı yanlş buluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
denızın amacı cocuk doğurmaktı zaten,aıle olmak degıl:1closedeyes:

evet kızlar hepiniz kesinlikle haklısınız ama belkide denizin annelik duyguları ağır basıyor bebeğinden ayrılmak istemiyordur. bence bebek olmadan korunmalıydılar. kürtaj her kadın için zor bir karardır. bunda sevgilisinin de ihmali söz konusu. deniz kadar oda hatalı ve bu hatanın sonucunu ikisi paylaşmalı.

Istiyorlarsa eger dogurmali bakacak gucleri de var deniz akkaya babadan ayrilsa bile cocuk ilerde
babasini gorebilir gorusebilirler sonucta cocugun babasi o...

kesinlikle hakılısn ama deniz ve efe ilişkisi, emrahın tek gecelik ilişkisiyle çok farklı. bunlar 1,5 yıl hayatı paylaşmışlar. dolayısıyla duygusal bagları olsa gerek. belkide emrah olayı gibi olmayabilir canım. deniz sevdiği adamın çocuğunu doğuruyor ama diğer kadın tek geceden macera doğurdu.

bu hatanın sonu bebeği istemeyen bir baba ve ,ilerde istenmediğini anlayacak ve acı çekecek bir çocuk.
yapılan yanlışa yeni bir yanlışla devam edilmez.
emrahtaki gibi,
bak yıllar geçti,adam aldır demiş,dinlememiş. sonuçta yazık o delikanlıya mahkeme koridorlarında geçti hayatı...
adam halada sevemedi oğlunu..
zorla olmaz ki bu...paylaşmıyor. işte.
ha sen paylaşma, bana ne ben doğuracağım demek, bence çok yanlış.

Istiyorlarsa eger dogurmali bakacak gucleri de var deniz akkaya babadan ayrilsa bile cocuk ilerde
babasini gorebilir gorusebilirler sonucta cocugun babasi o...

bencede istiyorsa doğurabilir, eğer kadın istiyorsa annelik hakkını kimse alamaz elinden.

canım bu topikkin aynısı geyikte vardı burayamı taşındı..............
ama geyiktekini belinay açmıştı.............

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti/277257-deniz-akkaya-hamile-3.html

ve bu yorumu yapmıştım.......

sanki anne olmak içinmi doguruyorlar...ya reklem ya hava .........
anne olmak için farklı kriterler olması gerekiyo...........
doguruyorlar .............reklemlarda para kazanıyorlar......
hamileydik bakın kilo almadık deyip......kitap yazıyorlar.sırf reklam ...

bunların çocukları ticaret için doguyorlar............yazık çok yazık..........
dogurup bakıcılara bırakıp yine ......yapmadıkları rezillik kalmıyor.......

aynen katılıyorum petecik.......:lepi:

beraberlikleri nasıldı bilemeyiz. adamın denize bakış açısınıda bilemem. sevgi varmı yok mu oda tartışılır.
hoş vardı diyelim ama,şu an yok.... demekki adam bitirmiş. ,illa ben bu çocuğu doğuracam olmaz..

süper bi bakış açısı. tam onların dünyasına göre alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
evet oda bir reklam çocuğu olabilir :çok üzgünüm:

süper bi bakış açısı. tam onların dünyasına göre alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
evet oda bir reklam çocuğu olabilir :çok üzgünüm:

Olmayadabilir canim neden bu kdar kesin hukumluyuz arti bu onlarin hayati karari
istiyorsa esinden ayrilmis olsa bile dogurabilir...

deniz akkaya korunmasını bilecek bir kadın...demek ki isteyerek hamile kalmış...sürekli hamile kalıp kürtaj olmuyorsa eğer....

olaya bu açıdan baktığım zaman iğrenç ötesi bir durum istemediği halde bir erkeği zorla baba yapmak...

diyelim ki es kaza hamile kaldı o zaman baba zevkini bildiğini gibi babalığını da bilecek.

ne yani kürtj mı olsun?
ya o çocuğun yaşam hakkı??

Olmayadabilir canim neden bu kdar kesin hukumluyuz arti bu onlarin hayati karari
istiyorsa esinden ayrilmis olsa bile dogurabilir...

tabiki doğurabilir. sonuçta dediğim gibi eğer kadın istiyorsa bebeği bedeninde taşıyan o. annelik hakkını kimse elinden alamaz. yasalar bile bunu destekliyor. hamile kadın doğurmak istiyorsa kimse onu kürtaja zorlayamaz. zaten sevgiliside "denizin kararına saygı duyarım" demiş.
ama onların dünyası o kadar sanal ki reklam için doğurma ihtimalide ihtimaller arasında.
annelik duyguları ile doğurmak istemesi de ihtimaller arasında.
bebeğin babasına duyduğu aşk ta ihtimal.
babayı geri döndürmek için de doğurmak istemesi ihtimal.
kaydirigubbakcemile3

baba tamam diyorsa sorun nedir?

her kadın gibi deniz de anne olmak isteyebilir ve hakkıdır da...

hele baba razıysa deniz de anne olmak istiyorsa kesinlikle doğurmalı tabiki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…