Dengesiz Ruh Hali

Aslında süreçte bir terapistim vardı değiştirmek durumunda kaldım. Şimdi farklı ve memnun kaldığım bir terapistim var ama tabi istediğim sıklıkta alamıyorum. Tabiki de kendim çözmeliyim ama inanın hayatımda neredeyse her şeyi kendim çözdüm şu zamana kadar. İlk kez yapamıyorum, olmuyo ve insan ister istemez bir yardım istiyo. Bakın boşandım ben boşandıktan sonra kimse gelmedi evime azcık senle kalalım tek durma o evde diyen olmadı. Hep beni çağırıyorlar da inanın gidecek olsam kimsenin çağırmasını beklemem ben giderim ama gücüm yok. Mesafe olarak da çok uzak değilim onlara 4 saat falan anca. Hem aldatılma hem boşanma hem yalnızlık her şeyle tek başıma mücadele ediyorum ve ağır geliyo.

Halledecek siniz çözmeye başladıkça ağır gelmeyecek.İnsanlardan beklenti oldukça aşamazsınız.Belki ben balık tutmayı öğret kısmındaki kurama katılıyorum.Balik verme kısmına değil.Damdan düşeni tamam damdan düşen anlar ama iki damdan düşenin birbirine çok da olumlu bir iyileşme destek süreci olmaz.Size damdan düşüp acımadı ki geçti çabucak diyen görüş lazım .En güzelini dilerim iyi forumlar

Merhaba ,Öncelikle böyle bıkkın hissetmeniz normal ,üzüldünüz hayal kırıklığına uğradığınız.
Gittiğiniz psikolog işe yaramamış olabilir mi, ya da aralar çok mu uzun? 2 haftada bir gitseniz ,online da alabilirsiniz terapi. Emdr terapisi yapan bir psikolog araştırabilirsiniz.
Sonra kendini iyileştirme işi nasıl yapılır diye kitap var onu alın okuyun,bir de ilk olarak piraye'nin seyir romanını okuyun o bir başlangıç olur ve roman olduğu için size keyifli de zaman geçirtir
Sonra kesinlikle atölye ya da kurslara gidin mesela cafelerde sanat atölyeleir oluyor ya da okuma kulüpleri, siz bana şehir adı yazın ben size hemen bulayım

Eklentiler

• 1000129588.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 12
  • 1000129587.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 11
Terapist değiştirdim bir fayda göremediğim için yenisini bulmam da zaman aldı. Terapiye yeni başlamışım gibi birşey oldu. Resmen zamanımı çalmış bir önceki. Şu an 2 haftada bir alıyorum. Kitap önerisi için teşekkür ederim bana psikolojik kitap okumak iyi geliyo arayıştaydım en azından bir öneri almış oldum. Ya teşekkür ederim bulmasına bulurum da hiç yapmak istemiyorum ki. Önce istediğim geri gelmesi lazım

Rica ederim ne demek
O istek kendiliğinden gelmez ki,önce kendinizi zorlayarak gideceksiniz sonra size iyi gelirse kalacaksınız iyi gelmezse başka seçenek deneyeceksiniz. O yüzden bence zorla da olsa bir şey deneyin

Rica ederim ne demek
O istek kendiliğinden gelmez ki,önce kendinizi zorlayarak gideceksiniz sonra size iyi gelirse kalacaksınız iyi gelmezse başka seçenek deneyeceksiniz. O yüzden bence zorla da olsa bir şey deneyin
Haklısınız ama çok zor. Yani başkası dese aynı şeyi söylerdim nasıl olmaz zorla kendini diye ama olmuyormuş

Aynılarını hissettim iki erkek çocukla aldatılıp ayrıldığımda. Tamam buradan sonrası yok artık dedim. Ama senden/benden büyük bir güç var ve Onun planlarına güven. Dua edin. Adım kadar eminim iyi olacaksınız. Ve siz iyileştikçe size bunları yaşatanlar kendi içlerinde mutsuzluklarıyla yaşamak zorunda kalacak. Pişman olmayanı,üzülmeyenini görmedim. Buna takılmayın tabiki,siz sizin için iyi olana yürüyün. Arkanızda kalanlar bırakın kendi pisliklerinde boğulsun.

Kendimi böyle bi durumda bir de çocukla hiç düşünemiyorum. Çok güçlüymüşsünüz gerçekten. Ne kadar sürede normale döndünüz peki? Bir mucize olsun artık ihtiyacım var gerçekten Umarım sizi üzenler belalarını bulmuştur. İnsan en çok güven vermesi gerekene bunu nasıl yapar anlamıyorum. Hayatımdan çaldılar resmen. Umarım dediğiniz gibi olsun. Yaşadıklarımı yaşasınlar tek duam bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…